Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Bona Natura, Trakų r., 2018-04-21

Rezultatai

Grupė M14

Trasa 1 d. 2.6 km 10 KP, 2 d. 3.7 km 8 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
D
1
Rimkus Tautvydas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 48:24 21:01 (  2)27:23 (  2)
D
2
Valatkevičius Rytis LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 48:33 19:58 (  1)28:35 (  3)
D
3
Furik Aliaksandr BLRSluch, Slutsk 49:17 22:07 (  3)27:10 (  1)
4
Burbulis Gvidas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:00:04 27:38 (  4)32:26 (  6)
5
Murėnas Kasparas LTUSM Gaja, Kaunas 1:00:14 29:43 (  6)30:31 (  5)
6
Januškaitis Matas LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 1:02:45 29:46 (  7)32:59 (  7)
7
Mackevičius Tadas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:09:38 32:40 (11)36:58 (14)
8
Venckus Domas LTUSM Gaja, Kaunas 1:09:52 31:01 (  8)38:51 (17)
9
Malakauskas Gabrielius LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:10:18 27:39 (  5)42:39 (23)
10
Botyrius Giedrius LTUJavonis OK, Marijampolės MKC, Marijampolė 1:10:23 31:58 (10)38:25 (16)
11
Skunda Kristupas LTUSM Gaja, Kaunas 1:10:57 31:47 (  9)39:10 (18)
12
Klevinskas Justas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:11:32 36:10 (12)35:22 (10)
13
Sungaila Kajus LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:15:22 39:31 (14)35:51 (11)
14
Baronas Ignas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:15:39 42:01 (17)33:38 (  8)
15
Gineika Julius LTUSM Gaja, Kaunas 1:17:34 41:36 (16)35:58 (12)
16
Balabanov Gleb BLRBalabanov OTeam 1:20:37 51:21 (22)29:16 (  4)
17
Razutis Edilijus LTUJavonis OK, Marijampolės MKC, Marijampolė 1:22:58 48:26 (19)34:32 (  9)
18
Karašauskas Jokūbas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:23:59 39:55 (15)44:04 (26)
19
Dienys Algirdas LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:25:31 48:46 (20)36:45 (13)
20
Pėtničia Ignas LTUSM Gaja, Kaunas 1:47:28 51:04 (21)56:24 (31)
21
Žiugžda Aidas LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 1:51:29 38:13 (13)1:13:16 (33)
22
Launikonis Ernestas LTUSM Gaja, Kaunas 1:52:13 55:04 (25)57:09 (32)
23
Grikšas Justas LTUTakas OK, Kaunas 1:52:22 56:06 (26)56:16 (30)
24
Rudinskij Daniel LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:57:13 1:14:20 (29)42:53 (24)
25
Strolė Salvijus LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:58:42 1:05:45 (28)52:57 (29)
26
Gružinskas Paulius LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:10:13 51:46 (23)1:18:27 (34)
  Makutėnas Mikalojus LTULėvuo OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 37:44 dsq37:44 (15)
  Jurkša Juozapas LTUSM Gaja, Kaunas 39:34 dns39:34 (19)
  Bazelis Edvardas LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 40:01 dsq40:01 (20)
  Rutkauskas Pijus LTUAlytaus SRC, Alytus 40:13 dsq40:13 (21)
  Pileckas Justas LTUSM Gaja, Kaunas 42:10 dsq42:10 (22)
  Zemeckas Vytautas LTUSM Gaja, Kaunas 43:16 dsq43:16 (25)
  Sulžickas Matas LTUSM Gaja, Kaunas 45:02 dsq45:02 (27)
  Šidlauskas Domas LTUSM Gaja, Kaunas 46:36 46:36 (18)dns
  Vetlovas Audrius LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 47:37 dsq47:37 (28)
  Karvelis Džiugas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 53:33 53:33 (24)dsq
  Aukštuolis Edvardas LTUSM Gaja, Kaunas 1:02:50 1:02:50 (27)dns
  Gribauskas Lukas LTUTrakų r. jaunimo turizmo ir laisvalaikio centras, Trakai 2:06:09 2:06:09 (30)dns
  Kiela Simonas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius   dsqdns
  Stulginskas Džiugas LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius   dsqdsq
  Hrakholski Uladzislau BLROrion OK, Minsk   dnsdsq
  Zaveckas Almantas LTUĄžuolas OK, Vilnius   dnsdsq