Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Bona Natura, Trakų r., 2018-04-21

Rezultatai

Grupė M18

Trasa 1 d. 5.0 km 15 KP, 2 d. 9.1 km 15 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
D
1
Barauskas Rokas LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 1:32:5935:02 (  2)57:57 (  1)
D
2
Kaušakys Dovydas LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 1:35:4434:32 (  1)1:01:12 (  2)
D
3
Repšys Adomas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:41:1836:28 (  3)1:04:50 (  3)
4
Mitrikas Darius LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 1:41:5936:58 (  5)1:05:01 (  4)
5
Chuikin Daniil BLRBelaya Rus KSO, Minsk 1:44:2738:02 (  6)1:06:25 (  5)
6
Šulčys Kasparas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:46:5136:45 (  4)1:10:06 (  6)
7
Lapinskas Ramojus LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:53:5740:36 (  8)1:13:21 (  7)
8
Juknevičius Simonas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 2:00:2039:39 (  7)1:20:41 (  9)
9
Valavičius Benas LTUSM Gaja, Kaunas 2:16:2046:35 (10)1:29:45 (13)
10
Tinteris Benas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 2:17:2649:17 (11)1:28:09 (12)
11
Šteinys Paulius LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 2:23:241:04:57 (15)1:18:27 (  8)
12
Novak Ilya BLRSluch, Slutsk 2:24:121:02:14 (12)1:21:58 (10)
13
Norvilis Rokas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 2:29:401:02:15 (13)1:27:25 (11)
14
Regesas Augustas LTUKaršuva OK, Jurbarkas 2:57:441:02:44 (14)1:55:00 (15)
15
Blažys Gvidas LTUSM Gaja, Kaunas 3:01:441:17:53 (17)1:43:51 (14)
16
Butauskas Marijus LTUSM Gaja, Kaunas 3:37:111:19:46 (18)2:17:25 (16)
  Pesta Piotr POLAzymut 45, Gdynia 41:4941:49 (  9)dns
  Sienkiewicz Max POLAzymut 45, Gdynia 1:15:471:15:47 (16)dsq
  Užkurnys Lukas LTUTrakų r. jaunimo turizmo ir laisvalaikio centras, Trakai 1:24:561:24:56 (19)dns
  Denisovas Domantas LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:33:281:33:28 (20)dsq
  Melnik Artsiom BLROrion OK, Minsk 1:45:531:45:53 (21)dns
  Fiodorovas Danielius LTUTrakų r. jaunimo turizmo ir laisvalaikio centras, Trakai  dsqdns
  Gribauskas Linas LTUTrakų r. jaunimo turizmo ir laisvalaikio centras, Trakai  dsqdns