Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Bona Natura, Trakų r., 2018-04-21

Rezultatai

Grupės W20, W35, W40

Trasa 1 d. 4.5 km 13 KP, 2 d. 7.8 km 10 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1W20Bartkevičiūtė Akvilė LTUSM Gaja, Kaunas 1:43:11 36:53 (  1)1:06:18 (  3)
2W20Traubaitė Judita LTUFortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:45:36 40:41 (  6)1:04:55 (  1)
3W20Rutkauskaitė Kastė LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:45:58 37:26 (  3)1:08:32 (  5)
4W20Motiejūnaitė Deimantė LTUSM Gaja, Kaunas 1:50:24 45:12 (13)1:05:12 (  2)
5W35Žvinytė Inga LTUKlajūnas OK, Molėtai 1:50:26 39:16 (  4)1:11:10 (  7)
6W35Traubienė Aistė LTUFortūna OK, Vilnius 1:50:30 43:29 (  8)1:07:01 (  4)
7W20Gineikaitė Ugnė LTUSM Gaja, Kaunas 1:52:29 37:21 (  2)1:15:08 (  9)
8W20Sušinskaitė Miglė LTUFortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:56:35 47:06 (14)1:09:29 (  6)
9W35Velde Reda LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:57:04 39:49 (  5)1:17:15 (12)
10W40Kondrateva Aleksandra BLRKamvol SK, Minsk 1:58:32 44:30 (11)1:14:02 (  8)
11W35Zhuravleva Oksana BLRNemiga Nord OK, Minsk 2:00:15 44:03 (10)1:16:12 (10)
12W35Adomaitienė Irina LTUKlajūnas OK, Vilnius 2:02:06 42:13 (  7)1:19:53 (14)
13W40Tirlikienė Rūta LTUKaršuva OK, Jurbarkas 2:04:16 47:45 (16)1:16:31 (11)
14W40Bazelienė Olga LTUFortūna OK, Vilnius 2:08:42 43:29 (  8)1:25:13 (17)
15W40Brazauskaitė Leokadija LTUVilnius 2:09:02 49:23 (17)1:19:39 (13)
16W20Duliūtė Rugilė LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 2:10:33 44:55 (12)1:25:38 (18)
17W40Kanapkienė Živilė LTUKlajūnas OK, Molėtai 2:11:23 47:34 (15)1:23:49 (16)
18W40Macijauskė Daiva LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:19:57 49:35 (18)1:30:22 (20)
19W20Kašalynaitė Ūla LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:25:41 54:17 (21)1:31:24 (22)
20W20Kalvaitytė Austėja LTUTakas OK, SM Gaja, Kaunas 2:26:11 50:02 (19)1:36:09 (23)
21W35Hatsuk Natalaiya BLRKamvol SK, Grodno 2:34:05 1:03:00 (28)1:31:05 (21)
22W35Grigaliūnaitė Agnė LTULėvuo OK, Panevėžys 2:36:09 57:09 (22)1:39:00 (24)
23W40Karelina Elena BLRVariant, Zaslavl 2:37:20 52:04 (20)1:45:16 (26)
24W20Dambrauskaitė Ieva LTUSM Gaja, Kaunas 2:41:06 58:46 (25)1:42:20 (25)
25W35Kumpytė Rasa LTULėvuo OK, Kaunas 2:47:50 1:02:12 (26)1:45:38 (27)
26W20Veikutytė Gerda LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 2:48:48 1:02:32 (27)1:46:16 (28)
27W20Abdullina Ekaterina RUSARDF, Ryazan 2:49:50 57:59 (23)1:51:51 (29)
28W35Rogovskaya Anastasiya BLRPraleska, Minsk 3:17:03 58:13 (24)2:18:50 (31)
29W40Krauchanka Katsiaryna BLRSluch, Slutsk 3:39:43 1:31:36 (30)2:08:07 (30)
30W40Sirvydė Rasa LTUTelšiai OK, Vilnius 1:16:40 1:16:40 (29)dsq
31W35Ivanauskaitė Rasa LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:21:56 dns1:21:56 (15)
32W35Paspirgėlytė Agnė LTUDainava OK, Alytus 1:29:11 dsq1:29:11 (19)
33W40Voronovich Nataliya BLRTurlan, Minsk 1:49:16 1:49:16 (31)dns