Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas.LBMA 1 eta
LTU, Prienai, 2018-03-11

Rezultatai

Grupė V12

Trasa 2.0 km

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Ginkevičius Naglis LTUSostinės Olimpas, Trakai 8:39.6 4:19
2
Česonis Nedas LTUSostinės Olimpas, Trakai 9:16.9 4:38
3
Maskeliūnas Marius LTU  9:57.8 4:58
4
Dzedilionis Liudas LTUMykolo Antanaičio gimnazija 9:58.6 4:59
5
Jasinskas Rokas LTUMykolo Antanaičio gimnazija 10:00.0 5:00
6
Kairys Rokas LTUSostinės Olimpas, Trakai 10:09.1 5:04
7
Dockevičius Lukas LTUPrienų KKSC, Revuonos mokykla, Prienai 10:25.9 5:12
8
Brinevičius Domantas LTUPrienų KKSC, Ąžuolo progimnazija, Prienai 10:42.0 5:21
9
Juodsnukis Kristupas LTU  10:42.7 5:21
10
Vaškevičius Matas LTUKaišiadorių ŠSPC, Kaišiadorys 10:43.0 5:21
11
Jančauskas Nedas LTUStakliškių gimnazija, Prienai 10:44.1 5:22
12
Vasilevičius Simas LTUKlajūnas OK, Vilnius 11:23.2 5:41
13
Griškevičius Šarūnas LTUPrienai 11:32.0 5:46
14
Jankauskas Titas LTUPrienų KKSC, Birštono gimn., Prienai 12:02.2 6:01
15
Jumatovas Eimantas LTUKauno maratono klubas, Kaunas 12:11.7 6:05
16
Karsokas Nedas LTUPrienai 12:15.6 6:07
17
Chadyšas Joris LTUInžinerija, Vilnius 12:42.7 6:21
18
Vasilevičius Domas LTUKlajūnas OK, Vilnius 13:11.2 6:35
19
Rimkovas Augustas LTUPrienų KKSC, Revuonos mokykla, Prienai 13:32.5 6:46
20
Barcelos Jonathan LTUGarliava 14:08.7 7:04
21
Pienauskas Kajus LTUŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai 14:13.9 7:06
22
Bogužinskas Kasparas LTUKauno maratono klubas, Kaunas 14:18.2 7:09
23
Kaminskas Ignas LTU  16:05.4 8:02
24
Barauskas Matas LTUPrienų KKSC, Ąžuolo progimn., Prienai 16:05.7 8:02
25
Levickas Justas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Veiveriai, Prienai 18:12.4 9:06
26
Guzelis Matas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Skriaudžiai, Prienai 18:12.9 9:06
27
Rekešius Nojus LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Veiveriai, Prienai 18:14.7 9:07
28
Sadauskas Ūdrys LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Prienai 18:15.0 9:07
29
Kvedaravičius Vilius LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Veiveriai, Prienai 18:17.8 9:08
30
Martusevičius Laurynas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Skriaudžiai, Prienai 18:18.0 9:09
30
Čepulis Tomas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Skriaudžiai, Prienai 18:18.0 9:09
30
Grybas Aleksas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Skriaudžiai, Prienai 18:18.0 9:09
30
Pauliukevičius Lukas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Veiveriai, Prienai 18:18.0 9:09
30
Ališauskas Evaldas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Jiezno gimnazija, Prienai 18:18.0 9:09