Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas.LBMA 1 eta
LTU, Prienai, 2018-03-11

Rezultatai

Grupė V15

Trasa 2.0 km

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Montvilas Mikas LTULukas SK, Šiaulių r. 7:18.9 3:39
2
Ramanauskas Martynas LTURCN, Riešė 7:59.4 3:59
3
Zanizdra Eimantas LTULukas SK, Šiaulių r. 8:05.5 4:02
4
Barkauskas Ąžuolas LTUBalbieriškis 8:08.8 4:04
5
Vaitekaitis Žygimantas LTULukas SK, Šiaulių r. 8:18.9 4:09
6
Mitkevičius Joris LTU  8:26.8 4:13
7
Baura Matas LTULukas SK, Šiaulių r. 8:32.7 4:16
8
Colkevičius Tomas LTUKaišiadorių ŠSPC, Kaišiadorys 8:34.1 4:17
9
Berškys Daivaras LTUStakliškių gimnazija, Prienai 8:50.5 4:25
10
Zanizdra Dominykas LTULukas SK, Šiaulių r. 9:15.1 4:37
11
Packevičius Lukas LTUVėtra BK, Pasvalys 9:16.3 4:38
12
Viltrakis Augustas LTUVilkaviškio LASK, Vilkaviškis 9:17.5 4:38
13
Tocionis Rokas LTUStakliškių gimnazija, Prienai 9:42.6 4:51
14
Mikalauskas Ugnius LTUŠilas OK, Prienai 9:47.1 4:53
15
Pažėra Brajanas Gutierrez LTULukas SK, Šiaulių r. 9:47.5 4:53
16
Chadišas Matas LTUInžinerija, Vilnius 9:48.1 4:54
17
Revuckas Tomas LTUIšlaužas 9:48.6 4:54
18
Kaminskas Vaidas LTUIšlaužas 9:59.0 4:59
19
Vandalauskas Ignas LTUIšlaužas 10:13.5 5:06
20
Jasinskas Rytis LTUMykolo Antanaičio gimnazija 10:27.8 5:13
21
Mertinkaitis Matas LTUKaišiadorių ŠSPC, Kaišiadorys 10:33.8 5:16
22
Černiauskas Giedrius LTUKaišiadorių ŠSPC, Kaišiadorys 10:38.1 5:19
23
Juodsnukis Doydas LTU  10:41.5 5:20
24
Šilkaitis Kajus LTUPakuonio pagrindinė mokykla, Prienai 10:51.0 5:25
25
Diškevičius Tautvydas LTUStakliškių gimnazija, Prienai 10:58.6 5:29
26
Cikana Redas LTUVilkaviškio LASK, Vilkaviškis 11:02.5 5:31
27
Mackevičius Orestas LTUKertus BK, Žiežmariai 11:05.2 5:32
28
Aldakauskas Danielius LTUPrienų KKSC, Revuonos pagr. mok., Prienai 11:18.3 5:39
29
Šiugždinis Gustas LTUKertus BK, Žiežmariai 11:30.5 5:45
30
Padaelskas Erikas LTU  13:26.8 6:43
31
Guzelis Dovas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Skriaudžiai, Prienai 15:30.8 7:45
32
Nickus Marijus LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Skriaudžiai, Prienai 15:31.8 7:45
33
Šiškauskas Matas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Skriaudžiai, Prienai 15:41.1 7:50
34
Petkevičius Arnas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Prienai 18:07.8 9:03
35
Baronas Adrijus LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Prienai 18:08.4 9:04
36
Laukevičius Nojus LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Prienai 18:08.6 9:04
36
Barkauskas Mantas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Prienai 18:08.6 9:04
38
Liūlys Lukas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Prienai 18:09.7 9:04
38
Žukauskas Kasparas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Prienai 18:09.7 9:04
40
Čepulis Erikas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Skriaudžiai, Prienai 18:11.4 9:05
41
Gečas Julijus LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Prienai 18:11.5 9:05
41
Valentavičius Edvardas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Prienai 18:11.5 9:05
43
Raugevičius Aivaras LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Prienai 18:11.7 9:05
43
Bieliauskas Martynas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Prienai 18:11.7 9:05
45
Padleskis Lukas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Veiveriai, Prienai 18:15.0 9:07
46
Kochanauskas Nojus LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Prienai 18:18.0 9:09
46
Pūkas Karolis LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Prienai 18:18.0 9:09
46
Surginas Lukas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Veiveriai, Prienai 18:18.0 9:09
46
Gvozdevas Lukas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Skriaudžiai, Prienai 18:18.0 9:09
46
Gustaitis Tomas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Skriaudžiai, Prienai 18:18.0 9:09
46
Jasudas Enrikas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Skriaudžiai, Prienai 18:18.0 9:09
46
Selvinavičius Dovydas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Skriaudžiai, Prienai 18:18.0 9:09
46
Pleskis Mantas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Skriaudžiai, Prienai 18:18.0 9:09
46
Tamošiūnas Leonas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Jiezno gimnazija, Prienai 18:18.0 9:09
46
Norkevičius Aivaras LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Jiezno gimnazija, Prienai 18:18.0 9:09
46
Paškevičius Justas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Jiezno gimnazija, Prienai 18:18.0 9:09
46
Matulevičius Skirmantas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Jiezno gimnazija, Prienai 18:18.0 9:09
46
Pyragas Julius LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Jiezno gimnazija, Prienai 18:18.0 9:09
46
Bogdanovas Deivydas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Veiveriai, Prienai 18:18.0 9:09
46
Morkevičius Julius LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Veiveriai, Prienai 18:18.0 9:09
46
Mocevičius Julius LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Veiveriai, Prienai 18:18.0 9:09
46
Morkūnas Augustas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Veiveriai, Prienai 18:18.0 9:09
46
Valaitis Žilvinas LTULietuvos šaulių sąjunga, Prienų kuopa, Veiveriai, Prienai 18:18.0 9:09