Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2018-05-11

Rezultatai

Grupė M12

Trasa 1 d. 1.5 km 13 KP, 2 d. 2.4 km 8 KP, 3 d. 2.1 km 7 KP

Rinktis  suma  Prailgintas sprintas  Prailginta vidutinė  Uždelstas startas  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Prailgintas sprintas Prailginta vidutinė Uždelstas startas
D
1
Mackevičius Tadas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 52:11 10:23 (  1)25:29 (  2)16:19 (  1)
D
2
Łącki Jakub POLUKS OSiR, Góra Kalwaria 52:56 10:25 (  2)24:42 (  1)17:49 (  4)
D
3
Ramanauskas Kristupas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 54:29 11:00 (  4)26:58 (  3)16:31 (  2)
4
Budrys Džiugas LTUSM Gaja, Kaunas 58:26 10:35 (  3)30:25 (  6)17:26 (  3)
5
Bogdanovs Bogdans LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 58:31 12:05 (  8)27:27 (  4)18:59 (  5)
6
Čaplikas Herkus Pijus LTUTakas OK, Kaunas 1:06:58 12:01 (  6)31:42 (11)23:15 (  8)
7
Adomaitis Mykolas LTUKlajūnas OK, Vilnius 1:07:45 17:22 (20)28:02 (  5)22:21 (  7)
8
Jasinskas Rytis LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 1:08:34 12:08 (  9)30:33 (  8)25:53 (12)
9
Sidaras Dovydas LTUAlytaus SRC, Alytus 1:08:36 11:53 (  5)31:03 (  9)25:40 (11)
10
Sartanavičius Vakaris LTUAlytaus SRC, Alytus 1:08:54 12:51 (10)31:35 (10)24:28 (  9)
11
Kriukas Martynas LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:19:26 14:08 (12)40:24 (14)24:54 (10)
12
Ivanovs Artjoms LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 1:19:55 14:50 (14)43:24 (17)21:41 (  6)
13
Gražys Emilis LTUSM Gaja, Kaunas 1:26:11 14:15 (13)42:17 (15)29:39 (14)
14
Jumatovas Eimantas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 1:26:22 16:14 (17)42:32 (16)27:36 (13)
15
Gedminas Teodoras LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:39:24 29:23 (27)35:18 (12)34:43 (18)
16
Bogužinskas Kasparas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 1:50:07 16:41 (19)45:30 (18)47:56 (19)
17
Balinskijs Aleksejs LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 1:54:09 25:38 (23)54:24 (20)34:07 (17)
18
Streckis Tautvydas LTUKopa OK, Klaipėda 1:57:11 16:04 (16)1:07:07 (22)34:00 (16)
19
Jasinskas Egidijus LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 2:07:57 25:43 (24)53:56 (19)48:18 (20)
20
Noreika Martynas LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 2:18:49 28:33 (26)58:16 (21)52:00 (22)
21
Melnik Tsimur BLROrion, Minsk 2:45:42 35:15 (28)1:20:17 (23)50:10 (21)
  Sausaitis Arnas LTUO! Klaipėda, Palanga 42:30 12:03 (  7)30:27 (  7)dsq
  Vainikevičius Markus LTUSM Gaja, Kaunas 1:11:57 dsq38:04 (13)33:53 (15)
  Reliuga Modestas LTUPlungės SRC, Plungė 1:26:19 27:57 (25)dsq58:22 (23)
  Lukoševičius Vaidas LTURudamina OK, Vilnius 1:35:52 dns1:05:1730:35
  Keleckas Šarūnas LTUSM Gaja, Kaunas 13:57 13:57 (11)dnsdns
  Vasilevičius Simas LTUKlajūnas OK, Vilnius 15:42 15:42 (15)dnsdns
  Giedraitis Domantas LTUSM Gaja, Kaunas 16:40 16:40 (18)dnsdns
  Pasiaura Tadas LTUSM Gaja, Kaunas 17:51 17:51 (21)dnsdns
  Aleksiejūnas Martynas LTUPerkūnas OK, Vilnius 19:34 19:34 (22)dnsdns
  Rutkauskas Domantas LTUĄžuolas OK, Vilnius   dsqdnsdns