login
Daugiadienės VILNIUS → Rezultatai

LTU, Vilnius, 2018-05-11

Grupė M14

Trasa 1 d. 2.1 km 15 KP, 2 d. 3.3 km 12 KP, 3 d. 3.8 km 11 KP

Rinktis  suma  Prailgintas sprintas  Prailginta vidutinė  Uždelstas startas  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Prailgintas sprintas Prailginta vidutinė Uždelstas startas
D
1
Valatkevičius Rytis LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:03:36 11:15 (  1) 25:48 (  1) 26:33 (  1)
D
2
Rimkus Tautvydas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:07:13 12:57 (  2) 27:30 (  2) 26:46 (  2)
D
3
Murėnas Kasparas LTUSM Gaja, Kaunas 1:15:25 13:22 (  3) 30:24 (  3) 31:39 (  3)
4
Baronas Ignas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:20:18 14:14 (  6) 33:36 (  6) 32:28 (  4)
5
Kukauskas Mantas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:23:47 13:39 (  5) 32:52 (  4) 37:16 (  7)
6
Balabanov Gleb BLRBalabanov Oteam, Minsk 1:23:49 15:27 (15) 33:13 (  5) 35:09 (  6)
7
Burbulis Gvidas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:24:15 14:30 (  7) 34:46 (  7) 34:59 (  5)
8
Gineika Julius LTUSM Gaja, Kaunas 1:33:20 15:01 (11) 40:58 (11) 37:21 (  8)
9
Makutėnas Mikalojus LTULėvuo OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:33:32 14:56 (  8) 40:57 (10) 37:39 (11)
10
Majowski Jan POLUKS OSiR, Góra Kalwaria 1:33:59 15:00 (10) 39:20 (  9) 39:39 (15)
11
Podworski Kacper POLUKS OSiR, Góra Kalwaria 1:34:10 14:59 (  9) 35:40 (  8) 43:31 (17)
12
Dienys Algirdas LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:37:05 15:33 (16) 43:56 (14) 37:36 (10)
13
Bazelis Edvardas LTURASKK SK, Vilnius 1:37:22 16:27 (21) 43:22 (13) 37:33 (  9)
14
Venckus Domas LTUSM Gaja, Kaunas 1:38:39 15:25 (14) 44:52 (16) 38:22 (12)
15
Strolė Salvijus LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:38:50 15:24 (13) 44:22 (15) 39:04 (13)
16
Dąbrowski Karol POLUKS OSiR, Góra Kalwaria 1:46:07 20:55 (37) 45:10 (17) 40:02 (16)
17
Balna Rapolas LTUKopa OK, Klaipėda 1:54:41 20:35 (35) 42:48 (12) 51:18 (22)
18
Kiela Simonas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:54:46 20:31 (34) 54:58 (25) 39:17 (14)
19
Zemeckas Vytautas LTUSM Gaja, Kaunas 1:57:39 17:39 (28) 56:09 (26) 43:51 (18)
20
Leonavičius Nandas LTUSM Gaja, Kaunas 1:57:53 18:14 (30) 54:35 (24) 45:04 (19)
21
Grikšas Justas LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 2:00:22 16:09 (19) 53:38 (23) 50:35 (21)
22
Sobiepanek Maksymilian POLUKS OSiR, Góra Kalwaria 2:00:51 16:39 (22) 52:29 (22) 51:43 (23)
23
Pileckas Justas LTUSM Gaja, Kaunas 2:01:24 17:07 (25) 49:08 (18) 55:09 (24)
24
Tywonek Jan POLUKS OSiR, Góra Kalwaria 2:04:08 17:33 (27) 50:20 (19) 56:15 (27)
25
Monkevičius Gvidas LTUPlungės SRC, Plungė 2:08:15 15:14 (12) 57:47 (27) 55:14 (26)
26
Monkevičius Deividas LTUPlungės SRC, Plungė 2:10:20 16:02 (17) 1:07:15 (31) 47:03 (20)
27
Karvelis Džiugas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 2:23:33 19:33 (33) 59:46 (29) 1:04:14 (29)
28
Gružinskas Paulius LTURASKK SK, Vilnius 2:25:57 20:54 (36) 58:52 (28) 1:06:11 (31)
29
Račickas Matas LTUSM Gaja, Kaunas 2:28:46 18:09 (29) 1:05:39 (30) 1:04:58 (30)
30
Launikonis Ernestas LTUSM Gaja, Kaunas 2:42:14 17:12 (26) 1:15:35 (34) 1:09:27 (32)
31
Temenkov Artur LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:29:06 31:48 (44) 1:17:35 (35) 1:39:43 (34)
32
Ščiučka Adomas LTUAlytaus SRC, Alytus 3:35:08 22:12 (40) 2:15:21 (37) 57:35 (28)
  Karašauskas Jokūbas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:07:02 16:19 (20) 50:43 (20) dns
  Cibulskas Augustas LTUAlytaus SRC, Alytus 1:12:15 17:05 (24) dsq 55:10 (25)
  Žilinskas Giedrius LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:28:55 19:17 (31) 1:09:38 (32) dns
  Rutkauskas Pijus LTUAlytaus SRC, Alytus 1:29:23 16:58 (23) 1:12:25 (33) dsq
  Kazanavičius Karolis LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:50:11 30:49 (43) 1:19:22 (36) dsq
  Stulginskas Džiugas LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:01:26 29:18 (42) dsq 1:32:08 (33)
  Aukštuolis Edvardas LTUSM Gaja, Kaunas 13:33 13:33 (  4) dns dns
  Vasilevičius Ignas LTUKlajūnas OK, Vilnius 16:05 16:05 (18) dns dns
  Stulga Ugnius LTUSM Gaja, Kaunas 19:17 19:17 (31) dns dns
  Rudinskij Daniel LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 21:23 21:23 (38) dns dns
  Zaveckas Almantas LTUĄžuolas OK, Vilnius 21:33 21:33 (39) dns dns
  Baradinskas Vakaris LTUKlajūnas OK, Vilnius 22:18 22:18 (41) dns dns
  Sungaila Kajus LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 50:51 dns 50:51 (21) dns