Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2018-05-11

Rezultatai

Grupės M55, M60, W35, W40

Trasa 1 d. 2.8 km 20 KP, 2 d. 5.5 km 21 KP, 3 d. 4.2 km 18 KP

Rinktis  suma  Prailgintas sprintas  Prailginta vidutinė  Uždelstas startas  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Prailgintas sprintas Prailginta vidutinė Uždelstas startas
1M60Abramikas Kęstutis LTUSaulė OK, Vilnius 1:42:15 17:59 (  5)49:22 (  5)34:54 (  2)
2M55Rudis Algimantas LTUSaulė OK, Vilnius 1:42:58 18:06 (  6)50:21 (  7)34:31 (  1)
3M55Kondrotas Raimondas LTUFortūna OK, Vilnius 1:44:04 17:07 (  2)49:10 (  4)37:47 (  4)
4M55Jonauskas Genadijus LTUDevyni OK, Vilnius 1:46:42 17:40 (  4)46:45 (  1)42:17 (11)
5M60Ptašekas Marius LTUDevyni OK, Vilnius 1:48:50 20:13 (19)52:20 (11)36:17 (  3)
6M60Ptašekas Julius LTUDevyni OK, Vilnius 1:48:58 19:12 (12)51:47 (  9)37:59 (  5)
7M55Paužas Antanas LTUDainava OK, Alytus 1:49:02 19:08 (10)49:58 (  6)39:56 (  7)
8M55Mikolavičius Gintaras LTUDevyni OK, Vilnius 1:49:29 17:09 (  3)48:35 (  2)43:45 (13)
9M60Jovaišas Rimas LTUDainava OK, Alytus 1:50:37 19:00 (  9)53:23 (13)38:14 (  6)
10M55Ziaziulia Ivanas LTUSaulė OK, Vilnius 1:51:02 17:01 (  1)53:10 (12)40:51 (  9)
11W35Žvinytė Inga LTUKlajūnas OK, Molėtai 1:51:38 19:24 (14)52:16 (10)39:58 (  8)
12M55Valiūnas Jurgis LTUSaulė OK, Vilnius 1:54:54 18:22 (  7)49:06 (  3)47:26 (20)
13W40Kondrateva Aleksandra BLRKamvol, Minsk 1:58:11 20:48 (22)51:31 (  8)45:52 (15)
14M60Šalkauskas Algirdas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:58:58 19:14 (13)56:27 (16)43:17 (12)
15M55Gvildys Jonas Gediminas LTUMedeina OK, Kaunas 1:59:03 19:08 (10)53:51 (15)46:04 (16)
16M55Dinda Mindaugas LTUDainava OK, Alytus 2:05:00 20:24 (20)56:36 (18)48:00 (21)
17M60Kavaliauskas Almiras LTUDainava OK, Alytus 2:08:08 21:24 (26)53:33 (14)53:11 (26)
18W40Bazelienė Olga LTUFortūna OK, Vilnius 2:08:18 20:58 (23)1:05:51 (30)41:29 (10)
19M55Wałachowski Janusz POLPUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 2:09:46 23:05 (35)1:01:19 (25)45:22 (14)
20M55Serva Rimantas LTUOriens OK, Panevėžys 2:09:57 21:08 (24)59:42 (22)49:07 (23)
21W35Ivanauskaitė Rasa LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:10:37 23:26 (37)1:00:13 (24)46:58 (17)
22M60Karnavičius Jurgis LTUSaulė OK, Vilnius 2:12:49 21:54 (27)58:36 (20)52:19 (25)
23M60Trydzenski Henadzi BLRPeleng - Vimpel, Minsk 2:16:08 22:02 (28)1:06:51 (31)47:15 (19)
24M55Mikalauskas Robertas LTUSaulė OK, Vilnius 2:16:29 19:56 (16)58:12 (19)58:21 (29)
25W35Adomaitienė Irina LTUKlajūnas OK, Vilnius 2:17:11 22:25 (32)1:05:35 (29)49:11 (24)
26M55Bikelis Vytautas LTULabirintas OK, Vilnius 2:19:33 22:08 (30)1:10:19 (33)47:06 (18)
27W40Macijauskė Daiva LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:20:33 21:15 (25)1:00:11 (23)59:07 (30)
28W40Ralytė Jurga LTURudamina OK, Vilnius 2:28:52 22:06 (29)1:04:59 (28)1:01:47 (34)
29W40Brazauskaitė Leokadija LTUVilnius 2:28:57 22:12 (31)1:12:25 (35)54:20 (27)
30M55Kubaitis Arūnas LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:41:30 22:49 (33)1:13:19 (36)1:05:22 (36)
31W40Bogužinskienė Audra LTUMedeina OK, Kaunas 2:48:30 22:52 (34)1:23:42 (41)1:01:56 (35)
32M60Arasimavičius Vidimantas LTULabirintas OK, Vilnius 2:49:22 26:41 (43)1:16:36 (37)1:06:05 (39)
33M60Baleišis Kęstutis LTUDevyni OK, Vilnius 2:49:28 25:06 (39)1:24:51 (43)59:31 (31)
34W35Kumpytė Rasa LTULėvuo OK, Kaunas 2:50:38 25:24 (40)1:24:14 (42)1:01:00 (32)
35W35Lažinskienė Dovilė LTUMedeina OK, Vilnius 2:55:22 27:37 (45)1:20:25 (38)1:07:20 (40)
36M55Machowski Władysław POLUKS OSiR, Góra Kalwaria 3:00:20 23:12 (36)1:29:20 (44)1:07:48 (42)
37M60Bajoriūnas Gediminas LTUSaulė OK, Vilnius 3:01:52 26:12 (42)1:22:32 (40)1:13:08 (43)
38W40Dziamidzenka Volha BLRBSPU, Minsk 3:15:51 25:35 (41)1:42:53 (46)1:07:23 (41)
39M60Bielinis Kazys LTURudamina OK, Vilnius 3:17:07 23:35 (38)1:31:13 (45)1:22:19 (45)
40W40Sirvydė Rasa LTUTelšiai OK, Vilnius 3:32:16 27:18 (44)1:43:46 (47)1:21:12 (44)
41W35Atkočienė Jurgita LTUVilnius 4:14:37 28:00 (47)1:52:09 (49)1:54:28 (47)
42W35Čirbaitė-Kosteckienė Agnė LTURudamina OK, Vilnius 5:28:05 41:01 (51)2:58:34 (51)1:48:30 (46)
43M60Kazlauskas Donatas LTUSaulė OK, Vilnius 1:19:36 20:08 (18)59:28 (21)dsq
44W35Krasauskė Giedrė LTUMedeina OK, Kaunas 1:25:19 20:37 (21)1:04:42 (27)dns
45M55Brūzga Pranas LTUTakas OK, Kaunas 1:58:18 dsq1:09:40 (32)48:38 (22)
46M55Mejeras Gintaras LTUVilnius 2:16:36 dns1:10:39 (34)1:05:57 (38)
47W35Machowska-Łącka Magdalena POLUKS OSiR, Góra Kalwaria 2:22:56 28:42 (49)1:54:14 (50)dsq
48W35Grigaliūnaitė Agnė LTULėvuo OK, Vilnius 2:26:55 dsq1:21:05 (39)1:05:50 (37)
49M55Kniukšta Romualdas LTURudamina OK, Vilnius 18:43 18:43 (  8)dnsdns
50M60Vasilevičius Juozas LTUKlajūnas OK, Vilnius 19:29 19:29 (15)dnsdns
51W35Paspirgėlytė Agnė LTUDainava OK, Alytus 20:01 20:01 (17)dnsdns
52W40Čečinaitė Lina LTUOriens OK, Kaunas 27:40 27:40 (46)dnsdns
53M60Oškinis Vytautas LTURudamina OK, Vilnius 28:27 28:27 (48)dnsdns
54W35Murashka Natallia BLROrion, Minsk 30:34 30:34 (50)dnsdns
55W40Špūraitė Jurgita LTUVilnius 44:04 44:04 (52)dnsdns
56M55Melaika Dainius LTUOriens OK, Panevėžys 56:34 dns56:34 (17)dns
57M55Cicėnas Rimantas LTUOriens OK, Panevėžys 56:46 dnsdns56:46 (28)
58W40Kanapkienė Živilė LTUKlajūnas OK, Molėtai 1:01:41 dnsdns1:01:41 (33)
59M60Kireilis Saulius LTUTakas OK, Kaunas 1:02:43 dns1:02:43 (26)dns
60W35Belinskaya Galina BLRSozh, Gomel 1:51:47 dsq1:51:47 (48)dsq
61M55Leipus Remigijus LTURudamina OK, Vilnius   dsqdnsdns
61W35Belik Natalia BLRNemiga - Nord, Minsk   dnsdnsdsq