login
Daugiadienės VILNIUS → Rezultatai

LTU, Vilnius, 2018-05-11

Grupės M12, W12

Trasa 1 d. 1.5 km 13 KP, 2 d. 2.4 km 8 KP, 3 d. 2.1 km 7 KP

Rinktis  suma  Prailgintas sprintas  Prailginta vidutinė  Uždelstas startas  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Prailgintas sprintas Prailginta vidutinė Uždelstas startas
1M12Mackevičius Tadas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 52:11 10:23 (  1) 25:29 (  2) 16:19 (  1)
2M12Łącki Jakub POLUKS OSiR, Góra Kalwaria 52:56 10:25 (  2) 24:42 (  1) 17:49 (  4)
3M12Ramanauskas Kristupas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 54:29 11:00 (  4) 26:58 (  4) 16:31 (  2)
4M12Budrys Džiugas LTUSM Gaja, Kaunas 58:26 10:35 (  3) 30:25 (  8) 17:26 (  3)
5M12Bogdanovs Bogdans LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 58:31 12:05 (  8) 27:27 (  5) 18:59 (  5)
6W12Skripkauskaitė Skaistė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:00:05 12:06 (  9) 26:10 (  3) 21:49 (  7)
7W12Dienytė Margarita LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:06:14 13:09 (12) 30:03 (  7) 23:02 (10)
8M12Čaplikas Herkus Pijus LTUTakas OK, Kaunas 1:06:58 12:01 (  6) 31:42 (14) 23:15 (11)
9M12Adomaitis Mykolas LTUKlajūnas OK, Vilnius 1:07:45 17:22 (31) 28:02 (  6) 22:21 (  8)
10M12Jasinskas Rytis LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 1:08:34 12:08 (10) 30:33 (10) 25:53 (15)
11M12Sidaras Dovydas LTUAlytaus SRC, Alytus 1:08:36 11:53 (  5) 31:03 (12) 25:40 (14)
12M12Sartanavičius Vakaris LTUAlytaus SRC, Alytus 1:08:54 12:51 (11) 31:35 (13) 24:28 (12)
13W12Dzwonkowska Paulina POLUKS OSiR, Góra Kalwaria 1:10:08 13:45 (14) 33:38 (16) 22:45 (  9)
14W12Siudikaitė Junda LTURudamina OK, Vilnius 1:15:41 14:59 (21) 32:52 (15) 27:50 (19)
15W12Kalvaitytė Patricija LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:19:00 21:34 (40) 30:54 (11) 26:32 (17)
16W12Łącka Julia POLUKS OSiR, Góra Kalwaria 1:19:05 15:24 (22) 37:38 (20) 26:03 (16)
17W12Šimkonytė Greta LTUMedeina OK, Kaunas 1:19:17 13:30 (13) 34:21 (18) 31:26 (23)
18M12Kriukas Martynas LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:19:26 14:08 (16) 40:24 (23) 24:54 (13)
19M12Ivanovs Artjoms LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 1:19:55 14:50 (19) 43:24 (28) 21:41 (  6)
20M12Gražys Emilis LTUSM Gaja, Kaunas 1:26:11 14:15 (17) 42:17 (26) 29:39 (20)
21W12Skupaitė Izabelė LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:26:14 14:50 (19) 41:23 (25) 30:01 (21)
22M12Jumatovas Eimantas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 1:26:22 16:14 (26) 42:32 (27) 27:36 (18)
23M12Gedminas Teodoras LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:39:24 29:23 (51) 35:18 (19) 34:43 (29)
24W12Stulginskaitė Ula LTURASKK SK, Vilnius 1:49:05 20:06 (38) 48:27 (31) 40:32 (32)
25M12Bogužinskas Kasparas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 1:50:07 16:41 (29) 45:30 (29) 47:56 (34)
26W12Sobiepanek Barbara POLUKS OSiR, Góra Kalwaria 1:51:47 28:28 (49) 37:42 (21) 45:37 (33)
27M12Balinskijs Aleksejs LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 1:54:09 25:38 (44) 54:24 (33) 34:07 (28)
28M12Streckis Tautvydas LTUKopa OK, Klaipėda 1:57:11 16:04 (24) 1:07:07 (37) 34:00 (27)
29M12Jasinskas Egidijus LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 2:07:57 25:43 (45) 53:56 (32) 48:18 (35)
30W12Grigorjeva Arina LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 2:12:43 28:08 (48) 1:06:07 (36) 38:28 (30)
31M12Noreika Martynas LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 2:18:49 28:33 (50) 58:16 (34) 52:00 (38)
32W12Ivanova Veronika LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 2:22:28 32:09 (52) 1:10:11 (38) 40:08 (31)
33W12Zdanevičiūtė Kamilė LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 2:42:52 20:28 (39) 1:18:25 (39) 1:03:59 (40)
34M12Melnik Tsimur BLROrion, Minsk 2:45:42 35:15 (53) 1:20:17 (40) 50:10 (36)
35M12Sausaitis Arnas LTUO! Klaipėda, Palanga 42:30 12:03 (  7) 30:27 (  9) dsq
36M12Vainikevičius Markus LTUSM Gaja, Kaunas 1:11:57 dsq 38:04 (22) 33:53 (25)
37W12Tamoševičiūtė Jogailė LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:14:08 dns 40:43 (24) 33:25 (24)
38W12Jasūdaitė Karina LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 1:15:50 24:34 (42) dsq 51:16 (37)
39W12Larionova Alisa LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 1:22:04 dsq 48:09 (30) 33:55 (26)
40M12Reliuga Modestas LTUPlungės SRC, Plungė 1:26:19 27:57 (47) dsq 58:22 (39)
41M12Lukoševičius Vaidas LTURudamina OK, Vilnius 1:35:52 dns 1:05:17 (35) 30:35 (22)
42M12Keleckas Šarūnas LTUSM Gaja, Kaunas 13:57 13:57 (15) dns dns
43W12Vaškytė Ugnė LTUSM Gaja, Kaunas 14:15 14:15 (17) dns dns
44M12Vasilevičius Simas LTUKlajūnas OK, Vilnius 15:42 15:42 (23) dns dns
45W12Žiupkaitė Viltė LTUSM Gaja, Kaunas 16:12 16:12 (25) dns dns
46W12Dainytė Rugilė LTUSM Gaja, Kaunas 16:38 16:38 (27) dns dns
47M12Giedraitis Domantas LTUSM Gaja, Kaunas 16:40 16:40 (28) dns dns
48W12Šlečkutė Gerda LTUSM Gaja, Kaunas 17:14 17:14 (30) dns dns
49W12Ziaziulytė Goda LTUPerkūnas OK, Vilnius 17:37 17:37 (32) dns dns
50M12Pasiaura Tadas LTUSM Gaja, Kaunas 17:51 17:51 (33) dns dns
51W12Petronė Meda LTUSM Gaja, Kaunas 18:32 18:32 (34) dns dns
52W12Mikšėnaitė Ugnė LTUSM Gaja, Kaunas 18:37 18:37 (35) dns dns
53M12Aleksiejūnas Martynas LTUPerkūnas OK, Vilnius 19:34 19:34 (36) dns dns
54W12Paulauskaitė Evelina LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 19:35 19:35 (37) dns dns
55W12Čistovaitė Elzė LTUSM Gaja, Kaunas 23:57 23:57 (41) dns dns
56W12Venckavičiūtė Elžbieta LTUPerkūnas OK, Vilnius 24:48 24:48 (43) dns dns
57W12Zakarauskaitė Elzė LTUSM Gaja, Kaunas 25:58 25:58 (46) dns dns
58W12Abukaitytė Brigita LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 33:52 dns 33:52 (17) dns
59M12Rutkauskas Domantas LTUĄžuolas OK, Vilnius   dsq dns dns
59W12Žerniauskaitė Kamilė LTUSM Gaja, Kaunas   dsq dns dns