Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2018-05-11

Rezultatai

Grupės BM40, BMA, BW

Trasa 1 d. 6.5 km 19 KP, 2 d. 7.6 km 26 KP, 3 d. 12.7 km 24 KP

Rinktis  suma  Prailgintas sprintas  Prailginta vidutinė  Uždelstas startas  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Prailgintas sprintas Prailginta vidutinė Uždelstas startas
1BMARadyvanyuk Pavel RUSVelo 2:02:37 21:22 (  1)46:55 (  1)54:20 (  2)
2BMAJurgaitis Martynas LTUSakas OK, Šiauliai 2:14:59 27:48 (10)51:37 (  2)55:34 (  3)
3BWAndrašiūnienė Gabrielė LTUS-Sportas, Vilnius 2:16:44 24:39 (  3)55:40 (  4)56:25 (  7)
4BM40Naryshkin Mihail BLRKamvol, Minsk 2:22:07 27:58 (11)58:00 (  5)56:09 (  4)
5BM40Jurgaitis Vaidas LTUSakas OK, Šiauliai 2:27:21 33:28 (21)1:01:50 (  9)52:03 (  1)
6BM40Venelaine Margus ESTLSF PT 2:27:54 27:41 (  9)1:01:30 (  8)58:43 (11)
7BWMichnovič Viktorija LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:28:05 28:33 (12)59:16 (  6)1:00:16 (12)
8BM40Shylak Aliaksei BLROrion SKO, Minsk 2:28:37 26:45 (  6)1:03:56 (10)57:56 (  9)
9BWKalvaitytė Austėja LTUBūdakalnis OK, SM Gaja, Kaunas 2:41:07 33:47 (22)1:05:17 (11)1:02:03 (13)
10BWPaulauskienė Renata LTUMedeina OK, Kaunas 2:42:10 29:31 (14)1:06:10 (12)1:06:29 (17)
11BM40Klicner Tomas LTUSakas OK, Šiauliai 2:43:26 37:10 (29)1:10:05 (16)56:11 (  5)
12BM40Rubaževičius Jurgis LTUFortūna OK, Vilnius 2:45:24 27:05 (  7)1:08:59 (14)1:09:20 (20)
13BWUmbrasaitė Justė LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:48:41 30:36 (18)1:11:59 (17)1:06:06 (16)
14BWŠimkonienė Asta LTUMedeina OK, Šlienava 2:49:04 29:49 (15)1:09:52 (15)1:09:23 (21)
15BMAAntanavičius Kęstutis LTUTelšiai OK, Vilnius 2:53:55 35:54 (27)1:13:01 (18)1:05:00 (15)
16BM40Ranonis Gediminas LTUFortūna OK, Vilnius 2:55:31 29:57 (17)1:15:26 (20)1:10:08 (23)
17BM40Skirjus Rinolds LATSelonia, Jēkabpils 3:05:11 35:10 (25)1:15:54 (21)1:14:07 (25)
18BMAPuišys Algirdas LTUBūdakalnis OK, Vilnius 3:10:29 36:37 (28)1:24:02 (24)1:09:50 (22)
19BM40Šegžda Teisutis LTUTakas OK, Kaunas 3:20:46 54:51 (32)1:17:15 (22)1:08:40 (19)
20BWBlagonravova Nataliya RUSVelo 3:39:29 31:52 (19)1:25:11 (25)1:42:26 (28)
21BWKmieliauskaitė Ramunė LTUDainava OK, Alytus 3:46:44 42:11 (31)1:44:45 (27)1:19:48 (26)
22BWMickuvienė Algirda LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:19:52 24:32 (  2)55:20 (  3)dnf
23BM40Masilionis Remigijus LTUFortūna OK, Elektrėnai 1:26:06 29:52 (16)dsq56:14 (  6)
24BWArlauskienė Ramunė LTUBūdakalnis OK, Ignalina 1:27:50 26:32 (  5)1:01:18 (  7)dnf
25BWBabrauskaitė Patricija Joana LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:32:42 26:17 (  4)1:06:25 (13)dnf
26BM40Zaliauskas Vincas LTUBūdakalnis OK, Vilnius 1:34:02 35:24 (26)dsq58:38 (10)
27BM40Žvirblis Arvydas LTUFortūna OK, Vilnius 1:37:37 32:55 (20)dsq1:04:42 (14)
28BM40Paukštė Mindaugas LTUO! Klaipėda, Vilnius 1:47:40 39:36 (30)dsq1:08:04 (18)
29BWPuišienė Roma LTUBūdakalnis OK, Vilnius 1:48:29 34:04 (24)1:14:25 (19)dsq
30BM40Lėlius Valdas LTUDainava OK, Alytus 2:40:49 dsq1:27:54 (26)1:12:55 (24)
31BMACheremnych Yaroslav RUSVelo 27:35 27:35 (  8)dsqdsq
32BWCherednikova Anastasia RUSVelo 29:22 29:22 (13)dnsdns
33BM40Rudėnas Darius LTUApuokas OK, Vilnius 33:52 33:52 (23)dnsdns
34BMAMacijauskas Ąžuolas LTUPerkūnas OK, Vilnius 57:21 dnsdns57:21 (  8)
35BMAGaupšas Mantas LTUSakas OK, Šiauliai 1:19:35 dns1:19:35 (23)dsq
36BMAČepokas Darius LTUNeries kilpos, Vilnius 1:31:44 dsqdsq1:31:44 (27)