Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2018-05-11

Rezultatai

Grupės M45, M50, W20

Trasa 1 d. 2.9 km 22 KP, 2 d. 5.7 km 24 KP, 3 d. 5.3 km 20 KP

Rinktis  suma  Prailgintas sprintas  Prailginta vidutinė  Uždelstas startas  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Prailgintas sprintas Prailginta vidutinė Uždelstas startas
1M45Bačkys Rolandas LTUIgtisa SK, Vilnius 1:43:35 16:51 (  2)43:37 (  1)43:07 (  5)
2M50Ambrazas Svajūnas LTUSakas OK, Šiauliai 1:43:37 16:19 (  1)46:53 (  2)40:25 (  3)
3M45Grikšas Rolandas LTUTakas OK, Kaunas 1:43:42 17:31 (  3)48:35 (  4)37:36 (  1)
4M45Zērnis Oskars LATSaldus OK, Saldus 1:46:17 18:38 (  7)48:25 (  3)39:14 (  2)
5M50Murashka Andrei BLROrion, Minsk 1:59:34 18:45 (11)57:21 (10)43:28 (  6)
6M45Tėvelis Ričardas LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:59:36 18:44 (  9)50:26 (  5)50:26 (  9)
7W20Rutkauskaitė Kastė LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:01:26 17:42 (  4)56:56 (  8)46:48 (  7)
8M45Bertašius Rimvydas LTUKlajūnas OK, Vilnius 2:06:53 19:58 (15)59:41 (14)47:14 (  8)
9M50Siudikas Kęstutis LTUTakas OK, Vilnius 2:07:04 20:57 (20)53:15 (  6)52:52 (10)
10M45Jokubauskis Kęstutis LTUTelšiai OK, Vilnius 2:09:02 18:26 (  6)57:11 (  9)53:25 (13)
11M50Arlauskas Robertas LTUFortūna OK, Vilnius 2:15:49 19:45 (14)55:21 (  7)1:00:43 (17)
12M45Budriūnas Justas LTUVilnius 2:15:54 18:41 (  8)1:03:56 (16)53:17 (11)
13M50Olišauskas Raimondas GERBeryno TSC, Berlynas 2:16:08 20:06 (16)1:02:40 (15)53:22 (12)
14M45Žičkis Rolandas LTUTakas OK, Kaunas 2:18:31 19:18 (13)57:56 (12)1:01:17 (19)
15W20Gineikaitė Ugnė LTUSM Gaja, Kaunas 2:18:44 18:04 (  5)1:04:08 (17)56:32 (14)
16W20Sušinskaitė Miglė LTUFortūna OK, Vilnius 2:25:15 20:55 (19)1:07:15 (19)57:05 (15)
17M45Sirvydis Viktoras LTUTelšiai OK, Vilnius 2:28:18 20:44 (18)1:08:10 (20)59:24 (16)
18M45Mikalauskas Robertas LTULėvuo OK, Trakai 2:31:18 20:19 (17)1:10:03 (21)1:00:56 (18)
19M45Krupiński Andrzej POLPUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 2:31:49 22:35 (23)1:06:03 (18)1:03:11 (21)
20M50Staišiūnas Vytautas LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:37:15 22:10 (22)1:12:15 (24)1:02:50 (20)
21W20Duliūtė Rugilė LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 2:42:41 21:29 (21)1:16:24 (26)1:04:48 (22)
22W20Kašalynaitė Ūla LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:45:00 24:27 (28)1:10:33 (23)1:10:00 (25)
23M50Kilda Artūras LTUKaunas 2:48:25 24:05 (27)1:10:04 (22)1:14:16 (29)
24M50Bakutis Algimantas LTURudamina OK, Vilnius 2:51:14 25:09 (29)1:16:29 (27)1:09:36 (24)
25M50Maciulevičius Gintaras LTUŠilas OK, Prienai 2:55:55 25:17 (30)1:21:42 (30)1:08:56 (23)
26M50Navalinskas Tomas LTUDevyni OK, Vilnius 3:02:50 26:18 (32)1:25:32 (31)1:11:00 (27)
27W20Veikutytė Gerda LTUSakas OK, Šiauliai 3:09:03 22:36 (24)1:18:02 (28)1:28:25 (31)
28W20Makauskaitė Viktorija LTUAlytaus SRC, Alytus 3:18:43 25:17 (30)1:42:41 (33)1:10:45 (26)
29W20Bartkevičiūtė Akvilė LTUSM Gaja, Šilas OK, Kaunas 1:00:15 18:44 (  9)dsq41:31 (  4)
30W20Motiejūnaitė Deimantė LTUSM Gaja, Šilas OK, Kaunas 1:18:15 19:05 (12)59:10 (13)dns
31M45Karelin Andrey BLRVariant, Zaslavl 1:36:50 22:41 (25)1:14:09 (25)dns
32M45Baykin Aleksandr RUSVelo 2:12:54 28:29 (33)1:44:25 (34)dns
33W20Valatkaitė Julija LTUPlungės SRC, Plungė 3:10:33 dsq1:51:35 (36)1:18:58 (30)
34M50Žilovas Devis LTUTakas OK, Kaunas 22:56 22:56 (26)dnsdns
35W20Saldukaitė Beatričė LTUSM Gaja, Kaunas 31:02 31:02 (34)dnsdns
36M45Tirlikas Audrius LTUKaršuva OK, Jurbarkas 57:29 dns57:29 (11)dns
37M45Ramoška Skirmantas LTUApuokas OK, Vilnius 1:11:03 dnsdns1:11:03 (28)
38M45Šegžda Donatas LTUTakas OK, Kaunas 1:18:19 dsq1:18:19 (29)dns
39M50Mickevičius Ovidijus LTURASKK SK, Vilnius 1:39:50 dsq1:39:50 (32)dsq
40M45Budrys Raimundas LTUSM Gaja, Kaunas 1:48:15 dsq1:48:15 (35)dns