login
Daugiadienės VILNIUS → Rezultatai

LTU, Vilnius, 2018-05-11

Grupės M45, M50, W20

Trasa 1 d. 2.9 km 22 KP, 2 d. 5.7 km 24 KP, 3 d. 5.3 km 20 KP

Rinktis  suma  Prailgintas sprintas  Prailginta vidutinė  Uždelstas startas  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Prailgintas sprintas Prailginta vidutinė Uždelstas startas
1M45Bačkys Rolandas LTUIgtisa SK, Vilnius 1:43:35 16:51 (  2) 43:37 (  1) 43:07 (  5)
2M50Ambrazas Svajūnas LTUSakas OK, Šiauliai 1:43:37 16:19 (  1) 46:53 (  2) 40:25 (  3)
3M45Grikšas Rolandas LTUTakas OK, Kaunas 1:43:42 17:31 (  3) 48:35 (  4) 37:36 (  1)
4M45Zērnis Oskars LATSaldus OK, Saldus 1:46:17 18:38 (  7) 48:25 (  3) 39:14 (  2)
5M50Murashka Andrei BLROrion, Minsk 1:59:34 18:45 (11) 57:21 (10) 43:28 (  6)
6M45Tėvelis Ričardas LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:59:36 18:44 (  9) 50:26 (  5) 50:26 (  9)
7W20Rutkauskaitė Kastė LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:01:26 17:42 (  4) 56:56 (  8) 46:48 (  7)
8M45Bertašius Rimvydas LTUKlajūnas OK, Vilnius 2:06:53 19:58 (15) 59:41 (14) 47:14 (  8)
9M50Siudikas Kęstutis LTUTakas OK, Vilnius 2:07:04 20:57 (20) 53:15 (  6) 52:52 (10)
10M45Jokubauskis Kęstutis LTUTelšiai OK, Vilnius 2:09:02 18:26 (  6) 57:11 (  9) 53:25 (13)
11M50Arlauskas Robertas LTUFortūna OK, Vilnius 2:15:49 19:45 (14) 55:21 (  7) 1:00:43 (17)
12M45Budriūnas Justas LTUVilnius 2:15:54 18:41 (  8) 1:03:56 (16) 53:17 (11)
13M50Olišauskas Raimondas GERBeryno TSC, Berlynas 2:16:08 20:06 (16) 1:02:40 (15) 53:22 (12)
14M45Žičkis Rolandas LTUTakas OK, Kaunas 2:18:31 19:18 (13) 57:56 (12) 1:01:17 (19)
15W20Gineikaitė Ugnė LTUSM Gaja, Kaunas 2:18:44 18:04 (  5) 1:04:08 (17) 56:32 (14)
16W20Sušinskaitė Miglė LTUFortūna OK, Vilnius 2:25:15 20:55 (19) 1:07:15 (19) 57:05 (15)
17M45Sirvydis Viktoras LTUTelšiai OK, Vilnius 2:28:18 20:44 (18) 1:08:10 (20) 59:24 (16)
18M45Mikalauskas Robertas LTULėvuo OK, Trakai 2:31:18 20:19 (17) 1:10:03 (21) 1:00:56 (18)
19M45Krupiński Andrzej POLPUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki 2:31:49 22:35 (23) 1:06:03 (18) 1:03:11 (21)
20M50Staišiūnas Vytautas LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:37:15 22:10 (22) 1:12:15 (24) 1:02:50 (20)
21W20Duliūtė Rugilė LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 2:42:41 21:29 (21) 1:16:24 (26) 1:04:48 (22)
22W20Kašalynaitė Ūla LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:45:00 24:27 (28) 1:10:33 (23) 1:10:00 (25)
23M50Kilda Artūras LTUKaunas 2:48:25 24:05 (27) 1:10:04 (22) 1:14:16 (29)
24M50Bakutis Algimantas LTURudamina OK, Vilnius 2:51:14 25:09 (29) 1:16:29 (27) 1:09:36 (24)
25M50Maciulevičius Gintaras LTUŠilas OK, Prienai 2:55:55 25:17 (30) 1:21:42 (30) 1:08:56 (23)
26M50Navalinskas Tomas LTUDevyni OK, Vilnius 3:02:50 26:18 (32) 1:25:32 (31) 1:11:00 (27)
27W20Veikutytė Gerda LTUSakas OK, Šiauliai 3:09:03 22:36 (24) 1:18:02 (28) 1:28:25 (31)
28W20Makauskaitė Viktorija LTUAlytaus SRC, Alytus 3:18:43 25:17 (30) 1:42:41 (33) 1:10:45 (26)
29W20Bartkevičiūtė Akvilė LTUSM Gaja, Šilas OK, Kaunas 1:00:15 18:44 (  9) dsq 41:31 (  4)
30W20Motiejūnaitė Deimantė LTUSM Gaja, Šilas OK, Kaunas 1:18:15 19:05 (12) 59:10 (13) dns
31M45Karelin Andrey BLRVariant, Zaslavl 1:36:50 22:41 (25) 1:14:09 (25) dns
32M45Baykin Aleksandr RUSVelo 2:12:54 28:29 (33) 1:44:25 (34) dns
33W20Valatkaitė Julija LTUPlungės SRC, Plungė 3:10:33 dsq 1:51:35 (36) 1:18:58 (30)
34M50Žilovas Devis LTUTakas OK, Kaunas 22:56 22:56 (26) dns dns
35W20Saldukaitė Beatričė LTUSM Gaja, Kaunas 31:02 31:02 (34) dns dns
36M45Tirlikas Audrius LTUKaršuva OK, Jurbarkas 57:29 dns 57:29 (11) dns
37M45Ramoška Skirmantas LTUApuokas OK, Vilnius 1:11:03 dns dns 1:11:03 (28)
38M45Šegžda Donatas LTUTakas OK, Kaunas 1:18:19 dsq 1:18:19 (29) dns
39M50Mickevičius Ovidijus LTURASKK SK, Vilnius 1:39:50 dsq 1:39:50 (32) dsq
40M45Budrys Raimundas LTUSM Gaja, Kaunas 1:48:15 dsq 1:48:15 (35) dns