Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė
LTU, Kaunas, 2018-05-20

Rezultatai

Grupė X14

Trasa 1, 4 etapai 2.7 km 14 KP; 2, 3 etapai 3.0 km 16 KP

VietaKomandaŠalisLaikasEtapas Pavardė, VardasEtapePo etapo
D
1
SM Gaja, Kaunas LTU1:01:14 1Babianskaitė Nida13:48 (  1)13:48 (  1)
2Aukštuolis Edvardas16:02 (  3)29:50 (  1)
3Murėnas Kasparas15:10 (  1)45:00 (  1)
4Kripulevičiūtė Vytautė16:14 (  2)1:01:14 (  1)
D
2
Šiaulių JTC, Šiauliai LTU1:04:31 1Gapšytė Gintarė15:00 (  4)15:00 (  4)
2Klevinskas Justas16:06 (  4)31:06 (  2)
3Malakauskas Gabrielius17:03 (  6)48:09 (  2)
4Masiliūnaitė Martyna16:22 (  4)1:04:31 (  2)
D
3
SM Gaja, Kaunas LTU1:04:41 1Deveikytė Benedikta14:48 (  2)14:48 (  2)
2Gineika Julius16:24 (  6)31:12 (  3)
3Skunda Kristupas17:10 (  7)48:22 (  3)
4Dementavičiūtė Aistė16:19 (  3)1:04:41 (  3)
4
Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys LTU1:06:15 1Činčikaitė Miglė16:44 (10)16:44 (10)
2Burbulis Gvidas16:14 (  5)32:58 (  4)
3Mackevičius Tadas16:54 (  4)49:52 (  4)
4Gabreliūnaitė Ugnė16:23 (  5)1:06:15 (  4)
5
SM Gaja, Kaunas LTU1:08:19 1Dovidavičiūtė Luka14:58 (  3)14:58 (  3)
2Zemeckas Vytautas20:06 (12)35:04 (  7)
3Venckus Domas17:34 (  8)52:38 (  6)
4Davidavičiūtė Neda15:41 (  1)1:08:19 (  5)
6
Vilniaus m. SC, Vilnius LTU1:08:51 1Staišiūnaitė Emilija17:00 (11)17:00 (11)
2Baronas Ignas17:06 (  8)34:06 (  5)
3Rimkus Tautvydas15:49 (  2)49:55 (  5)
4Dienytė Margarita18:56 (  9)1:08:51 (  6)
7
Šiaulių JTC 2, Šiauliai LTU1:16:25 1Kulikauskaitė Gytė16:08 (  8)16:08 (  8)
2Veikutis Jonas21:58 (18)38:06 (  9)
3Kančiauskis Šarūnas19:28 (12)57:34 (  8)
4Mazuraitytė Greta18:51 (  8)1:16:25 (  7)
8
SM Gaja, Kaunas LTU1:17:38 1Skundaitė Augustė17:34 (13)17:34 (13)
2Šimkūnas Edvinas21:50 (17)39:24 (12)
3Pileckas Justas19:57 (13)59:21 (10)
4Šelkovskytė Viltė18:17 (  7)1:17:38 (  8)
9
O! Klaipėda, Klaipėda LTU1:18:22 1Denisovaitė Rugilė16:05 (  7)16:05 (  7)
2Sausaitis Arnas22:54 (19)38:59 (11)
3Gedminas Teodoras22:30 (17)1:01:29 (13)
4Tėvelytė Eidvilė16:53 (  6)1:18:22 (  9)
10
Alytaus SRC, Alytus LTU1:23:10 1Leonaitė Austėja17:09 (12)17:09 (12)
2Sartanavičius Vakaris21:03 (16)38:12 (10)
3Jadeška Dagnius20:12 (15)58:24 (  9)
4Murzaitė Gabrielė24:46 (13)1:23:10 (10)
11
SM Gaja, Kaunas LTU1:25:53 1Goftaitė Emilija17:51 (14)17:51 (14)
2Jančiauskas Augustas20:12 (13)38:03 (  8)
3Stulga Ugnius23:14 (19)1:01:17 (12)
4Krušinskaitė Agnė24:36 (12)1:25:53 (11)
12
SM Gaja, Kaunas LTU1:26:15 1Zasčiurinskaitė Elada19:13 (15)19:13 (15)
2Grikšas Justas27:18 (20)46:31 (17)
3Račickas Matas19:59 (14)1:06:30 (16)
4Sapižovaitė Skaiva19:45 (10)1:26:15 (12)
13
Vilniaus m. SC 2, Vilnius LTU1:28:33 1Siudikaitė Morta20:26 (16)20:26 (16)
2Bazelis Edvardas20:50 (15)41:16 (13)
3Gružinskas Paulius23:11 (18)1:04:27 (15)
4Traubaitė Saulė24:06 (11)1:28:33 (13)
14
Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys LTU1:30:40 1Kevėnaitė Agilė25:59 (20)25:59 (20)
2Strolė Salvijus18:40 (10)44:39 (16)
3Kareckas Kimantas18:12 (  9)1:02:51 (14)
4Uksaitė Ugnė27:49 (15)1:30:40 (14)
  Vilniaus m. SC, Perkūnas OK, Vilnius LTUdsq 1Čiupaitė Ievadsq 
2Kukauskas Mantas15:54 (  2) 
3Lukošius Nojus15:58 (  3) 
4Lukšytė Kotryna25:09 (14) 
  Šiaulių JTC 4, Šiauliai LTUdsq 1Sungaila Kajus15:40 (  5)15:40 (  5)
2Kapilovas Tomas18:26 (  9)34:06 (  5)
3Poškus Ignas20:25 (16)54:31 (  7)
4Šarauskas Eigonasdsq 
  Marijampolės MKC, Marijampolė LTUdsq 1Stankevičiūtė Vestadsq 
2Razutis Edilijus15:08 (  1) 
3Januškaitis Matas16:54 (  4) 
4Vasiliauskaitė Kamilė29:57 (16) 
  Šiaulių JTC 3, Šiauliai LTUdsq 1Čičinytė Aneta20:45 (17)20:45 (17)
2Lekiatas Džiugas20:48 (14)41:33 (14)
3Bernikas Domas19:15 (11)1:00:48 (11)
4Ramoškaitė Rugilėdsq 
  SM Gaja, Kaunas LTUdsq 1Čepėnaitė Austėja23:29 (19)23:29 (19)
2Tamulevičius Gytis56:37 (21)1:20:06 (18)
3Medika Vilius26:26 (20)1:46:32 (17)
  Vilniaus m. SC, Lėvuo OK, Panevėžys LTUdsq 1Ptakaitė Elija23:25 (18)23:25 (18)
2Makutėnas Mikalojus18:40 (10)42:05 (15)
  Marijampolės MKC, Marijampolė LTUdsq 1Leščinskas Airidasdsq 
2Botyrius Giedrius16:54 (  7) 
3Žiugžda Aidas18:57 (10) 
  Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava LTUdsq 1Jasinskas Rytis15:44 (  6)15:44 (  6)
2Vaitkus Erikasdsq 
3Tarulis Deividas27:48 (21) 
  Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys LTUdsq 1Karvelis Džiugas16:43 (  9)16:43 (  9)