Kauno mokyklų žaidynės
LTU, Dainava, 2018-05-03

Rezultatai

Grupė M

Rinktis  suma  1 diena  

KomandaDalyvis
vietapavadinimasšalis Laikas Pavardė, Vardas grupė Laikas
1Palemono gimnazija LTU 49:43 Liegutė UgnėM4 11:12 (  1)
Babianskaitė NidaM1 11:15 (  1)
Deveikytė BenediktaM3 13:24 (  2)
Dementavičiūtė AistėM2 13:52 (  2)
Skučaitė UgnėM5 14:14 (  1)
2VDU Rasos gimnazija LTU 50:59 Skaisgirytė JustėM3 11:13 (  1)
Skaisgirytė AustėM2 11:43 (  1)
Mackevičiūtė MonikaM1 12:53 (  3)
Smirnovaitė VitalijaM4 15:10 (  3)
3V. Kudirkos progimnazija LTU 1:04:07 Bajorinaitė GabijaM1 12:08 (  2)
Goftaitė EmilijaM3 16:50 (  4)
Bajorinaitė RugilėM2 17:18 (  5)
Mačiulytė GabrielėM4 17:51 (  5)
4J. Basanavičiaus gimnazija LTU 1:05:00 Urbonavičiūtė EmaM4 13:39 (  2)
Paužaitė AistėM1 15:30 (  6)
Sokaitė GertrūdaM3 16:01 (  3)
Nalivaikaitė AistėM2 19:50 (  8)
5S. Daukanto progimnazija LTU 1:14:54 Siniakovaitė GintautėM2 15:16 (  4)
Skundaitė AugustėM3 18:04 (  5)
Šelkovskytė ViltėM4 19:31 (  6)
Zasčiurinskaitė EladaM5 22:03 (  5)
Čepėnaitė AustėjaM1 30:04 (11)
6Šv. Mato gimnazija LTU 1:15:42 Babušytė GintarėM1 13:49 (  4)
Masytė EvelinaM4 15:28 (  4)
Macijauskaitė ViktorijaM2 19:33 (  7)
Konopliova KarinaM3 26:52 (  9)
7J. Grušo meno gimnazija LTU 1:16:51 Dainytė RugilėM1 16:34 (  7)
Drevinskaitė OrestaM2 18:39 (  6)
Krušinskaitė AgnėM4 20:49 (  7)
Korolytė EmilėM3 20:49 (  6)
Krušinskaitė MiglėM5 44:34 (  8)
8Rokų gimnazija LTU 1:32:51 Vaitkunskaitė SmiltėM4 21:08 (  8)
Mikšėnaitė UgnėM2 23:17 (  9)
Ašmonaitė EmilijaM1 23:28 (10)
Židonytė SmiltėM5 24:58 (  6)
Narauskaitė IevaM3 dsq
9Rokų gimnazija 2 k. LTU 1:32:25 Čistovaitė ElzėM1 21:08 (  9)
Pliopaitė JustinaM3 30:33 (10)
Zakarauskaitė ElzėM5 40:44 (  7)
Šlečkutė GerdaM4 dsq
Dastikaitė DitaM2 dsq
10Aušros gimnazija LTU 14:01 Vaitkūnaitė GretaM1 14:01 (  5)
10Jono Pauliaus II gimnazija LTU 14:01 Keraišytė EmilijaM3 14:01
12Petrašiūnų progimnazija LTU 14:16 Davidavičiūtė NedaM5 14:16 (  2)
13Palemono gimnazija 2 k. LTU 14:29 Dovidavičiūtė LukaM2 14:29 (  3)
14J. Jablonskio gimnazija LTU 14:38 Čaplikaitė UrtėM5 14:38
15Saulės gimnazija LTU 15:12 Gagytė GabijaM5 15:12 (  3)
16Dainavos progimnazija LTU 15:57 Džiaugytė GretaM5 15:57 (  4)
17Karaliaus Mindaugo RC LTU 17:49 Venckutė MiglėM5 17:49
18J. ir P. Vileišių daugiafunkcis centras LTU 18:36 Žiupkaitė ViltėM1 18:36 (  8)
19V. Adamkaus gimnazija LTU 19:58 Gerasimovaitė ViktorijaM4 19:58
20Kovo 11-osios gimnazija LTU 20:44 Sapižovaitė SkaivaM2 20:44
21V. Kuprevičiaus progimnazija LTU 22:01 Grigaliūnaitė AistėM3 22:01 (  7)
22Žaliakalnio progimnazija LTU 25:58 Vaškytė UgnėM3 25:58 (  8)
23Paparčio pradinė mokykla LTU 27:36 Matulionytė ErikaM1 27:36
24  LTU 30:16 Pikauskaitė KlaudijaM5 30:16
25J. Grušo meno gimnazija 2 k. LTU 43:58 Juodytė ArūnėM2 43:58 (10)
26S. Daukanto progimnazija 2 k. LTU   Vazgytė ŪlaM4 dsq