dbtopas login
Šiaulių plento dviračių lenktynės → Rezultatai racesults.lt

LTU
LTU, Šiauliai, 2018-07-29

Grupės KOM-E, ME, V_MAS, V_U23, VE

Trasa 98.0 km 14 ratai

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas km/h
1V_U23Martins Blums
LTU
LTU
CST Sandd american eagle 14 2:22:41.3 41.2
2VERoze Artis
LAT
LAT
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree, Dobele 14 2:22:59.0 41.1
3V_U23Kuras Laurynas
LTU
LTU
Colibri CT, Kaunas 14 2:22:59.1 41.1
4VEPacevičius Šarūnas
LTU
LTU
MyBike - AmberMix, Kaunas 14 2:23:24.9 41
5VESprude Arvis
LAT
LAT
Evelo team, Kuldiga 14 2:23:26.1 41
6VEBogdanovics Maris
LAT
LAT
Amore & Vita-Prodir, Dobele 14 2:23:33.7 41
7V_U23Beniušis Justas
LTU
LTU
Klaipėda CT, Klaipėda 14 2:23:34.8 41
8VEDžervus Darijus
LTU
LTU
Memel CT, Klaipėda 14 2:23:36.1 40.9
9V_U23Kelmelis Aristidas
LTU
LTU
Colibri CT, Kaunas 14 2:23:36.6 40.9
10V_MASMalinauskas Tadas
LTU
LTU
Focus Vilnius, Vilnius 14 2:23:37.0 40.9
11V_U23Ramonas Kazimieras
LTU
LTU
Klaipėda CT, Klaipėda 14 2:23:37.9 40.9
12V_MASKalveršs Māris
LAT
LAT
Evelo team, Salaspils 14 2:23:38.6 40.9
13VETalačka Lukas
LTU
LTU
Top team cycling, Ukmergė 14 2:23:38.0 40.9
14V_U23Marcinkėnas Alanas
LTU
LTU
Klaipėda CT, Klaipėda 14 2:23:39.7 40.9
15V_U23Adomaitis Rojus
LTU
LTU
Klaipėda CT, Klaipėda 14 2:23:41.2 40.9
16V_MASJurna Danielius
LTU
LTU
Jokers - Santa Monica Networks 14 2:23:41.2 40.9
17V_U23LĪvs Gatis
LAT
LAT
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree, Dobele 14 2:23:41.3 40.9
18VEGibourdel Pierre
LTU
LTU
Velonova - Bioracer CT, Vilnius 14 2:23:41.4 40.9
19V_MASEisaks Kalvis
LAT
LAT
Doltcini 14 2:23:41.5 40.9
20V_MASPetrusevičius Rimas
LTU
LTU
Velonova - Bioracer CT, Vilnius 14 2:23:41.7 40.9
21V_U23DankbĀrs Oskars
LAT
LAT
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree, Dobele 14 2:23:43.9 40.9
22VEKaupas Gediminas
LTU
LTU
Velonova - Bioracer CT, Vilnius 14 2:23:45.5 40.9
23VEMicė Tomas
LTU
LTU
Velonova - Bioracer CT, Vilnius 14 2:23:57.5 40.8
24VELevickis Darius
LTU
LTU
Memel CT, Klaipėda 14 2:24:32.3 40.7
25V_U23Januškevičius Mantas
LTU
LTU
Klaipėda CT, Klaipėda 14 2:24:34.7 40.7
26V_MASČivilis Elijus
LTU
LTU
Top team 14 2:24:35.5 40.7
27VESkrastins Rihards
LAT
LAT
Evelo team, Krasnik 14 2:24:37.7 40.7
28VEPopov Jevgenij
LTU
LTU
Velopeak hunters, Klaipėda 14 2:25:31.5 40.4
29V_MASKaupas Vytautas
LTU
LTU
Velonova - Bioracer CT, Vilnius 14 2:25:57.3 40.3
30VEKnops Kristaps
LAT
LAT
Team ZZK, Carnikava 14 2:25:57.0 40.3
31V_MASSisolatins Arturs
LAT
LAT
Belo cycling project, Riga 14 2:26:11.1 40.2
32VEGirdvainis Gedas
LTU
LTU
S-Sportas, Telšiai 14 2:26:12.9 40.2
33VERitums Raivis
LAT
LAT
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree, Dobele 14 2:26:51.1 40
34VEKovaliovas Edgaras
LTU
LTU
Top team cycling, Ukmergė 14 2:27:54.0 39.8
35VEZdanevičius Jokūbas
LTU
LTU
Velopeak, Klaipėda 14 2:27:54.1 39.8
36V_U23Punkrys Kasparas
LTU
LTU
Klaipėda CT, Klaipėda 14 2:27:54.7 39.8
37VETiškus Artūras
LTU
LTU
S-Sportas, Telšiai 14 2:34:20.0 38.1
38VEPavlovs Evalds
LAT
LAT
Team ZZK, Rīga 14 2:34:21.5 38.1
39VEGrigas Laurynas
LTU
LTU
Jokers - Santa Monica Networks, Kaunas 14 2:34:57.1 37.9
40MEPacevičienė Silvija
LTU
LTU
MyBike - AmberMix, Kaunas 14 2:38:00.0 37.2
41V_MASTiliskis Maris
LTU
LTU
Evelo team 14 2:38:01.0 37.2
42VEStasiūnas Marius
LTU
LTU
Focus Vilnius, Vilnius 14 2:38:02.0 37.2
43V_U23Butkevičius Algirdas Pijus
LTU
LTU
Top team - Vitus DK, Vilnius 14 2:38:03.0 37.2
44V_MASBlockis Vytautas
LTU
LTU
Koldas - Gramin CT, Kaunas 14 2:38:04.0 37.2
45V_MASVevers Girts
LAT
LAT
Evelo team, Kuldiga 14 2:41:00.0 36.5
46VEOsis Vesturs
LTU
LTU
Goldingen cycling club 14 2:41:01.0 36.5
47VEKulikauskas Darius
LTU
LTU
Jokers - Santa Monica Networks, Vilnius 14 2:41:02.0 36.5
48V_U23Pikalov Danylo
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 14 2:41:03.0 36.5
49V_MASKubilius Evaldas
LTU
LTU
Colibri CT, Vilnius 14 2:41:04.0 36.5
50V_U23Kmieliauskas Rokas
LTU
LTU
Kaunas 14 2:41:05.0 36.5
51V_U23Sirutavičius Martynas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 14 2:41:06.0 36.5
52V_U23Korbergs Ulvis Horens
LAT
LAT
Tomas Vaitkus racing, Kuldiga 14 2:44:00.0 35.9
53V_MASKiela Dainius
LTU
LTU
S-Sportas, Vilnius 14 2:44:01.0 35.9
54VEJankūnas Dainius
LTU
LTU
Kaunas 14 2:44:02.0 35.8
55V_MASVareikis Vitalis
LTU
LTU
Focus Vilnius, Vilnius 14 2:47:00.0 35.2
56V_U23Šiškevičius Paulius
LTU
LTU
Staki Technorama 14 2:50:00.0 34.6
57VEJuodišius Julius
LTU
LTU
Jokers - Santa Monica Networks, Vilnius 14 2:53:00.0 34
58VEMateliūnas Tomas
LTU
LTU
Focus Vilnius, Pakruojis 14 2:56:00.0 33.4
59V_MASJančauskas Mantas
LTU
LTU
Koldas 14 2:59:00.0 32.8
60VEMintauskas Aivaras
LTU
LTU
Vilnius 14 2:59:01.0 32.8
61VEGudiškis Eimantas
LTU
LTU
Colibri CT, Vilnius 14 3:02:00.0 32.3
62VEMockevičius Tomas
LTU
LTU
Top team cycling, Ukmergė 14 3:02:01.0 32.3
63V_U23Rendors Arvis
LAT
LAT
Dobeles dzirnavnieks/FeelFree, Dobele 14 3:05:00.0 31.8
64VEPinelis Dominykas
LTU
LTU
Vilnius 14 3:08:00.0 31.3

Tarpiniai laikai