dbtopas login
Šiaulių plento dviračių lenktynės → Rezultatai racesults.lt

LTU
LTU, Šiauliai, 2018-07-29

Grupės KOM-M, M30, M40, MA16, MA25, MA45, MA55, MAU23, V30, V40, V50, V60, VA16, VA25, VA35, VA45, VA55, VA65, VAU23

Trasa 56.0 km 8 ratai

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas km/h
1V40Liaugodas Žilvinas
LTU
LTU
Velopeak, Klaipėda 8 1:25:52.1 39.1
2V30Kondrotas Simas
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 8 1:25:52.8 39.1
3V30Vilinauskas Vilmantas
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 8 1:25:54.0 39.1
4V30Buivydas Artūras
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 8 1:25:56.1 39.1
5V30Gaurilka Vaidas
LTU
LTU
Panevėžys 8 1:25:57.6 39.1
6V30Melbardis Girts
LAT
LAT
Tukums, Riga 8 1:25:57.6 39.1
7V40Simonavičius Dainius
LTU
LTU
Velomanai team, Kaunas 8 1:25:57.0 39.1
8V40Klimavičius Saulius
LTU
LTU
Velopeak, Klaipėda 8 1:25:58.1 39.1
9V50Kalina Raimondas
LTU
LTU
Focus Vilnius, Vilnius 8 1:25:58.2 39.1
10V50Chodočinskas Šarūnas
LTU
LTU
MyBike - AmberMix, Kaunas 8 1:25:58.3 39.1
11V30Grigutis Saulius
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 8 1:25:59.3 39.1
12V40Eglitis Aldis
LAT
LAT
Evelo team, Liepaja 8 1:25:59.4 39.1
13V30Velins Imants
LAT
LAT
Tukums, Riga 8 1:25:59.7 39.1
14V30Petersons Martins
LAT
LAT
Tukums, Riga 8 1:26:00.4 39.1
15V40Knieža Pranas
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 8 1:26:00.7 39.1
16V30Janušaitis Paulius
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Garliava 8 1:26:01.2 39.1
17V30Švenčionis Mindaugas
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaišiadorys 8 1:26:01.3 39.1
18V30Stankevičius Vytautas
LTU
LTU
Velopeak hunters, Klaipėda 8 1:26:01.6 39.1
19V30Petrauskas Pranas
LTU
LTU
Impuls racing team, Vilnius 8 1:26:02.3 39.1
20V30Sankauskas Donatas
LTU
LTU
Velomanai team, Kaunas 8 1:26:02.5 39.1
21V50Zaleckis Aurimas
LTU
LTU
Velopeak, Klaipėda 8 1:26:03.2 39
22V30Pareigis Remigijus
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius 8 1:26:05.4 39
23V40Kvietinskas Irmantas
LTU
LTU
Velomanai team, Kaunas 8 1:26:07.2 39
24V30Severovas Rytis
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 8 1:26:13.7 39
25V50Jankovs Dmitrijs
LAT
LAT
Velo Liepaja, Liepaja 8 1:27:17.1 38.5
26V40Kavaliauskas Egidijus
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 8 1:27:17.9 38.5
27V40Kaupas Gvidas
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 8 1:27:18.4 38.5
28V30Kirmeliavičius Darius
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius 8 1:27:47.5 38.3
29VA16Dirmantas Rokas
LTU
LTU
Vėtrungė SK, Klaipėda 8 1:28:49.7 37.8
30V50Špakovs Sergejs
LAT
LAT
Daugavpils 8 1:29:05.4 37.7
31V50Patinskas Kęstutis
LTU
LTU
Velonova - Bioracer CT, Vilnius 8 1:29:05.5 37.7
32V50Kalashnikovs Viktors
LAT
LAT
Veloclub, Daugavpils 8 1:29:08.4 37.7
33V30Sankauskis Adolfas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 8 1:29:14.0 37.7
34VAU23Meškauskas Aivaras
LTU
LTU
Vėtrungė SK, Klaipėda 8 1:30:51.3 37
35VAU23Rukuiža Erikas
LTU
LTU
Vėtrungė SK 8 1:30:51.6 37
36VA16Adomaitis Rokas
LTU
LTU
Vėtrungė SK, Klaipėda 8 1:30:51.8 37
37VAU23Valys Edgaras
LTU
LTU
Dubysos SM, Šiauliai 8 1:30:57.5 36.9
38VAU23Paukštaitis Mantas
LTU
LTU
Velomanai team, Kaunas 8 1:31:01.3 36.9
39V30Beržanskis Mindaugas
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 8 1:31:35.5 36.7
40VA25Barkauskas Simas
LTU
LTU
Velo Ghost Veloma, Klaipėda 8 1:32:07.7 36.5
41V30Gedminas Andrius
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 8 1:32:09.2 36.5
42M30Smirnova Lyuba
LAT
LAT
ZZK team, Riga 8 1:32:12.2 36.4
43VA45Lipnevičius Arūnas
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 8 1:32:12.5 36.4
44VA16Žukauskas Arvydas
LTU
LTU
Vėtrungė SK, Klaipėda 8 1:32:12.9 36.4
45M30Petrauskienė Tatjana
LTU
LTU
Impuls racing team, Vilnius 8 1:32:14.2 36.4
46VA25Staliūnas Mantas
LTU
LTU
Runglorious bastards, Vilnius 8 1:32:14.9 36.4
47V30Šlekys Rokas
LTU
LTU
Fima 8 1:32:16.1 36.4
48VA25Stankus Mindaugas
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 8 1:32:17.1 36.4
49V40Kulikauskas Egidijus
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 8 1:32:17.6 36.4
50VA25Zaveckis Artūras
LTU
LTU
Tauragė 8 1:32:18.3 36.4
51VA16Vinskas Laurynas
LTU
LTU
Velomanai team, Kaunas 8 1:32:20.7 36.4
52V50Aleksandrovs Aleksandrs
LAT
LAT
Veloclub, Riga 8 1:32:20.8 36.4
53MAU23Kruminja Anastasija
LAT
LAT
Belo cycling project, Riga 8 1:32:21.1 36.4
54VAU23Michinas Aidas
LTU
LTU
  8 1:32:21.5 36.4
55V40Kalvaitis Renatas
LTU
LTU
Dynamit energy, Virbalis 8 1:32:21.7 36.4
56VA35Pocevičius Mantas
LTU
LTU
Tinklas 8 1:32:23.5 36.4
57VAU23Popov Vladislav
LTU
LTU
Klaipėda 8 1:32:34.2 36.3
58V30Norkus Linas
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Joniškis 8 1:32:54.9 36.2
59V30Antanaitis Arūnas
LTU
LTU
Velomanai team, Kaunas 8 1:33:07.8 36.1
60VA16Petrusevičius Paulius
LTU
LTU
Vitus DK, Vilniaus m. SC, Vilnius 8 1:33:20.1 36
61V50Laucius Tautvydas
LTU
LTU
Elektrėnai 8 1:33:29.9 35.9
62V40Vinskas Algis
LTU
LTU
Velomanai team, Kaunas 8 1:33:29.0 35.9
63V40Klicner Tomas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 8 1:34:17.4 35.6
64V30Gribovskij Romanas
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 8 1:34:35.9 35.5
65VA25Maculevičius Viktoras
LTU
LTU
MyBike - AmberMix, Kaunas 8 1:36:46.1 34.7
66V60Skibarka Raimondas
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Akademija 8 1:38:37.8 34.1
67V60Žukov Jurij
LTU
LTU
Top team cycling, Vilnius 8 1:38:38.1 34.1
68V60Prančs Jānis
LAT
LAT
Veloclub, Riga 8 1:39:38.4 33.7
69V30Jurgutavičius Tomas
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius 7 1:15:39.8 38.9
70V50Severovas Eduardas
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 7 1:16:54.2 38.2
71VAU23Grigaliūnas Deividas
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaišiadorys 7 1:24:14.2 34.9
72VA35Čepauskas Arūnas
LTU
LTU
Gargždai 7 1:24:15.5 34.9
73VA25Januška Saulius
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaunas 7 1:24:15.6 34.9
74VA35Bičius Arūnas
LTU
LTU
  7 1:24:24.9 34.8
75VA25Pečkys Donatas
LTU
LTU
Dope, Klaipėda 7 1:24:46.1 34.7
76VA65Kiušas Petras
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaišiadorys 7 1:24:46.4 34.7
77VA55Jarmoška Leonas
LTU
LTU
Vėtrungė SK, Klaipėda 7 1:27:16.7 33.7
78VA25Andrulis Tadas
LTU
LTU
bikko.lt 7 1:27:16.0 33.7
79VA16Sirutavičius Laurynas
LTU
LTU
Dubysos SM, Šiauliai 7 1:27:17.2 33.7
80V40Kukta Robertas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 7 1:27:39.4 33.5
81MA16Leistrumaitė Gabrielė
LTU
LTU
Vėtrungė SK, Klaipėda 7 1:27:43.9 33.5
82VA16Veikšra Edgaras
LTU
LTU
SM Gaja 7 1:27:44.7 33.5
83VA55Jokubonis Vytautas
LTU
LTU
Vilnius 7 1:27:47.2 33.5
84VA25Molnikas Tomas
LTU
LTU
Šiauliai 7 1:27:48.0 33.5
85VAU23Sausdravas Karolis
LTU
LTU
Klaipėda 7 1:27:49.9 33.5
86VAU23Kaminskas Saidas
LTU
LTU
Velopeak 7 1:27:51.4 33.5
87VA35Krasauskas Saulius
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 7 1:27:52.5 33.5
88VA25Maironis Tomas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 7 1:27:53.0 33.5
89VA55Severovas Vytas
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 7 1:27:55.0 33.4
90VA55Serva Vidmantas
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 7 1:27:56.4 33.4
91VA35Pušinskas Vidas
LTU
LTU
Gargždai 7 1:28:00.0 33.4
92VA45Galinskis Gintaras
LTU
LTU
Autogaliunas, Šiauliai 7 1:28:03.7 33.4
93VA45Veitas Arūnas
LTU
LTU
Skuodas 7 1:28:41.2 33.2
94V50Petrauskas Gediminas
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 7 1:29:19.6 32.9
95V60Ruškys Vytautas
LTU
LTU
Akmenės SC, Naujoji Akmenė 7 1:30:04.6 32.6
96VA65Razgaitis Adomas
LTU
LTU
Jonava 7 1:30:10.8 32.6
97V30Jurevičius Antanas
LTU
LTU
Panevėžys 7 1:31:37.7 32.1
98V30Purkėnas Algirdas
LTU
LTU
Runglorious bastards, Vilnius 7 1:33:27.6 31.5
99M30Šličkutė Milda
LTU
LTU
Focus Vilnius, Vilnius 7 1:34:17.7 31.2
100VA45Petrauskas Ričardas
LTU
LTU
Kaunas 7 1:35:46.0 30.7
101VA35Veikšra Sigitas
LTU
LTU
  7 1:35:50.0 30.7
102V60Balčikonis Vladas
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 7 1:36:30.6 30.5
103M30Kanapeckaitė Aistė
LTU
LTU
Bikexpert CT, Vilnius 7 1:36:51.8 30.4
104VA16Kavaliauskas Pijus
LTU
LTU
Dubysos SM, Šiauliai 7 1:37:36.7 30.1
105M40Barinova Viktorija
LTU
LTU
Novel, Visaginas 7 1:39:36.1 29.5
106VA35Strockis Modestas
LTU
LTU
Dubysos SM, Šiauliai 6 1:24:08.5 29.9
107VA16Kiaurakis Orestas
LTU
LTU
Šiauliai 6 1:24:09.3 29.9
108VA55Pečkys Albinas
LTU
LTU
Skinija 9, Klaipėda 6 1:24:59.0 29.6
109VA35Augustinas Žilvinas
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 6 1:25:25.9 29.5
110MA45Lipnevičienė Ilma
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 6 1:25:26.2 29.5
111MA25Sankauskienė Raminta
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 6 1:25:29.8 29.5
112MA16Petravičiūtė Viltė
LTU
LTU
Dubysos SM, Šiauliai 6 1:25:34.2 29.4
113VA35Kavaliauskas Rūtenis
LTU
LTU
Veloratai DK, Radviliškis 6 1:26:21.0 29.2
114VA45Ruminas Antanas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 6 1:26:50.2 29
115VA25Švėgžda Egidijus
LTU
LTU
  6 1:29:25.9 28.2
116VA25Beržinis Dainius
LTU
LTU
  6 1:29:26.3 28.2
117VA45Valentinavičius Arvydas
LTU
LTU
Elektrėnai 6 1:33:58.7 26.8
118VA16Lionikas Eligijus
LTU
LTU
Dubysos SM, Šiauliai 6 1:34:35.9 26.6
119MA55Lukoševičienė Rima
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 5 1:24:20.1 24.9
120VA35Senkauskas Karolis
LTU
LTU
  5 1:26:50.4 24.2
121M30Jegorenko Valerija
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius 5 1:26:58.8 24.1
122V30Benkevičius Arūnas
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius 4 47:01.8 35.7
123M40Aleksandrova Jelena
LAT
LAT
Veloclub, Riga 2 21:32.7 39
124V30Augulis Andrius
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 2 36:39.8 22.9
125VA45Ačas Almontas
LTU
LTU
S-Sportas, Šiauliai 1 15:09.3 27.7
 VA35Naruškevič Tomas
LTU
LTU
Top team cycling, Ukmergė   dsq  

Tarpiniai laikai