Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
LTU, Tauragnai, 2018-07-15

Rezultatai

Grupė VAIK

Trasa 68.0 km

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas km/h
1
Bitinas Mantas LTUFortūna DK, PRSSG, Panevėžys 1:44:58.0 38.9
2
Matuzevičius Žygimantas LTUVilniaus m. SC, Vilnius 1:45:04.0 38.8
3
Mikutis Aivaras LTUKvėdarna DK, Šilalės SM, K. Jauniaus gimnazija, Kvėdarna 1:45:08.0 38.8
4
Norutis Žygimantas LTUVilniaus m. SC, Vilnius 1:47:53.0 37.8
5
Žukauskas Arvydas LTUKlaipėda CT, Viesulo SC, Klaipėda 1:47:53.0 37.8
6
Bagdonas Arminas LTUFortūna DK, PRSSG, Panevėžys 1:47:53.0 37.8
7
Šuvalskis Lukas LTUSM Gaja, Kaunas 1:47:53.0 37.8
8
Dirmantas Rokas LTUPajūris DK, Viesulo SC, Klaipėda 1:47:53.0 37.8
9
Ivanovas Olegas LTUSM Gaja, Kaunas 1:47:53.0 37.8
10
Musteika Titas LTUVilniaus m. SC, Vilnius 1:47:53.0 37.8
11
Vileniškis Tautvydas LTUVilniaus m. SC, Vilnius 1:47:53.0 37.8
12
Kubelskas Gediminas LTUSM Gaja, Kaunas 1:47:53.0 37.8
13
Adomaitis Rokas LTUKlaipėda CT, Viesulo SC, Klaipėda 1:47:53.0 37.8
14
Jankūnas Osvaldas LTUSM Gaja, Kaunas 1:48:03.0 37.8
15
Petruškevičius Deividas LTUSM Gaja, Kaunas 1:48:07.0 37.7
16
Žemaitaitis Rytis LTUAira DK, Aušros gimnazija, Vilkaviškio SM, Vilkaviškis 1:48:10.0 37.7
17
Jonuška Marius LTUVilniaus m. SC, Vilnius 1:48:22.0 37.6
18
Keliauskas Renaldas LTUEl-Eko Sport DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:56:44.0 35
19
Trinskis Domantas LTUUtenos DSC, Utena 1:56:44.0 35
20
Stundžia Rokas LTUUtenos DSC, Utena 1:33:00.0 43.9
21
Beginskas Matas LTUUtenos DSC, Utena 1:33:00.0 43.9
22
Daukšys Vincentas LTUPajūris DK, Viesulo SC, Klaipėda 1:35:34.0 42.7
23
Lionikas Eligijus LTUDubysos SM, Šiauliai 1:35:34.0 42.7
24
Kavaliauskas Pijus LTUDubysos SM, Šiauliai 1:35:40.0 42.6
25
Jonauskas Paulius LTUPajūris DK, Viesulo SC, Klaipėda 1:43:20.0 39.5
26
Augatis Adomas LTUVilniaus m. SC, Vilnius 1:43:20.0 39.5
27
Tomkus Martynas LTUVilniaus m. SC, Vilnius 1:44:29.0 39
28
Petrusevičius Paulius LTUVilniaus m. SC, Vilnius 1:44:42.0 39
28
Vinskas Laurynas LTUEl-Eko Sport DK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:44:42.0 39
28
Sirutavičius Laurynas LTUDubysos SM, Šiauliai 1:44:42.0 39
31
Paliulis Danielius LTUSM Gaja, Kaunas 1:45:14.0 38.8
32
Šareika Haroldas LTUSM Gaja, Kaunas 1:45:14.0 38.8
33
Kašauskas Arminas LTUSM Gaja, Kaunas 1:45:14.0 38.8
34
Žigilėjus Vėjus LTUVilniaus m. SC, Vilnius 1:45:14.0 38.8
35
Palubinskas Martynas LTUSūduvos SC, Marijampolė 1:45:14.0 38.8
36
Tamulevičius Ignas LTUVilniaus m. SC, Vilnius 1:56:44.0 35
  Sokolovas Karolis LTUSM Gaja, Kaunas dnf  
  Metlovas Vilius LTUSM Gaja, Kaunas dnf  
  Andriuščenka Benas LTUSM Gaja, Kaunas dnf  
  Veikšra Edgaras LTUSM Gaja, Kaunas dnf  
  Gailevičius Dominykas LTUPajūris DK, Viesulo SC, Klaipėda dnf  
  Bartušis Erikas LTUKvėdarna DK, Šilalės SM, K. Jauniaus gimnazija, Kvėdarna dnf