Klaipėda challenge
LTU, Klaipėda, 2018-07-28

Rezultatai

Grupė M-VYR

KomandaDalyvis
vietapavadinimasšalis Taškai Laikas Pavardė, Vardas Taškai Laikas
1Bulls, Krekenava LTU 47 3:31:37 Malinauskas Lukas 47 3:31:29 (  1)
Pranckaitis Simonas 47 3:31:37 (  2)
2Ramuma, Vilnius LTU 47 3:37:50 Petrauskas Jaunius 47 3:37:48 (  3)
Gudelis Arvydas 47 3:37:50 (  4)
0Žaibas, Vilnius LTU 47 3:47:32 Vyšniauskas Egidijus 47 3:47:30 (  5)
Janulionis Darius 47 3:47:32 (  6)
3Memelio kariai, Klaipėda LTU 47 3:47:42 Rusteika Remigijus 47 3:47:39 (  7)
Paltovskij Aleksej 47 3:47:42 (  8)
4Galim ir greičiau II, Skuodas LTU 47 3:49:56 Eringis Giedrius 47 3:49:56 (  9)
Eringis Einaras 47 3:49:56 (  9)
5DEMO, Klaipėda LTU 47 3:51:55 Janušaitis Jonas 47 3:51:54 (11)
Bertulis Aurimas 47 3:51:55 (12)
6Orientyrai, Kaunas LTU 47 3:58:53 Okulič Kazarinas Vaidotas 47 3:58:47 (13)
Triponis Saulius Paulius 47 3:58:53 (14)
7Rokantiškių briedžiai, Vilnius LTU 47 4:04:26 Danaitis Aurimas 47 4:04:24 (15)
Šimėnas Andrius 47 4:04:26 (16)
8Broliai šaunuoliai, Vilnius LTU 47 4:22:43 Jablonskij Dariuš 47 4:22:42 (17)
Beinarovič Tadeuš 47 4:22:43 (18)
9Stegozaurai, Klaipėda LTU 47 4:29:09 Avelis Nerijus 47 4:29:06 (19)
Stega Martynas 47 4:29:09 (20)
10Naktinis sliekas, Vilnius LTU 47 4:51:20 Navikonis Žilvinas 47 4:51:19 (22)
Adomaitis Ernestas 47 4:51:20 (23)
11Team bros, Kaunas LTU 47 4:52:29 Šukys Edvinas 47 4:52:27 (24)
Šukys Laimonas 47 4:52:29 (25)
12ValAnd, Grodno BLR 47 4:54:38 Bagenski Andrei 47 4:54:36 (26)
Krautsevich Valery 47 4:54:38 (27)
13Ex orient, Moedling LTU 47 5:04:49 Vaitekūnas Eugenijus 47 5:04:49 (28)
Vaitekūnas Justinas 47 5:04:49 (28)
14Roole2019, Vilnius LTU 47 5:07:58 Ambrasas Vytautas 47 5:07:56 (30)
Mačaitis Almantas 47 5:07:58 (31)
15Tft group, Grodno BLR 47 5:08:50 Zaneuski Ihar 47 5:08:48 (32)
Andrushkevich Vitali 47 5:08:50 (33)
16J&D, Vilnius LTU 47 5:14:22 Griškėnas Donatas 47 5:14:16 (34)
Ramanauskas Jonas 47 5:14:22 (35)
17Aidis, Klaipėda LTU 47 5:19:41 Kasteckas Martynas 47 5:19:39 (36)
Viršila Egidijus 47 5:19:41 (37)
18Naujokai, Šiauliai LTU 47 5:20:07 Selvenis Egidijus 47 5:20:06 (38)
Baltaragis Gvidas 47 5:20:07 (39)
19Nepaskutiniai, Šiauliai LTU 47 5:20:11 Dobrovolskis Ramūnas 47 5:20:10 (40)
Kucevicius Kestutis 47 5:20:11 (41)
20Rast ner, Klaipėda LTU 47 5:24:03 Martutaitis Rastidas 47 5:24:00 (42)
Paliulis Nerijus 47 5:24:03 (43)
21So watermelon, Klaipėda LTU 47 5:40:26 Varanavičius Justas 47 5:40:25 (44)
Gegelija David 47 5:40:26 (45)
22Go lang, Vilnius LTU 47 5:43:02 Sabaliauskas Eugenijus 47 5:43:00 (46)
Jokubauskas Aistis 47 5:43:02 (47)
23Inžinieriai, Klaipėda LTU 47 5:43:37 Stropus Deimantas 47 5:43:35 (48)
Rimdžius Dovydas 47 5:43:37 (49)
24Svarbu dalyvaut, Palanga LTU 33 3:41:18 Budginas Egidijus 33 3:41:15 (51)
Sirutis Tomas 33 3:41:18 (52)
25Smaguriai, Klaipėda LTU 8 4:33:08 Žukauskas Evaldas 8 4:33:07 (53)
Liudvikas Lukas 8 4:33:08 (54)
26Jaunuolis ir diedas, Klaipėda LTU   4:29:35 Burkevičius Tadas 47 4:29:34 (21)
Pakalniškis Ignas   4:29:35 (55)
27Faustas ir Saulius LTU   7:42:18 Tallat-kelpša Faustas   7:42:18 (56)
Prašmantas Saulius   7:42:18 (56)
28Sėbrai, Kaunas LTU 37 5:04:48 Lukoševičius Augustas 37 5:04:48 (50)