Trail Kuršių Nerija (#TKN)
LTU, Klaipeda, 2019-10-19

Rezultatai

Grupės MEN12, WO12

Trasa 12.0 km

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1MEN12Ķemeris Artis LATAizpute 50:30.00 4:12
2MEN12Ambrazas Svajūnas LTUS-Sportas, Šiauliai 53:10.00 4:25
3MEN12Bronsaer S A J NED  55:46.00 4:38
4MEN12Kabašinskas Simonas LTUKaunas 56:08.00 4:40
5MEN12Carpentier M J NED  56:22.00 4:41
6MEN12Lardenoye S J M NED  56:28.00 4:42
7MEN12Pečkys Artūras LTUO! Klaipėda, Klaipėda 57:25.00 4:47
8MEN12C Steven BEL  57:40.00 4:48
9WO12Rutkauskaitė Kastė LTUMillion Steps, Vilnius 57:56.00 4:49
10MEN12Garbačiūnas Vaidas LTUKauno BMK, Kaišiadorys 58:01.00 4:50
11WO12Jurkevičiūtė Dovilė LTUSpurtas, Vilnius 58:32.00 4:52
12MEN12Bagdanavičius Audrius LTUKaunas 58:49.00 4:54
13WO12P Marie NOR  59:01.00 4:55
14MEN12Matulis Algirdas LTUVilnius 59:03.00 4:55
15MEN12S Marcel GER  59:08.00 4:55
16MEN12S Friedrich GER  59:08.00 4:55
17MEN12Worch Philipp GER  59:09.00 4:55
18MEN12M Alexander GER  59:10.00 4:55
19MEN12Bok R NED  59:15.00 4:56
20MEN12V Bruno BEL  59:31.00 4:57
21MEN12Olendra Virginijus LTUJomantai, Šilalė 1:00:28.00 5:02
22MEN12S Johannes NOR  1:01:12.00 5:06
23MEN12Vachteris Gediminas LTU  1:03:25.00 5:17
24MEN12Belkin Vladimir RUSKaliningrad 1:03:38.00 5:18
25MEN12Klimovich Igor RUS  1:03:40.00 5:18
26WO12Gedutienė Zita LTU5 kalnai, Mažeikiai 1:03:43.00 5:18
27MEN12Bott Sullivan GER  1:04:04.00 5:20
28WO12Otomere Darta LATRoja 1:04:22.00 5:21
29MEN12Andrejev Sergej LTURoad to the Dream, Klaipeda 1:04:31.00 5:22
30MEN12Braždeika Darius LTUSweat happens, Vilnius 1:04:33.00 5:22
31MEN12Zobėla Darius LTUKlaipėda 1:04:50.00 5:24
32WO12Gružaitė Deimantė LTUVolvere Run, Vilnius 1:04:57.00 5:24
33MEN12Bernaus Josep GBR-, London 1:05:08.00 5:25
34MEN12Slavinskas Eugenijus LTUArija, Vilnius 1:05:08.00 5:25
35MEN12Niele J C NED  1:05:10.00 5:25
36MEN12Niauronis Justas LTURE/MAX, Šiauliai 1:05:24.00 5:27
37MEN12Baden N NED  1:05:48.00 5:29
38MEN12S Simon GER  1:05:50.00 5:29
39MEN12Bazelis Edvardas LTUVilnius 1:05:50.00 5:29
40MEN12Rauba Kristijonas LTU-, KLAIPEDA 1:05:52.00 5:29
41MEN12Jarema Robert POL  1:05:53.00 5:29
42WO12Adamonytė Asta LTUMillion Steps, Vilnius 1:06:11.00 5:30
43MEN12Marherts Andris LATH.T.L., Riga 1:06:17.00 5:31
44MEN12Gailiūnas Darius LTUVilnius 1:06:28.00 5:32
45MEN12Burghout J B NED  1:06:34.00 5:32
46MEN12Grigaitis Gediminas LTUY-Club, Vilnius 1:06:38.00 5:33
47MEN12Matulaitis Edvinas LTUKaunas 1:06:55.00 5:34
48MEN12Z David GER  1:07:08.00 5:35
49MEN12Balandis Juris LATMarienburgas Vilki, Alūksne 1:07:12.00 5:36
50MEN12W Jonas GER  1:07:16.00 5:36
51MEN12Andriulaitis Kęstutis LTUVilnius 1:07:20.00 5:36
52WO12Lideikytė Laisvė LTUVilnius 1:07:31.00 5:37
53MEN12Beldavs Aivars LATRiga 1:07:41.00 5:38
54MEN12Sturm R NED  1:07:52.00 5:39
55MEN12Beniers W NED  1:07:55.00 5:39
56MEN12Grootveld L N NED  1:07:58.00 5:39
57MEN12Skabeikis Mantas LTUs-sportas, Šiauliai 1:08:03.00 5:40
58MEN12Kaydanov Gleb RUSKaliningrad 1:08:06.00 5:40
59MEN12K Jens GER  1:08:12.00 5:41
60MEN12S Sebastian GER  1:08:17.00 5:41
61MEN12Haren R H NED  1:08:23.00 5:41
62WO12Are Laura LTUParko chebra, Gargzdai 1:08:23.00 5:41
63MEN12Bardauskas Kęstutis LTURoyalPopcorn, Šiauliai 1:08:27.00 5:42
64MEN12Krendelev Anton RUSKaliningrad 1:08:30.00 5:42
65MEN12Miliukas Žilvinas LTUVėtra, Panevėžys 1:08:39.00 5:43
66MEN12Erdmann Felix GER  1:09:20.00 5:46
67MEN12Rubtcov Artem RUSKaliningrad 1:09:25.00 5:47
68WO12Vasiliauskienė Alma LTUBėgimo klubas, Telšiai 1:09:26.00 5:47
69WO12Krastina Ieva LATRiga 1:09:41.00 5:48
70MEN12Maironis Tomas LTUS-Sport, Šiauliai 1:09:49.00 5:49
71MEN12Urniežius Tomas LTUS-Sport, Šiauliai 1:09:49.00 5:49
72MEN12Janušaitis Jonas LTUklaipėda 1:10:03.00 5:50
73MEN12Matusevičius Laimonas LTUVilnius 1:10:10.00 5:50
74MEN12Plutulevičius Vaidas LTUVilnius 1:10:20.00 5:51
75MEN12Cicėnas Emilis LTU  1:10:30.00 5:52
76WO12Česnauskienė Asta LTUBėgimo klubas 1:10:40.00 5:53
77MEN12N Kenneth NOR  1:10:40.00 5:53
78WO12Nyizsnyovszki Olga HUNBudapest 1:10:53.00 5:54
79WO12Pompel Žaneta LTUKaunas 1:11:23.00 5:56
80WO12Tarutienė Eglė LTUWilbergs Group, Kaunas 1:12:27.00 6:02
81MEN12R Lukas GER  1:12:49.00 6:04
82MEN12Ignotas Marius LTUVilnius 1:13:17.00 6:06
83WO12Kubliņa Ķemere Renāte LATAizpute 1:14:29.00 6:12
84MEN12Otomers Gatis LATRoja 1:14:30.00 6:12
85MEN12Behrens Andreas GER  1:14:38.00 6:13
86WO12Laukienė Giedrė LTURadviliškis 1:14:44.00 6:13
87MEN12Kalinas Tomas LTUSwedbank, Vilnius 1:15:16.00 6:16
88MEN12Pačėsa Saulius LTUTRItonas, Vilnius 1:15:16.00 6:16
89WO12Kovaleva Vera RUSKaliningrad 1:15:53.00 6:19
90MEN12Jonaitis Dovydas LTUPenki kalnai, Mažeikiai 1:16:14.00 6:21
91WO12Batakienė Daiva LTUžidikai, židikai 1:16:17.00 6:21
92WO12Kaidanova Inga RUSKaliningrad 1:16:20.00 6:21
93WO12Kubilienė Nomeda LTU5 Kalnai, Mažeikiai 1:16:21.00 6:21
94WO12Laurynaitė Gintarė LTUPirmas Kartas, Vilnius 1:16:34.00 6:22
95MEN12Hörnig Marco GER  1:16:50.00 6:24
96MEN12Okhotnikov Oleg RUSKaliningrad 1:17:32.00 6:27
97WO12Adomaitytė Sigita LTU  1:17:55.00 6:29
98WO12Graudiņa Kristīne LATRīga 1:18:14.00 6:31
99WO12Eigelė Lina LTUO!Klaipėda, Klaipėda 1:18:15.00 6:31
100WO12Daugerd Diana LTUBaravykas, Vilnius 1:20:20.00 6:41
101MEN12Jentzsch David GER  1:20:30.00 6:42
102MEN12Demidenko Aleksey RUSVTB, Kaliningrad 1:20:37.00 6:43
103WO12Lakytė Kėvišienė Julija LTUVilnius 1:20:46.00 6:43
104WO12Anciukevičė Aistė LTU#Unbreakable, Vilnius 1:21:06.00 6:45
105MEN12Wolf Stefan GER  1:21:40.00 6:48
106WO12P Justine GER  1:21:45.00 6:48
107MEN12Ūselis Eimantas LTUKlaipėda 1:21:51.00 6:49
108MEN12Zablackas Aidas LTUAlytus 1:21:51.00 6:49
109MEN12Artom Micol ___  1:22:41.00 6:53
110MEN12Žaunerčiks MĀrtiŅš LATKURBADS, RIGA 1:22:49.00 6:54
111WO12Kęstutytė Radvilė LTUVilnius 1:23:22.00 6:56
112WO12Kadike Sandra LATSigulda 1:24:32.00 7:02
113WO12Senkevič Olga LTU#Tiesiogateik, Vilnius 1:24:39.00 7:03
114WO12Juškelytė Ugnė LTUAlytus 1:24:46.00 7:03
115WO12Matelytė Urtė Arūnė LTUVilnius 1:24:46.00 7:03
116WO12Mikite Aija LAT  1:24:51.00 7:04
117MEN12Skučas Marius LTUTriBrö, Garliava 1:25:00.00 7:05
118WO12Butkuvienė Aušra LTUKosmosas, Klaipėda 1:25:00.00 7:05
119MEN12Kahl Andy GER  1:25:05.00 7:05
120WO12Parvainytė Alina LTUKlaipėda 1:25:19.00 7:06
121MEN12Jastrzębski Sebastian POLUltra-Trail® Małopolska, Kraków 1:25:20.00 7:06
122WO12Balčiūnienė Danutė LTUKauno BMK, Kaunas 1:26:05.00 7:10
123MEN12Barzdžius Vytautas LTUGreen team, Šiauliai 1:26:39.00 7:13
124MEN12Barzdžius Rokas LTUŠiaulių JTC, Sakas OK, Šiauliai 1:26:39.00 7:13
125WO12Vasiljeva Olga LATJurmala, Latvia 1:27:50.00 7:19
126WO12Bimbirytė Laura LTUVilnius 1:30:09.00 7:30
127WO12Ivanenka Iryna BLRMinsk 1:33:18.00 7:46
128MEN12Zalewski Pawel POL", Ultra-Trail® Małopolska Kraków" 1:35:10.00 7:55
129WO12Šidlauskienė Ingrida LTUBurpis, klaipėda 1:35:40.00 7:58
130WO12Vaitkutė Aušra LTUThe Rock-Rumblers, Klaipeda 1:35:50.00 7:59
131WO12Tītmane Dace LATRīga 1:36:05.00 8:00
132MEN12Kadikis Niklavs LATSigulda 1:36:18.00 8:01
133WO12Pranckevičiūtė Agnė LTU  1:36:52.00 8:04
134MEN12Peters Michael GER  1:37:58.00 8:09
135WO12Košytė Simona LTUNeringa/Nida 1:40:16.00 8:21
136MEN12Kazėnas Mindaugas LTURun BnB - Bėgikai nuo Blaivybės, Vilnius 1:40:51.00 8:24
137WO12Shakhova Alina RUSVTB, Kaliningrad 1:44:30.00 8:42
138WO12Pfening Olga RUSVTB, Kaliningrad 1:44:40.00 8:43
139WO12Benaitiene Jelena LAT.Panevezys 1:45:12.00 8:46
140WO12Filipenko Viktoriia RUSKaliningrad 1:46:17.00 8:51
141MEN12Isaev Maksim RUSKaliningrad 1:46:36.00 8:53
142WO12Dreimane Zvilna Laima LATBiznesa parks ABAVA, Jurmala 1:47:11.00 8:55
143WO12Gasparian Mila RUS  1:48:10.00 9:00
144WO12Sarmite Loce LATLynxdojo, Sigulda 1:48:37.00 9:03
145WO12Klaś Justyna POL Ultra-Trail® Małopolska, Kraków 1:55:57.00 9:39
146WO12Gabriel Aleksandra POLUltra-Trail® Małopolska, Kraków 1:55:57.00 9:39
147WO12Džervutė Dorotėja LTUŽvaigždutės, Vilnius 1:59:33.00 9:57
148WO12Džervienė Živilė LTUŽvaigždutės, Vilnius 1:59:35.00 9:57
149WO12Brauna Ilze LATLynxdojo, Sigulda 2:04:39.00 10:23
150WO12Auslande Zane LATLynxdojo, Riga 2:04:39.00 10:23
151WO12Pucena Iveta LATKuldiga 2:05:58.00 10:29
152MEN12Lind Jorn Morten NOR  2:41:15.00 13:26
 MEN12Ronkauskis Rokas LTUMažeikių Raj dnf  
 MEN12Huber Danny GER  dnf  
 WO12Yashchenko Evgeniya RUSVTB, Kaliningrad dnf  
 WO12Romanenko Maria RUSVTB, Kaliningrad dnf  
 WO12Kovalenko Elena RUSKaliningrad dnf