Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2019-05-10

Rezultatai

Grupė M12

Trasa 1 d. 1.5 km 12 KP, 2 d. 2.5 km 7 KP, 3 d. 1.9 km 6 KP

Rinktis  suma  Sprintas  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Sprintas Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1
Gedminas Teodoras LTUO! Klaipėda, Klaipėda 51:459:49 (  2)27:47 (  1)14:09 (  1)
2
Sausaitis Arnas LTUO! Klaipėda, Palanga 1:03:029:19 (  1)34:43 (  3)19:00 (  3)
3
Tervydavičius Domas LTUAlytaus SRC, Alytus 1:03:1311:27 (  5)36:34 (  5)15:12 (  2)
4
Tarulis Deividas LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 1:03:199:49 (  2)33:56 (  2)19:34 (  4)
5
Ivanovs Artjoms LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 1:06:489:58 (  4)36:10 (  4)20:40 (  6)
6
Papreckis Povilas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:15:5013:33 (15)41:54 (  7)20:23 (  5)
7
Bogužinskas Kasparas LTUMedeina OK, Kaunas 1:18:2814:28 (19)42:03 (  8)21:57 (  7)
8
Juknevičius Domas LTUMykolo Antanaičio gimnazija, Arboro OK, Krekenava 1:22:0816:16 (25)40:52 (  6)25:00 (10)
9
Mihalkin Igor BLREridan, Novopolotsk 1:26:0815:10 (22)43:20 (10)27:38 (11)
10
Jumatovas Eimantas LTUSM Gaja, Kaunas 1:29:4112:58 (12)45:47 (12)30:56 (13)
11
Koroliovas Joris LTUSM Gaja, Kaunas 1:30:1512:36 (10)45:12 (11)32:27 (14)
12
Kalvaitis Oskaras LTUO! Klaipėda, Palanga 1:30:2212:29 (  9)53:48 (13)24:05 (  8)
13
Sriubas Vainius LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:34:4113:37 (16)56:53 (16)24:11 (  9)
14
Rogožins Maksims LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 1:40:5513:45 (18)53:53 (14)33:17 (16)
15
Miežinis Dominykas LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:43:2314:35 (20)55:58 (15)32:50 (15)
16
Vasilevičius Simas LTUKlajūnas OK, Vilnius 2:00:5415:15 (23)1:03:30 (17)42:09 (17)
17
Učkuronis Aleksandras LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:38:5115:39 (24)1:54:30 (18)28:42 (12)
  Adomaitis Mykolas LTUKlajūnas OK, Vilnius 53:3011:27 (  5)42:03 (  8)dns
  Dubinka Titas LTUSM Gaja, Kaunas 11:5011:50 (  7)dnsdns
  Bindokas Ignas LTUSM Gaja, Kaunas 12:2112:21 (  8)dnsdns
  Janavičius Matas LTUSM Gaja, Kaunas 12:5412:54 (11)dnsdns
  Litvaitis Ignas LTUSM Gaja, Kaunas 13:0513:05 (13)dnsdns
  Buinevičius Matas LTUSM Gaja, Kaunas 13:0613:06 (14)dnsdns
  Keleckas Šarūnas LTUSM Gaja, Kaunas 13:3813:38 (17)dnsdns
  Litvaitis Simas LTUSM Gaja, Kaunas 14:4014:40 (21)dnsdns
  Tamošiūnas Paulius LTUSM Gaja, Kaunas 17:5617:56 (26)dnsdns
  Vilutis Karolis LTUSM Gaja, Kaunas 22:5022:50 (27)dnsdns
  Stupak Aleksandr LTUFortūna OK, Vilnius 23:0723:07 (28)dnsdns
  Bačkis Liudvikas LTUPerkūnas OK, Vilnius 43:47dnsdns43:47 (18)
  Aleksiukaitis Karolis LTUKyviškių mokykla, VJTC, Vilniaus r. 1:07:291:07:29 (29)dnsdns