Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2019-05-10

Rezultatai

Grupė M

Trasa 1 d. 4.0 km 26 KP, 2 d. 12.9 km 22 KP, 3 d. 9.1 km 28 KP

Rinktis  suma  Sprintas  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Sprintas Ilga trasa Persekiojimo lenktynės Taip pat...
1
Gvildys Jonas Vytautas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 2:30:1621:00 (  1)1:16:15 (  1)53:01 (  1)  
2
Stulgys Donatas LTUDainava OK, Alytus 2:37:0222:35 (  4)1:18:43 (  2)55:44 (  4)  
3
Beliūnas Vytautas LTUŠilas OK, Vilnius 2:51:4023:04 (  7)1:28:29 (  5)1:00:07 (11)  
4
Alminas Rimvydas LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 2:51:4722:16 (  2)1:33:10 (  7)56:21 (  6)  
5
Mickus Donatas LTUSakas OK, Šiauliai 2:52:3322:51 (  5)1:34:51 (  9)54:51 (  3)  
6
Dulius Dominykas LTUArboro OK, Krekenava 3:01:5224:21 (11)1:41:13 (15)56:18 (  5) M23 1
7
Ščerbavičius Edvardas LTUFortūna OK, Vilnius 3:04:0625:44 (13)1:38:37 (12)59:45 (10)  
8
Mockaitis Rėjus LTUSM Gaja, Medeina OK, Kaunas 3:04:2926:40 (18)1:34:06 (  8)1:03:43 (14) M23 2
9
Lipnickas Rokas LTUSM Gaja, Šilas OK, Kaunas 3:05:4824:18 (10)1:42:55 (16)58:35 (  8) M23 3
9
Vaitkus Rokas LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 3:05:4824:46 (12)1:44:33 (19)56:29 (  7) M23 3
11
Tamošaitis Simonas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 3:05:5624:02 (  9)1:40:17 (13)1:01:37 (12) M23 5
12
Staišiūnas Viktoras LTUĄžuolas OK, Vilnius 3:07:4726:01 (17)1:43:09 (17)58:37 (  9)  
13
Kaupinis Algirdas LTUDainava OK, Alytus 3:07:5326:55 (19)1:36:19 (11)1:04:39 (15)  
14
Janušis Gediminas LTULabirintas OK, VU, Vilnius 3:09:0622:53 (  6)1:40:39 (14)1:05:34 (17)  
15
Voveris Edgaras LTUDevyni OK, Vilnius 3:16:2627:13 (20)1:43:47 (18)1:05:26 (16)  
16
Stupelis Rimvydas LTUTelšiai OK, Vilnius 3:17:4623:44 (  8)1:48:07 (20)1:05:55 (18)  
17
Gipas Marijonas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 3:21:3527:23 (21)1:51:26 (21)1:02:46 (13)  
  Krėpšta Simonas LTUTakas OK, Kaunas 1:46:0522:22 (  3)1:23:43 (  4)dns  
  Petrauskas Giedrius LTUTakas OK, Kaunas 1:58:0525:49 (16)1:32:16 (  6)dns  
  Bilevičius Liutauras LTUĄžuolas OK, Uppsala 2:01:5425:48 (15)1:36:06 (10)dns  
  Mihalkin Dmitri BLRTakas OK, Novopolotsk 2:15:30dsq1:21:05 (  3)54:25 (  2)  
  Kantautas Marius LTULėvuo OK, Vilnius 25:4525:45 (14)dnsdns  
  Shvants Aliaksei BLRBSU, Minsk 2:15:47dnsdsq2:15:47 (19)