Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2019-05-10

Rezultatai

Grupė W14

Trasa 1 d. 1.9 km 14 KP, 2 d. 3.0 km 9 KP, 3 d. 2.9 km 10 KP

Rinktis  suma  Sprintas  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Sprintas Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1
Davidavičiūtė Neda LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:27:2412:35 (  1)41:58 (  3)32:51 (  8)
2
Činčikaitė Miglė LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:27:3813:39 (  5)40:59 (  2)33:00 (  9)
3
Šelkovskytė Viltė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:27:4515:24 (15)38:52 (  1)33:29 (11)
4
Gapšytė Gintarė LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:27:5214:40 (10)45:09 (  4)28:03 (  2)
5
Staišiūnaitė Emilija LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:35:0614:26 (  9)46:55 (  5)33:45 (12)
6
Kulikauskaitė Gytė LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 1:38:5413:46 (  6)58:01 (14)27:07 (  1)
7
Tėvelytė Eidvilė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:40:2316:15 (20)47:30 (  6)36:38 (14)
8
Džiaugytė Greta LTUSM Gaja, Medeina OK, Kaunas 1:40:3514:46 (11)53:14 (11)32:35 (  6)
9
Ziaziulytė Goda LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:42:4513:29 (  3)52:56 (10)36:20 (13)
10
Zasčiurinskaitė Elada LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:47:1914:51 (13)52:16 (  8)40:12 (21)
11
Abukaitytė Brigita LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:50:4913:33 (  4)1:04:08 (19)33:08 (10)
12
Fedotova Nadežda LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 1:51:0615:25 (16)1:03:01 (18)32:40 (  7)
13
Kevėnaitė Agilė LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:51:2314:47 (12)1:05:00 (20)31:36 (  4)
14
Čiupaitė Ieva LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:52:0613:48 (  7)58:53 (15)39:25 (18)
15
Denisovaitė Rugilė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:53:5115:50 (19)1:00:33 (17)37:28 (16)
16
Uksaitė Ugnė LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:53:5420:48 (26)56:04 (13)37:02 (15)
17
Zdanevičiūtė Kamilė LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:58:1715:27 (17)1:05:13 (21)37:37 (17)
18
Baltrušaitytė Rusnė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:58:2614:20 (  8)1:12:22 (22)31:44 (  5)
19
Venckavičiūtė Elžbieta LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:59:0118:15 (24)54:46 (12)46:00 (23)
20
Andrejeva Anastasija LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 2:11:1017:19 (22)1:14:26 (24)39:25 (18)
21
Gegužytė Emilija LTUAlytaus SRC, Alytus 2:12:1617:28 (23)1:14:51 (25)39:57 (20)
22
Dainytė Rugilė LTUSM Gaja, Kaunas 2:13:3515:34 (18)1:13:49 (23)44:12 (22)
23
Ručytė Vaida LTUAlytaus SRC, Alytus 2:50:1228:43 (28)1:18:58 (26)1:02:31 (25)
  Sinchykava Viktoryia BLRVariant, Zaslavl 1:05:4013:19 (  2)52:21 (  9)dsq
  Vaitkunskaitė Smiltė LTUSM Gaja, Kaunas 1:16:1816:22 (21)59:56 (16)dns
  Gabreliūnaitė Ugnė LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:17:08dsq47:53 (  7)29:15 (  3)
  Andrejeva Danna LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 2:38:5028:22 (27)2:10:28 (29)dsq
  Petrova Anastasija LATBJC Jaunība, Stiga OK, Daugavpils 2:38:52dsq1:44:56 (28)53:56 (24)
  Mikšėnaitė Ugnė LTUSM Gaja, Kaunas 15:1715:17 (14)dnsdns
  Čistovaitė Elzė LTUSM Gaja, Kaunas 19:3319:33 (25)dnsdns
  Adomonytė Emilija LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:22:34dns1:22:34 (27)dns