Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas sprinto trasoje
LTU, Trakai, 2019-05-04

Rezultatai

Grupė V

Trasa 2.9 km 25 KP

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km Taip pat...
D
1
Gvildys Jonas Vytautas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 14:55 5:12  
D
2
Aleliūnas Vilius LTUIgtisa SK, Panevėžys 15:36 5:26  
D
3
Beliūnas Vytautas LTUŠilas OK, Vilnius 15:56 5:33  
D
4
Martinkus Mantas LTUŠilas OK, Vilnius 16:15 5:40  
  Titomers Endijs LATAlnis OK, JNSC, Jelgava 16:26 5:44  
D
5
Čiapas Agnius LTUArboro OK, Klaipėda 16:32 5:46  
D
6
Stulgys Donatas LTUDainava OK, Alytus 16:40 5:48  
7
Nakvosas Mindaugas LTUSakas OK, Šiauliai 16:56 5:54  
8
Paužas Henrikas LTUDainava OK, Alytus 16:57 5:54  
9
Alminas Rimvydas LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 16:59 5:55  
10
Tirlikas Martynas LTUIgtisa SK, SM Gaja, Jurbarkas 17:06 5:57  
  Krapivko Dmitri BLRKamvol SK, Grodno 17:07 5:58  
11
Janušis Gediminas LTULabirintas OK, VU, Vilnius 17:09 5:59  
  Krūmiņš Rihards LATAlnis OK, JNSC, Jelgava 17:27 6:05 V20 0
12
Saulėnas Paulius LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 17:52 6:14 V23 1
13
Lipnickas Rokas LTUSM Gaja, Šilas OK, Kaunas 17:59 6:16 V23 2
14
Mickus Dovydas LTUPerkūnas OK, Vilnius 18:15 6:22  
15
Genys Daivaras LTUKaršuva OK, Klaipėda 18:21 6:24  
  Krasko Pavel BLRKamvol SK, Grodno 18:22 6:24  
16
Tamošaitis Paulius LTU  18:34 6:28  
17
Olišauskis Kevinas LTUSakas OK, Šiauliai 18:40 6:30 V23 3
18
Šteinys Rytis LTUJavonis OK, Marijampolė 18:51 6:34 V20 1
19
Zaliauskas Povilas LTUPerkūnas OK, Vilnius 18:52 6:34 V20 2
20
Mockaitis Rėjus LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 18:53 6:35 V23 4
20
Nenartavičius Kęstutis LTUSM Gaja, Šilas OK, Kaunas 18:53 6:35 V23 4
22
Vidžiūnas Paulius LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 18:54 6:35  
23
Ralys Vytautas LTUPerkūnas OK, Vilnius 18:56 6:36  
  Šiliņš Aivis LATAlnis OK, JNSC, Jelgava 18:57 6:36  
24
Limantas Karolis LTUSakas OK, Šiauliai 18:59 6:37  
25
Vaitkus Lukas LTUVersmė OK, Plungė 19:01 6:38  
26
Valantinas Giedrius LTUArboro OK, Krekenava 19:02 6:38  
  Vorobjev Dmitry BLRKamvol SK, Grodno 19:07 6:40  
27
Leliašius Egidijus LTUDainava OK, Alytus 19:09 6:40  
28
Volungevičius Mantas LTUĄžuolas OK, Vilnius 19:13 6:42  
29
Mickus Donatas LTUSakas OK, Šiauliai 19:22 6:45  
  Thorsson Erik NORTyrving IL, Slependen 19:43 6:52  
30
Misiūnas Justas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 19:44 6:53  
31
Šulčys Kasparas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 19:52 6:55 V20 3
31
Lönn Alfred SWETakas OK, Kaunas 19:52 6:55  
33
Trimakas Gediminas LTUwww.gtmaps.eu, Kaunas 20:05 7:00  
34
Jemeljanenko Andrejus LTUTakas OK, Kaunas 20:07 7:01  
35
Tumaitis Donatas LTULėvuo OK, Panevėžys 20:08 7:01  
36
Radzivonas Benas LTUŠilas OK, SM Gaja, Kaunas 20:49 7:15 V20 4
37
Totilas Mantas LTUO! Klaipėda, Klaipėda 20:50 7:16  
38
Petravičius Rokas LTUSakas OK, Šiauliai 20:52 7:16  
39
Stankevičius Kristis LTUArboro OK, Krekenava 21:01 7:19 V23 6
40
Vymeris Marius LTUDainava OK, Alytaus SRC, Alytus 21:08 7:22  
41
Šilo Vitalijus LTUKaunas 21:09 7:22  
42
Vaitkus Rokas LTUSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai 21:24 7:27 V23 7
43
Dechtiar Viktoras LTUSM Gaja, Kaunas 21:47 7:35 V20 5
44
Nenartavičius Tomas LTUSM Gaja, Šilas OK, Kaunas 21:57 7:39 V23 8
45
Banėnas Justinas LTUSM Gaja, Kaunas 22:08 7:43 V20 6
46
Mitrikas Darius LTUArboro OK, Krekenava 22:22 7:48 V20 7
47
Vilkelis Simas LTULėvuo OK, Vilnius 22:30 7:50  
48
Pabrėža Ramūnas LTUJaunystė OK, Klaipėda 22:33 7:51  
49
Rimkus Gedas LTUVersmė OK, Plungė 22:41 7:54  
50
Kantauskas Paulius LTUSakas OK, Šiauliai 22:50 7:57  
51
Grauželis Adomas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 23:22 8:09 V20 8
52
Janulynas Audrius LTUJavonis OK, Vilnius 24:02 8:22  
53
Norvilis Rokas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 24:09 8:25 V20 9
54
Stonys Daugirdas LTUSakas OK, Šiauliai 24:10 8:25  
54
Jokūbaitis Giedrius LTUKaršuva OK, Kaunas 24:10 8:25  
  Drabiankov Vadzim BLREvrika, Minsk 24:46 8:38  
56
Stankevič Robertas LTURASKK SK, Vilniaus m. SM, Vilnius 25:57 9:03  
57
Bagdanavičius Juozas LTUTrakų rajono JTLC, Trakai 39:49 13:52 V20 10
58
Sinkevičius Ugnius LTUTrakų rajono JTLC, Trakai 43:51 15:17 V20 11
  Sabaliauskas Giedrius LTUVersmė OK, Vilnius dsq    
  Gelbis Arvis LATTuMe, Vilnius dsq    
  Makutėnas Mikalojus LTULėvuo OK, Vilniaus m. SC, Vilnius dsq    
  Vaišvilas Marius LTUArboro OK, Klaipėda dsq    
  Dulius Dominykas LTUArboro OK, Krekenava dsq   V23 0
  Gribauskas Linas LTUTrakų rajono JTLC, Trakai dsq   V20 0

Tarpiniai laikai