Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė
LTU, Trakai, 2019-05-05

Rezultatai

Grupė X12

Trasa 1, 4 etapai 1.3 km 15 KP; 2, 3 etapai 1.4 km 15 KP

VietaKomandaŠalisLaikasEtapas Pavardė, VardasEtapePo etapo
D
1
O! Klaipėda, Klaipėda LTU42:23 1Šimkutė Beatričė11:20 (  3)11:20 (  3)
2Sausaitis Arnas9:26 (  1)20:46 (  1)
3Gedminas Teodoras8:43 (  1)29:29 (  1)
4Skripkauskaitė Skaistė12:54 (  4)42:23 (  1)
D
2
Vilniaus m. SC, Vilnius LTU46:50 1Traubaitė Saulė10:13 (  1)10:13 (  1)
2Adomaitis Mykolas13:04 (  4)23:17 (  2)
3Papreckis Povilas13:46 (  6)37:03 (  2)
4Dienytė Margarita9:47 (  1)46:50 (  2)
D
3
SM Gaja, Kaunas LTU51:36 1Žiupkaitė Viltė11:07 (  2)11:07 (  2)
2Janavičius Matas16:25 (  9)27:32 (  5)
3Radvilavičius Nauris13:07 (  3)40:39 (  5)
4Bajorinaitė Rugilė10:57 (  2)51:36 (  3)
4
SM Gaja 2, Kaunas LTU56:11 1Šimkonytė Greta12:29 (  6)12:29 (  6)
2Litvaitis Simas12:00 (  3)24:29 (  4)
3Keleckas Šarūnas16:00 (  8)40:29 (  4)
4Mockaitytė Žemyna15:42 (  5)56:11 (  4)
5
SM Gaja 3, Kaunas LTU57:56 1Paulauskaitė Evelina19:04 (11)19:04 (11)
2Bindokas Ignas13:40 (  7)32:44 (  8)
3Bogužinskas Kasparas13:00 (  2)45:44 (  6)
4Petronė Meda12:12 (  3)57:56 (  5)
6
SM Gaja 4, Kaunas LTU1:09:02 1Diedonytė Gabija17:19 (  9)17:19 (  9)
2Litvaitis Ignas13:17 (  5)30:36 (  7)
3Jumatovas Eimantas17:12 (  9)47:48 (  7)
4Banionytė Kamilė21:14 (  8)1:09:02 (  6)
7
O! Klaipėda 2, Klaipėda LTU1:13:42 1Kalvaitytė Patricija12:05 (  4)12:05 (  4)
2Kalvaitis Oskaras11:18 (  2)23:23 (  3)
3Denisovas Eimantas14:11 (  7)37:34 (  3)
4Širkevičiūtė Karina36:08 (10)1:13:42 (  7)
8
SM Gaja 5, Kaunas LTU1:13:44 1Kalvaitytė Saulėja22:33 (12)22:33 (12)
2Valavičius Matas14:16 (  8)36:49 (  9)
3Buinevičius Matas13:12 (  4)50:01 (  8)
4Paulauskaitė Ugnė23:43 (  9)1:13:44 (  8)
9
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius LTU1:14:07 1Motiejūnaitė Ugnė15:08 (  8)15:08 (  8)
2Sriubas Vainius13:25 (  6)28:33 (  6)
3Stankevičius Rytas29:44 (12)58:17 (10)
4Sriubaitė Eva15:50 (  6)1:14:07 (  9)
10
SM Gaja 6, Kaunas LTU1:45:13 1Gerasimovič Emilija18:54 (10)18:54 (10)
2Morkūnas Pijus18:49 (10)37:43 (10)
3Raugas Jogaila17:22 (10)55:05 (  9)
4Jokubauskaitė Augustė50:08 (12)1:45:13 (10)
  Šiaulių JTC, Šiauliai LTUdsq 1Ramoškaitė Liepa13:03 (  7)13:03 (  7)
2Prielaidas Kajusdsq 
3Liubinas Deividas13:35 (  5) 
4Barzdžiūtė Aistė18:25 (  7) 
  Plungės SRC, Plungė LTUdsq 1Miknys Simonas22:37 (13)22:37 (13)
2Urnikis Tadas26:14 (11)48:51 (11)
3Majauskas Matas27:28 (11)1:16:19 (11)
  Panevežio KKSC, Panevėžys LTUdsq 1Skupaitė Izabelė12:10 (  5)12:10 (  5)
2Jankas Jokūbasdsq 
3Kaulinskas Nojusdsq 
4Binzaitė Eva42:51 (11) 
  Plungės SRC, Plungė LTUdsq 1Nonamednf 
2Rankauskas Nojusdsq