Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė
LTU, Trakai, 2019-05-05

Rezultatai

Grupė X14

Trasa 1, 4 etapai 1.8 km 16 KP; 2, 3 etapai 1.9 km 18 KP

VietaKomandaŠalisLaikasEtapas Pavardė, VardasEtapePo etapo
D
1
Panevežio KKSC, Panevėžys LTU56:44 1Gabreliūnaitė Ugnė15:04 (  4)15:04 (  4)
2Strolė Salvijus12:30 (  1)27:34 (  2)
3Mackevičius Tadas13:14 (  1)40:48 (  1)
4Činčikaitė Miglė15:56 (  6)56:44 (  1)
D
2
SM Gaja 2, Kaunas LTU58:50 1Zasčiurinskaitė Elada15:36 (  9)15:36 (  9)
2Venckus Domas13:40 (  4)29:16 (  3)
3Gineika Julius14:37 (  5)43:53 (  2)
4Skundaitė Augustė14:57 (  3)58:50 (  2)
D
3
SM Gaja 4, Kaunas LTU59:34 1Šelkovskytė Viltė15:22 (  6)15:22 (  6)
2Grikšas Justas14:14 (  5)29:36 (  5)
3Budrys Džiugas15:02 (  6)44:38 (  4)
4Mikšėnaitė Ugnė14:56 (  2)59:34 (  3)
4
Vilniaus m. SC, Vilnius LTU59:56 1Ziaziulytė Goda14:24 (  1)14:24 (  1)
2Dienys Algirdas15:08 (  7)29:32 (  4)
3Kiela Simonas15:38 (  7)45:10 (  5)
4Paukštytė Ieva14:46 (  1)59:56 (  4)
5
Panevežio KKSC, Panevėžys LTU1:00:02 1Kevėnaitė Agilė15:07 (  5)15:07 (  5)
2Burbulis Gvidas14:48 (  6)29:55 (  7)
3Karvelis Džiugas14:25 (  4)44:20 (  3)
4Zdanevičiūtė Kamilė15:42 (  5)1:00:02 (  5)
6
Šiaulių JTC 2, Šiauliai LTU1:06:01 1Abukaitytė Brigita14:34 (  3)14:34 (  3)
2Bernikas Domas15:14 (  8)29:48 (  6)
3Šidlauskas Gvidas17:59 (  9)47:47 (  6)
4Čičinytė Aneta18:14 (  8)1:06:01 (  6)
7
SM Gaja, Kaunas LTU1:07:40 1Dainytė Rugilė24:36 (19)24:36 (19)
2Murėnas Kasparas12:45 (  2)37:21 (14)
3Aukštuolis Edvardas13:22 (  2)50:43 (  8)
4Džiaugytė Greta16:57 (  7)1:07:40 (  7)
8
Alytaus SRC, Alytus LTU1:09:31 1Gegužytė Emilija17:54 (14)17:54 (14)
2Jedška Dagnius16:34 (  9)34:28 (  9)
3Rutkauskas Pijus16:20 (  8)50:48 (  9)
4Rubliauskaitė Aidija18:43 (  9)1:09:31 (  8)
9
Vilniaus m. SC 2, Vilnius LTU1:13:57 1Siudikaitė Junda16:57 (10)16:57 (10)
2Gružinskas Paulius18:09 (11)35:06 (11)
3Karašauskas Jokūbas19:17 (10)54:23 (11)
4Venckavičiūtė Elžbieta19:34 (10)1:13:57 (  9)
10
SM Gaja 3, Kaunas LTU1:14:56 1Sapižovaitė Skaiva15:34 (  7)15:34 (  7)
2Maksimov Danielius18:31 (12)34:05 (  8)
3Ramanauskas Kristupas14:16 (  3)48:21 (  7)
4Vaškytė Ugnė26:35 (16)1:14:56 (10)
11
Vilniaus m. SC 3, Vilnius LTU1:15:05 1Staišiūnaitė Emilija15:35 (  8)15:35 (  8)
2Bazelis Edvardas19:08 (13)34:43 (10)
3Temenkov Artur19:26 (11)54:09 (10)
4Ivleva Anastasija20:56 (11)1:15:05 (11)
12
Šiaulių JTC 3, Šiauliai LTU1:24:14 1Masiulytė Barbora21:51 (17)21:51 (17)
2Barzdžius Rokas19:13 (14)41:04 (16)
3Blantaitis Arnas20:56 (13)1:02:00 (13)
4Šimkutė Gabija22:14 (12)1:24:14 (12)
13
SM Gaja 5, Kaunas LTU1:36:06 1Čistovaitė Elzė22:00 (18)22:00 (18)
2Koroliovas Joris21:21 (17)43:21 (17)
3Kreišmonas Gintaras20:31 (12)1:03:52 (14)
4Pikauskaitė Klaudija32:14 (19)1:36:06 (13)
14
Plungės SRC, Plungė LTU1:37:44 1Preibytė Monika17:52 (13)17:52 (13)
2Vaškys Mantas21:54 (18)39:46 (15)
3Lukošius Rimvydas21:00 (14)1:00:46 (12)
4Grišmanauskaitė Yrtė36:58 (20)1:37:44 (14)
15
Šilalės SM, Šilalė LTU1:57:05 1Dikčiūtė Emilija36:36 (20)36:36 (20)
2Arcišauskis Orestas25:31 (19)1:02:07 (19)
3Tenikaitis Karolis26:27 (17)1:28:34 (15)
4Velde Vaiva28:31 (17)1:57:05 (15)
  Šiaulių JTC, Šiauliai LTUdsq 1Kulikauskaitė Gytė14:30 (  2)14:30 (  2)
2Malakauskas Gabrielius13:01 (  3)27:31 (  1)
3Kapilovas Tomasdsq 
4Gapšytė Gintarė14:58 (  4) 
  Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius LTUdsq 1Čiupaitė Ieva18:51 (15)18:51 (15)
2Tomaševskij Mantas17:13 (10)36:04 (12)
3Mileris Rokasdsq 
4Kučejevaitė Goda24:54 (15) 
  Alytaus SRC 2, Alytus LTUdsq 1Ručytė Vaidadsq 
2Sidaras Dovydas19:14 (15) 
3Ščiučka Adomas23:22 (16) 
4Jasionytė Aurėja22:24 (13) 
  Alytaus SRC 3, Alytus LTUdsq 1Burakovas Erikas19:49 (16)19:49 (16)
2Kudarauskas Nojusdsq 
3Tervydavičius Domas21:13 (15) 
4Azaravičiūtė Vika28:46 (18) 
  O! Klaipėda, Klaipėda LTUdsq 1Denisovaitė Rugilė17:05 (12)17:05 (12)
2Juška Vasaris38:44 (20)55:49 (18)
3Mikalajūnas Matasdsq 
4Kisieliūtė Silvija23:13 (14) 
  Vilniaus m. SC 4, Vilnius LTUdsq 1Norkutė Ugnė17:02 (11)17:02 (11)
2Aleksiejūnas Martynas19:51 (16)36:53 (13)
  Plungės SRC, Plungė LTUdsq 1Gružas Evaldas1:14:56 (21)1:14:56 (21)
2Lukošius Julius46:18 (21)2:01:14 (20)