Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė
LTU, Trakai, 2019-05-05

Rezultatai

Grupė X45

Trasa 1, 3 etapai 2.6 km 25 KP; 2 etapai 1.9 km 19 KP

VietaKomandaŠalisLaikasEtapas Pavardė, VardasEtapePo etapo
D
1
Sakas OK, Šiauliai LTU48:30 1Vidžiūnas Nerijus17:26 (  2)17:26 (  2)
2Ambrazienė Ainė13:00 (  1)30:26 (  1)
3Ambrazas Svajūnas18:04 (  3)48:30 (  1)
D
2
Perkūnas OK, Vilnius LTU50:14 1Kriukas Darius17:23 (  1)17:23 (  1)
2Macijauskė Daiva14:37 (  2)32:00 (  2)
3Časas Ramūnas18:14 (  4)50:14 (  2)
D
3
Takas OK 2, Kaunas LTU53:04 1Šegžda Donatas17:32 (  3)17:32 (  3)
2Saulėnienė Jolanta18:34 (  7)36:06 (  4)
3Grikšas Rolandas16:58 (  1)53:04 (  3)
4
O! Klaipėda, Klaipėda LTU56:53 1Tėvelis Ričardas18:19 (  4)18:19 (  4)
2Jakulytė Dalia17:45 (  4)36:04 (  3)
3Paukštė Mindaugas20:49 (  7)56:53 (  4)
5
Saulė OK 2, Vilnius LTU59:22 1Kazlauskas Donatas20:40 (  6)20:40 (  6)
2Dilė Nida18:54 (  8)39:34 (  6)
3Rudis Algimantas19:48 (  5)59:22 (  5)
6
Medeina OK, Kaunas LTU1:04:13 1Keraišis Marius20:53 (  7)20:53 (  7)
2Misiūnienė Irina16:06 (  3)36:59 (  5)
3Džiaugys Algirdas27:14 (10)1:04:13 (  6)
  Apuokas OK, Vilnius LTU1:09:15 1Rudėnas Darius25:35 (10)25:35 (10)
2Ranonienė Loreta22:37 (12)48:12 (  9)
3Ramoška Skirmantas21:03 (  8)1:09:15 (  7)
7
Jaunystė OK, Klaipėda LTU1:09:44 1Pašakinskas Romualdas22:16 (  8)22:16 (  8)
2Jonauskė Reda19:38 (10)41:54 (  8)
3Piatkovskis Ruslanas27:50 (11)1:09:44 (  8)
8
Takas OK, Kaunas LTU1:13:09 1Žilovas Devis22:36 (  9)22:36 (  9)
2Mikaitienė Giedrė19:15 (  9)41:51 (  7)
3Skučas Vilius31:18 (12)1:13:09 (  9)
  Saulė OK, Vilnius LTUdsq 1Valiūnas Kostasdsq 
2Davidenko Natalija17:45 (  4) 
3Ziaziulia Ivanas17:09 (  2) 
  Oriens OK, Panevėžys LTUdsq 1Saldukas Vygintas20:31 (  5)20:31 (  5)
2Viksvienė Renatadsq 
3Mažuolis Vitalis20:25 (  6) 
  Kopa OK, Klaipėda LTUdsq 1Šulskis Audronisdsq 
2Grublienė Živilė21:18 (11) 
3Volkovas Darius25:20 (  9) 
  Fortūna OK, Vilnius LTUdsq 1Arlauskas Robertasdsq 
2Rubaževičienė Giedrė18:29 (  6) 
3Kondrotas Raimondasdsq