Žemaitijos taurės Platelių etapas
LTU, Plateliai, 2019-04-22

Rezultatai

Grupė 1_RAT

KomandaDalyvis
vietapavadinimasšalis Laikas Pavardė, Vardas grupė Laikas
1S-Sportas, Šiauliai LTU 5:55:50 Ambrazas SvajūnasV50 1:04:28.5 (  1)
Laurutis MantasVMEG 1:11:49.6 (15)
Jurgaitis MartynasVMEG 1:12:06.6 (16)
Jurgaitis VaidasVMEG 1:12:25.5 (19)
Plungė RamūnasVMEG 1:15:00.5 (30)
Turkus JustinasVMEG 1:16:31.6 (35)
Venckus PauliusVMEG 1:17:02.7 (38)
Klevinskas ArūnasV50 1:19:01.4 (10)
Klicner TomasV50 1:19:02.6 (11)
Sankauskienė RamintaM 1:20:50.3 (  1)
Jaugėla ArtūrasV50 1:24:04.1 (16)
Skupeika GiedriusVMEG 1:24:18.7 (69)
Lukoševičienė RimaM40 1:27:31.7 (  1)
Baškys AugustasV14 1:28:55.3 (  3)
Ambrazienė AinėM40 1:50:24.3 (  5)
Klicner LoretaM40 1:50:24.0 (  6)
Urniežiūtė UrtėM14 2:03:25.0 (  2)
Urniežius TomasVMEG 2:03:26.6 (100)
2Dviračiai, Panevėžys LTU 5:59:54 Zakarauskas MantasVMEG 1:05:49.6 (  3)
Pilka DonatasVMEG 1:09:46.1 (  8)
Glebavičius OsvaldasVMEG 1:10:37.4 (13)
Bajorūnas ValdasVMEG 1:13:05.3 (25)
Budreckis AntanasVMEG 1:20:36.5 (57)
Alūza MindaugasVMEG 1:24:05.1 (65)
Narkūnas JustinasVMEG 1:24:14.0 (67)
Kumštys DariusVMEG 1:34:04.6 (91)
3Versmė MTB, Plungė LTU 6:08:34 Vauras AlvydasV50 1:05:09.7 (  2)
Kudriavcevas PauliusVMEG 1:12:47.5 (23)
Tinkutis DariusVMEG 1:15:24.2 (32)
Mikolaitis ErlandasVMEG 1:17:13.0 (39)
Jurevičius GediminasV18 1:18:00.5 (  2)
Kniukšta SauliusVMEG 1:19:03.1 (47)
Naktinis ŽygimantasVMEG 1:19:10.6 (48)
Norkus AndriusVMEG 1:19:30.0 (52)
Vaitkus LukasVMEG 1:20:04.6 (54)
Kuodis SimonasVMEG 1:20:54.8 (58)
Radvanavičius EdgarasVMEG 1:22:35.6 (59)
Sodys GintautasVMEG 1:23:02.9 (61)
Šeškauskis VaidasVMEG 1:25:39.8 (74)
Kubilius MatasV14 1:27:09.7 (  2)
Pocius RamūnasVMEG 1:27:10.5 (80)
Kaubrys LiudasVMEG 1:30:14.1 (86)
Strazdauskienė VilmaM40 1:33:16.8 (  3)
Domarkaitė GiedrėM 1:33:58.2 (  2)
Gudauskas MariusVMEG 1:36:09.7 (93)
Ablingis JuliusV16 1:38:10.4 (  9)
Kavaliauskas SauliusVMEG 1:40:02.4 (96)
Vilkauskas VidmantasVMEG 2:47:26.9 (101)
4Velo Ghost Veloma, Klaipėda LTU 6:30:50 Žukauskas AlvydasV50 1:12:47.0 (  4)
Fiodorovas MarkasVMEG 1:12:56.3 (24)
Čepauskas ArūnasVMEG 1:16:37.5 (36)
Kudrevičius EdvinasVMEG 1:22:47.4 (60)
Saprykin EduardV50 1:25:40.9 (17)
5Telšiai OK, Telšiai LTU 6:41:56 Petrulis VitalijusVMEG 1:09:50.6 (  9)
Petrauskas GediminasV50 1:16:47.6 (  6)
Augulis AndriusVMEG 1:18:01.8 (40)
Kėras GintautasVMEG 1:28:10.2 (84)
Sutkienė KristinaM40 1:29:06.8 (  2)
6Priekules veloklubs, Priekule LAT 7:01:48 Rašmanis DanielsV16 1:08:45.2 (  2)
Šteinbergs KristapsVMEG 1:15:28.0 (33)
Valužis AļģirtsVMEG 1:19:18.8 (51)
Pauzere AnnijaM16 1:38:36.3 (  2)
Mikāls MārtiņšVMEG 1:39:40.0 (95)
Dobele AntraM 1:49:40.0 (  4)
7bikko.lt, Radviliškis LTU 4:47:19 Malikas AndrejusVMEG 1:04:46.8 (  2)
Andrulis TadasVMEG 1:07:22.6 (  4)
Martūzas MantasVMEG 1:14:59.7 (28)
Zaura JulijusVMEG 1:20:10.3 (55)
8Kopa OK, Klaipėda LTU 5:47:28 Pilybas EgidijusVMEG 1:12:10.1 (17)
Balna RapolasV16 1:28:21.0 (  6)
Kasiulevičius RimvydasV60 1:33:21.1 (  7)
Vaičius AurelijusV16 1:33:36.2 (  8)
9MINT, Palanga LTU 6:27:37 Sausaitis MindaugasV50 1:20:33.9 (12)
Sausaitis Mindaugas PijusV16 1:32:16.2 (  7)
Sausaitis ArnasV14 1:38:58.4 (  4)
Sausaitis TeresaM40 1:55:49.4 (  9)
10Tinklas LTU 2:18:31 Anužis VytautasVMEG 1:04:00.6 (  1)
Pocevičius MantasVMEG 1:14:30.4 (26)
11Velopeak hunters, Klaipėda LTU 2:20:18 Šimkus DanieliusVMEG 1:10:02.9 (10)
Redeckis RokasVMEG 1:10:15.6 (11)
12Nīcas VSK velosports, Nīca LAT 2:29:23 Knubis ĢirtsV18 1:12:10.8 (  1)
Knubis EmīlsV16 1:17:13.1 (  4)
13Liga SK, Akmenė LTU 2:56:19 Skabeikis LaimonasVMEG 1:24:15.6 (68)
Šiurkus VytautasV50 1:32:03.8 (18)
14Gramzdas velosports, Gramzda LAT 3:19:20 Pauzere EvijaM40 1:36:05.1 (  4)
Pauzere Kitija SindaM18 1:43:15.1 (  1)
15Dviratai-Daistatus, Kaunas LTU 1:16:51 Kiušas PetrasV60 1:16:51.9 (  1)