dbtopas login
Vilnius Challenge → Rezultatai racesults.lt

Vilnius Challenge

LTU
LTU, Vilnius, 2019-06-01

Grupė M-VYR

Trasa 38 KP

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Taškai Laikas
1
Dulskis Marijus
LTU
LTU
Realistai, Vilnius 38 3:17:11
1
Račkauskas Vaidas
LTU
LTU
Realistai, Vilnius 38 3:17:11
3
Čeplinskas Romas
LTU
LTU
For fun, Klaipėda 38 3:19:29
4
Vaičius Kęstutis
LTU
LTU
For fun, Klaipėda 38 3:19:34
5
Pranckūnas Arnas
LTU
LTU
Lapinai, Panevėžys 38 3:42:44
6
Adamkevičius Martynas
LTU
LTU
Lapinai, Panevėžys 38 3:42:46
7
Fokas Marius
LTU
LTU
Judam, Šiauliai 38 3:52:58
8
Komarovas Cezijus
LTU
LTU
Judam, Šiauliai 38 3:53:00
9
Šerys Povilas
LTU
LTU
Bėk broli bėk, Vilnius 38 4:01:07
10
Šerys Viktoras
LTU
LTU
Bėk broli bėk, Vilnius 38 4:01:08
11
Adomaitis Justinas
LTU
LTU
JAAV, Vilnius 38 4:02:52
12
Vaitekūnas Eugenijus
LTU
LTU
JAAV, Vilnius 38 4:02:53
13
Kamarevcevas Eduardas
LTU
LTU
Smart-ID, Vilnius 38 4:03:02
14
Kamarevcevas Viktoras
LTU
LTU
Smart-ID, Vilnius 38 4:03:05
15
Didžiulis Karolis
LTU
LTU
Didžiuliai, Vilnius 38 4:07:22
16
Didžiulis Andrius
LTU
LTU
Didžiuliai, Vilnius 38 4:07:24
17
Ruželė Emilis
LTU
LTU
VE, Vilnius 38 4:14:39
18
Martinaitis Vytautas
LTU
LTU
VE, Vilnius 38 4:14:41
19
Noreika Donatas
LTU
LTU
Atidarda DarDo, Vilnius 38 4:16:04
20
Rinkevičius Darius
LTU
LTU
Atidarda DarDo, Vilnius 38 4:16:05
21
Kuprys Andrius
LTU
LTU
Aš be triusikų #RimtiProjektai, Panevėžys 38 4:19:26
22
Paulauskas Marius
LTU
LTU
Aš be triusikų #RimtiProjektai, Panevėžys 38 4:19:27
23
Bernotas Andrius
LTU
LTU
Ateitiečiai 38 4:25:36
24
Bridikis Gedas
LTU
LTU
Ateitiečiai 38 4:25:37
25
Monahov Roman
BLR
BLR
Fat beard, Minsk 38 4:30:11
26
Pilats Andrei
BLR
BLR
Fat beard, Minsk 38 4:30:12
27
Paulauskas Vytautas
LTU
LTU
IT United, Kaunas 38 4:31:43
27
Guobys Marius
LTU
LTU
IT United, Kaunas 38 4:31:43
29
Paulauskas Egidijus
LTU
LTU
Catan brotherhood, Vilnius 38 4:31:53
30
Raulušonis Benediktas
LTU
LTU
Catan brotherhood, Vilnius 38 4:31:54
31
Eimontas Henrikas
LTU
LTU
3 Grupa, Bukiškis 38 4:34:05
32
Serapinas Valdas
LTU
LTU
3 Grupa, Bukiškis 38 4:34:06
33
Balčiūnas Darius
LTU
LTU
Bullshit bingo, Vilnius 38 4:44:17
34
Urnikis Gytis
LTU
LTU
Bullshit bingo, Vilnius 38 4:44:19
35
Martikonis Andrius
LTU
LTU
Šumerai, Vilnius 38 4:52:33
36
Paulauskas Petras
LTU
LTU
Šumerai, Vilnius 38 4:52:34
37
Zapereckas Andrius
LTU
LTU
Atogrąžų karštis, Vilnius 38 4:53:45
37
Verbickas Justinas
LTU
LTU
Atogrąžų karštis, Vilnius 38 4:53:45
39
Janušaitis Jonas
LTU
LTU
DEMO, Klaipėda 38 4:54:07
40
Bertulis Aurimas
LTU
LTU
DEMO, Klaipėda 38 4:54:08
41
Austinskas Andrius
LTU
LTU
HEFAS, Vilnius 38 4:59:06
41
Vizbaras Arnas
LTU
LTU
HEFAS, Vilnius 38 4:59:06
43
Palepšaitis Donatas
LTU
LTU
Komanda, Vilnius 38 5:23:56
44
Juodvalkis Paulius
LTU
LTU
Komanda, Vilnius 38 5:23:58
45
Ramonas Algimantas
LTU
LTU
maps.lt, Vilnius 38 5:28:16
45
Gudaitis Aidas
LTU
LTU
maps.lt, Vilnius 38 5:28:16
47
Trakšelis Ruslanas
LTU
LTU
Millo #1, Vilnius 38 5:33:44
47
Bražėnas Audrius
LTU
LTU
Millo #1, Vilnius 38 5:33:44
49
Šulcas Benjaminas
LTU
LTU
Millo #2, Kaunas 38 5:33:49
50
Bakanas Aivaras
LTU
LTU
Millo #2, Kaunas 38 5:33:50
51
Gavėnas Jurgis
LTU
LTU
Mažiausiai 38 5:34:06
52
Andrejevas Andrėjus
LTU
LTU
Mažiausiai 38 5:34:09
53
Lebrikas Aurimas
LTU
LTU
Tauraginiai 38 5:47:32
54
Bikneris Donatas
LTU
LTU
Tauraginiai 38 5:47:34
55
Giliauskas Pavel
LTU
LTU
Run and gun, Vilnius 38 5:49:31
56
Vasiukevič Edvin
LTU
LTU
Run and gun, Vilnius 38 5:49:32
57
Kaluginas Edvinas
LTU
LTU
Los Poteitos, Vilnius 38 5:55:28
57
Bazilevičius Karolis Žilvinas
LTU
LTU
Los Poteitos, Vilnius 38 5:55:28
59
Jurelė Steponas
LTU
LTU
Vilnius School of AI, Vilnius 36 5:54:41
60
Čeilutka Dovydas
LTU
LTU
Vilnius School of AI, Vilnius 36 5:54:42
61
Rukavičius Valdas
LTU
LTU
Nuggets 32 5:57:53
62
Danilevičius Tomas
LTU
LTU
Nuggets 32 5:57:56
63
Januško Anžij
LTU
LTU
SLO kuopa, Vilnius 29 5:49:21
64
Juškėnas Rytis
LTU
LTU
SLO kuopa, Vilnius 29 5:49:23
65
Rimdžius Dovydas
LTU
LTU
Inžinieriai, Vilnius 27 5:58:14
66
Stropus Deimantas
LTU
LTU
Inžinieriai, Vilnius 27 5:58:16
67
Šmyt Edvar
LTU
LTU
GeoTwixai, Vilnius 24 5:04:56
68
Stasiūnas Rolandas
LTU
LTU
GeoTwixai, Vilnius 24 5:04:57
69
Butkus Paulius
LTU
LTU
Pamatai ir pastatai, Vilnius 23 5:23:13
70
Vytas Benediktas
LTU
LTU
Pamatai ir pastatai, Vilnius 23 5:23:16
71
Karaliou Uladzislau
BLR
BLR
Avangard, Minsk 23 5:45:33
72
Shevchenko Viktor
BLR
BLR
Avangard, Minsk 23 5:45:34
73
Buivydas Rokas
LTU
LTU
Atsipūtę, Skuodas 20 3:18:14
73
Križinauskas Darius
LTU
LTU
Atsipūtę, Skuodas 20 3:18:14
75
Jačiauskas Mindaugas
LTU
LTU
Užimtieji, Vilnius 18 3:45:14
76
Davidovičius Tomas
LTU
LTU
Užimtieji, Vilnius 18 3:45:16
77
Stančiauskas Justas
LTU
LTU
Paslaptukai, Vilnius 13 3:53:58
78
Žitkauskas Mindaugas
LTU
LTU
Paslaptukai, Vilnius 13 3:54:00
79
Šeduikis Gediminas
LTU
LTU
SLONEPAR, Kaunas 13 4:44:39
80
Tarasevičius Edvardas
LTU
LTU
SLONEPAR, Kaunas 13 4:44:40
81
Banaitis Jonas
LTU
LTU
SLO vyručiai, Vilnius 13 5:23:27
82
Valatka Vytautas
LTU
LTU
SLO vyručiai, Vilnius 13 5:23:29
83
Stapulionis Justas
LTU
LTU
Standing walruses, Vilnius 13 5:32:17
84
Pliupelis Simonas
LTU
LTU
Standing walruses, Vilnius 13 5:32:19
85
Kraskauskas Tadas
LTU
LTU
TT, Vilnius 13 5:43:10
85
Verkauskas Tadas
LTU
LTU
TT, Vilnius 13 5:43:10
87
Gaidjurgis Mantas
LTU
LTU
2P team, Vilnius 9 6:14:46
88
Maiborda Arūnas
LTU
LTU
2P team, Vilnius 9 6:14:51
89
Ramanauskas Jonas
LTU
LTU
Broliai, Vilnius 5 4:51:18
89
Ramanauskas Aloyzas
LTU
LTU
Broliai, Vilnius 5 4:51:18
91
Pocevičius Mantas
LTU
LTU
Suncity CF, Šiauliai 4 3:35:18
92
Steponaitis Marius
LTU
LTU
Suncity CF, Šiauliai 4 3:35:20
93
Mačaitis Almantas
LTU
LTU
Existence is pain, Vilnius 4 5:00:05
94
Ambrasas Vytautas
LTU
LTU
Existence is pain, Vilnius 4 5:00:06
95
Kazlauskas Mantas
LTU
LTU
NoExcuses, Vilnius 3 5:05:20
96
Kavaliauskas Dalius
LTU
LTU
NoExcuses, Vilnius 3 5:05:22

Tarpiniai laikai

Spausdinimui