dbtopas login
Vilnius Challenge → Rezultatai racesults.lt

Vilnius Challenge

LTU
LTU, Vilnius, 2019-06-01

Grupė R-VYR

Trasa 50 KP

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Taškai Laikas
1
Vaišvilas Marius
LTU
LTU
88, Klaipėda 50 3:51:42
2
Mikšys Julius
LTU
LTU
88, Klaipėda 50 3:51:49
3
Genys Daivaras
LTU
LTU
Vandeniu, žeme ir oru, Klaipėda 50 4:01:27
4
Girskis Aurimas
LTU
LTU
Vandeniu, žeme ir oru, Klaipėda 50 4:01:31
5
Krasko Pavel
BLR
BLR
Night city, Grodno 50 4:12:23
6
Vorobyov Dmitry
BLR
BLR
Night city, Grodno 50 4:12:24
7
Krasuckis Justas
LTU
LTU
Herbamedicus, Vilnius 50 4:21:24
7
Narutavičius Tadas
LTU
LTU
Herbamedicus, Vilnius 50 4:21:24
9
Grabauskas Tomas
LTU
LTU
Žalias velnias, Vilnius 50 4:21:45
10
Aleliūnas Paulius
LTU
LTU
Žalias velnias, Vilnius 50 4:21:49
11
Stadalius Vaidas
LTU
LTU
VR team, Vilnius 50 4:25:54
12
Orlovas Renatas
LTU
LTU
VR team, Vilnius 50 4:25:57
13
Šumskas Vilius
LTU
LTU
Milijono eurų vertės bachūrai, Vilnius 50 4:35:48
14
Stūrys Simonas
LTU
LTU
Milijono eurų vertės bachūrai, Vilnius 50 4:35:49
15
Pabrėža Ramūnas
LTU
LTU
Ugnimi spjaudantys guminiai ančiukai, Klaipėda 50 4:42:16
16
Pocius Audrius
LTU
LTU
Ugnimi spjaudantys guminiai ančiukai, Klaipėda 50 4:42:18
17
Dzedulionis Vaidas
LTU
LTU
73b5121bb3f6336d3fe5f9402f13f4d6, Virbališkių k. 50 4:42:29
18
Čaplikas Laimonas
LTU
LTU
73b5121bb3f6336d3fe5f9402f13f4d6, Virbališkių k. 50 4:42:31
19
Žilinskas Tautvydas
LTU
LTU
Šūdagalviai, Vilnius 50 4:46:32
20
Karaša Darius
LTU
LTU
Šūdagalviai, Vilnius 50 4:46:33
21
Stankevičius Vilius
LTU
LTU
Stebuklingos karino pupos, Vilnius 50 4:49:59
22
Stankevičius Justas
LTU
LTU
Stebuklingos karino pupos, Vilnius 50 4:50:01
23
Kniukšta Romualdas
LTU
LTU
Tamsta, Vilnius 50 4:59:42
23
Zakarauskas Žilvinas
LTU
LTU
Tamsta, Vilnius 50 4:59:42
25
Milašius Povilas
LTU
LTU
Ilgi po 34, Vilnius 50 5:05:27
26
Valančius Ignas
LTU
LTU
Ilgi po 34, Vilnius 50 5:05:28
27
Tautkevičius Karolis
LTU
LTU
KLK, Kaunas 50 5:06:38
28
Šlyžius Gediminas
LTU
LTU
KLK, Kaunas 50 5:06:42
29
Makhnach Artsem
BLR
BLR
AAA100Amperas, Minsk 50 5:07:55
30
Reshikov Nicholas
BLR
BLR
AAA100Amperas, Minsk 50 5:07:58
31
Avižinis Paulius
LTU
LTU
OVC Consulting, Vilnius 50 5:07:59
32
Dagys Eigminas
LTU
LTU
Broliai troliai, Vilnius 50 5:10:13
33
Dagys Sirvydas
LTU
LTU
Broliai troliai, Vilnius 50 5:10:15
34
Baleišis Šarūnas
LTU
LTU
Avietynas, Vilnius 50 5:10:39
34
Baleišis Kęstutis
LTU
LTU
Avietynas, Vilnius 50 5:10:39
36
Rudėnas Darius
LTU
LTU
Apuokas OK, Vilnius 50 5:17:05
37
Zelenis Vytautas
LTU
LTU
Apuokas OK, Vilnius 50 5:17:06
38
Pauliukevičius Povilas
LTU
LTU
Ą komanda, Vilnius 50 5:26:17
38
Pužas Donatas
LTU
LTU
Ą komanda, Vilnius 50 5:26:17
40
Mikulėnas Lukas
LTU
LTU
Realco, Vilnius 50 5:30:22
41
Černauskas Tadas
LTU
LTU
Realco, Vilnius 50 5:30:24
42
Valskys Mindaugas
LTU
LTU
Batmenas ir Supermenas, Vilnius 50 5:50:50
43
Lesickas Karolis
LTU
LTU
Batmenas ir Supermenas, Vilnius 50 5:50:51
44
Tuska Arūnas
LTU
LTU
Černobylio karta, Vilnius 50 5:52:19
44
Mačiulis Lukas
LTU
LTU
Černobylio karta, Vilnius 50 5:52:19
46
Rekašius Darius
LTU
LTU
Žemaitijos gladiatoriai, Vilnius 50 5:52:57
46
Jankauskas Mindaugas
LTU
LTU
Žemaitijos gladiatoriai, Vilnius 50 5:52:57
48
Navikonis Žilvinas
LTU
LTU
Naktinis sliekas, Vilnius 50 5:58:11
49
Adomaitis Ernestas
LTU
LTU
Naktinis sliekas, Vilnius 50 5:58:13
50
Krugliakovas Povilas
LTU
LTU
Susitaikyk su realybe, Jonava 50 6:01:03
51
Piaskowski Przemyslaw
LTU
LTU
Susitaikyk su realybe, Jonava 50 6:01:05
52
Petrauskas Jaunius
LTU
LTU
Ramuma, Vilnius 50 6:01:52
52
Kilikevičius Kipras
LTU
LTU
Ramuma, Vilnius 50 6:01:52
54
Čirklys Tadas
LTU
LTU
B@chka, Vilnius 50 6:04:41
55
Lavrenovas Robertas
LTU
LTU
B@chka, Vilnius 50 6:04:42
56
Kazanavičius Narūnas
LTU
LTU
Šiauliai100, Šiauliai 50 6:04:44
57
Mituzas Liutauras
LTU
LTU
Šiauliai100, Šiauliai 50 6:04:46
58
Šinkūnas Ignas
LTU
LTU
Pompa, Vilnius 50 6:07:02
59
Grigonis Ramūnas
LTU
LTU
Pompa, Vilnius 50 6:07:03
60
Lubys Robertas
LTU
LTU
Broliai, Klaipėda 50 6:11:44
60
Lubys Valdas
LTU
LTU
Broliai, Klaipėda 50 6:11:44
62
Adamonis Ramūnas
LTU
LTU
Best team Init, Vilnius 50 6:18:05
63
Mekionis Andrej
LTU
LTU
Netikėliai, Klaipėda 50 6:19:40
64
Venckevičius Gintas
LTU
LTU
Netikėliai, Klaipėda 50 6:19:41
65
Murauskas Donatas
LTU
LTU
Vardas Pavardė Jėga, Vilnius 50 6:19:59
65
Mažiulis Eugenijus
LTU
LTU
Vardas Pavardė Jėga, Vilnius 50 6:19:59
67
Rožėnas Aurelijus
LTU
LTU
Lėtai ir užtikrintai, Vilnius 50 6:22:31
68
Pelionis Mindaugas
LTU
LTU
Lėtai ir užtikrintai, Vilnius 50 6:22:33
69
Peleckas Juozas
LTU
LTU
Ghostbusters, Vilnius 50 6:26:04
70
Peleckas Tautvydas
LTU
LTU
Ghostbusters, Vilnius 50 6:26:05
71
Čibiras Lukas
LTU
LTU
Joko-Joko, Vilnius 50 6:28:35
72
Petrauskas Robertas
LTU
LTU
Joko-Joko, Vilnius 50 6:28:36
73
Mockus Mindaugas
LTU
LTU
Myndės, Vilnius 50 6:30:59
74
Jankauskas Mindaugas
LTU
LTU
Myndės, Vilnius 50 6:31:01
75
Tamaševičius Audrius
LTU
LTU
Nerimti, Vilnius 50 6:32:33
76
Zaura Tadas
LTU
LTU
Nerimti, Vilnius 50 6:32:35
77
Garnelis Justas
LTU
LTU
Pakmarkas, Vilnius 50 6:36:05
78
Petravičius Karolis
LTU
LTU
Pakmarkas, Vilnius 50 6:36:09
79
Žvaginis Albertas
LTU
LTU
Duok penkis, Klaipėda 50 6:36:41
80
Eringis Justas
LTU
LTU
Duok penkis, Klaipėda 50 6:36:43
81
Gudelis Arvydas
LTU
LTU
Du po šimtą, Vilnius 50 6:39:38
81
Krasnevičius Andrius
LTU
LTU
Du po šimtą, Vilnius 50 6:39:38
83
Žiaukas Linas
LTU
LTU
Climbing club, Kaunas 50 6:39:42
84
Žemaitis Aivaras
LTU
LTU
Climbing club, Kaunas 50 6:39:43
85
Kasteckas Martynas
LTU
LTU
Jim, Biržai 50 6:42:05
86
Pinelis Jaunius
LTU
LTU
Jim, Biržai 50 6:42:06
87
Starkus Manvydas
LTU
LTU
Lėtas ir Lėtesnis, Vilnius 50 6:45:39
88
Bajorinas Domas
LTU
LTU
Lėtas ir Lėtesnis, Vilnius 50 6:45:41
89
Mednikovas Justinas
LTU
LTU
Griausmas, Vilnius 50 6:46:28
90
Krautsevich Valery
BLR
BLR
ValAnd, Grodno 50 6:46:52
91
Bagenski Andrei
BLR
BLR
ValAnd, Grodno 50 6:46:53
92
Belskij Jaroslav
LTU
LTU
Liolekas ir Bolekas, Vilnius 50 6:47:39
92
Dvoriakovas Sergejus
LTU
LTU
Liolekas ir Bolekas, Vilnius 50 6:47:39
94
Ivanauskas Paulius
LTU
LTU
Naujokai, Vilnius 50 6:48:24
95
Macys Justas
LTU
LTU
Naujokai, Vilnius 50 6:48:25
96
Diržys Laurynas
LTU
LTU
4xbull, Vilnius 50 6:48:38
97
Paulavicius Giedrius
LTU
LTU
4xbull, Vilnius 50 6:48:40
98
Makauskas Audrius
LTU
LTU
Left City 54, Vilnius 50 6:49:38
99
Kaselis Povilas
LTU
LTU
Left City 54, Vilnius 50 6:49:40
100
Bendoraitis Žilvinas
LTU
LTU
Bedugnė, Vilnius 50 6:55:19
101
Mankevičius Matas
LTU
LTU
Bedugnė, Vilnius 50 6:55:22
102
Jackūnas Andrius
LTU
LTU
Pusbroliai, Vilnius 50 6:55:30
103
Grigaliūnas Vilius
LTU
LTU
Pusbroliai, Vilnius 50 6:55:34
104
Bendikas Tomas
LTU
LTU
Du Tomai, Kaunas 50 6:57:23
105
Stasiukaitis Tomas
LTU
LTU
Du Tomai, Kaunas 50 6:57:30
106
Shamkuts Dzianis
BLR
BLR
CosMoose, Minsk 49 7:00:52
106
Khilko Henadzi
BLR
BLR
CosMoose, Minsk 49 7:00:52
108
Mikanovich Anton
BLR
BLR
Lazy Pandas, Minsk 43 6:34:15
109
Tkachuk Maksim
BLR
BLR
Lazy Pandas, Minsk 43 6:34:16
110
Tyla Kęstutis
LTU
LTU
Dryžuoti vienaragiai, Vilnius 41 4:02:41
111
Vaičiulis Egidijus
LTU
LTU
Dryžuoti vienaragiai, Vilnius 41 4:02:44
112
Dūda Julius
LTU
LTU
Julius su Laurynu, Vilnius 41 5:23:19
112
Marcinkus Laurynas
LTU
LTU
Julius su Laurynu, Vilnius 41 5:23:19
114
Balčiūnas Edvardas
LTU
LTU
E & M, Utena 41 6:14:07
115
Samuilis Modestas
LTU
LTU
E & M, Utena 41 6:14:09
116
Valikonis Gedas
LTU
LTU
vertintojas.lt, Vilnius 41 6:41:12
117
Skorupskas Vytenis
LTU
LTU
Sutartis24, Vilnius 41 6:42:15
118
Miliauskas Paulius
LTU
LTU
Sutartis24, Vilnius 41 6:42:16
119
Markūnas Raimundas
LTU
LTU
Krevetės, Vilnius 41 6:49:07
120
Žinys Mindaugas
LTU
LTU
Krevetės, Vilnius 41 6:49:10
121
Sidaravičius Džiugas
LTU
LTU
Game over, Vilnius 40 6:31:34
121
Fabijonavičius Mantas
LTU
LTU
Game over, Vilnius 40 6:31:34
123
Dolgich Arnoldas
LTU
LTU
Antikvarinis feniksas, Gindulių k. 37 6:58:19
124
Venckauskas Virginijus
LTU
LTU
Antikvarinis feniksas, Gindulių k. 37 6:58:23
125
Poliakov Edvard
LTU
LTU
Best team Init, Vilnius 34 6:16:05
126
Labanavičius Liudas
LTU
LTU
Tundra, Vilnius 34 6:58:22
127
Aleksiejūnas Tadas
LTU
LTU
Tundra, Vilnius 34 6:58:24
128
Pogorelovas Ruslanas
LTU
LTU
R & A team, Vilnius 31 3:46:52
129
Liubartas Artūras
LTU
LTU
R & A team, Vilnius 31 3:46:53
130
Varna Artūras
LTU
LTU
Kubos pabėgėliai, Vilnius 31 5:53:51
131
Daraška Mindaugas
LTU
LTU
Forefront, Vilnius 31 5:54:05
132
Normantas Justas
LTU
LTU
Tešlainiai, Vilnius 29 7:19:56
132
Peteraitis Paulius
LTU
LTU
Tešlainiai, Vilnius 29 7:19:56
134
Navakas Jonas
LTU
LTU
Dviratis be ratu, Vilnius 28 6:45:52
135
Tindžiulis Simas
LTU
LTU
Dviratis be ratu, Vilnius 28 6:45:53
136
Margelis Darius
LTU
LTU
EAB, Vilnius 27 6:27:34
136
Samoška Tomas
LTU
LTU
EAB, Vilnius 27 6:27:34
138
Rimašius Tomas
LTU
LTU
Jamam, Vilnius 27 7:00:00
139
Kaminskij Vadim
LTU
LTU
E2, Vilnius 26 6:34:47
140
Baravskij Eduard
LTU
LTU
E2, Vilnius 26 6:34:49
141
Krokas Mindaugas
LTU
LTU
Medidomus, Užpaliai 20 2:39:53
142
Gabnys Vytautas
LTU
LTU
Ratuoti, Panevėžys 20 5:10:43
142
Marcinkevičius Augustas
LTU
LTU
Ratuoti, Panevėžys 20 5:10:43
144
Valančius Kęstutis
LTU
LTU
Koviniai viščiukai, Vilnius 13 6:30:56
144
Kičas Simonas
LTU
LTU
Koviniai viščiukai, Vilnius 13 6:30:56
146
Našliūnas Jonas
LTU
LTU
Jamam, Vilnius 13 7:00:00
147
Sirvydis Audrius
LTU
LTU
Medidomus, Užpaliai 11 2:39:55
148
Žibūda Tadas
LTU
LTU
OVC Consulting, Vilnius 9 5:08:01
149
Dubovikas Tomas
LTU
LTU
CFV, Vilnius 7 5:31:35
150
Jarmalavičius Silvestras
LTU
LTU
CFV, Vilnius 7 5:31:37
151
Dobrovolskis Ramūnas
LTU
LTU
*ne* paskutiniai, Šiauliai 7 6:08:55
152
Baltaragis Gvidas
LTU
LTU
*ne* paskutiniai, Šiauliai 7 6:09:03
153
Rusteika Remigijus
LTU
LTU
VSAT K9, Klaipėda 6 6:08:52
153
Ulba Donatas
LTU
LTU
VSAT K9, Klaipėda 6 6:08:52
155
Kazlauskas Vaidas
LTU
LTU
Adventure racing team, Kaunas 6 6:28:24
156
Mockus Gvidas
LTU
LTU
Kubos pabėgėliai, Vilnius 4 5:53:51
157
Liudvinavičius Aidas
LTU
LTU
Forefront, Vilnius 4 5:54:06
158
Žižys Gintaras
LTU
LTU
Adventure racing team, Kaunas 4 6:28:23
  Baronas Ignas
LTU
LTU
Griausmas, Vilnius   dnf
  Mieliauskas Nauris
LTU
LTU
vertintojas.lt, Vilnius   dnf

Tarpiniai laikai

Spausdinimui