dbtopas login
Vilnius Challenge → Rezultatai racesults.lt

LTU
LTU, Vilnius, 2019-06-01

Grupės Z-MIX, Z-MOT, Z-VYR

Trasa 24 KP

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Taškai Laikas
1Z-MIXBacius Mindaugas
LTU
LTU
Kaži ar laimėsim, Vilnius   23 2:42:39
2Z-MIXBacienė Brigida
LTU
LTU
Kaži ar laimėsim, Vilnius   23 2:42:41
3Z-VYRSinyak Yury
BLR
BLR
Unesennye velom, Minsk   23 2:43:29
4Z-VYRZhurau Pavel
BLR
BLR
Unesennye velom, Minsk   23 2:43:30
5Z-VYRRamonas Gediminas
LTU
LTU
RWD, Kaunas   23 2:47:05
6Z-VYRDenafas Julius
LTU
LTU
RWD, Kaunas   23 2:47:07
7Z-MOTSutkienė Kristina
LTU
LTU
Gulbelis Lelijelis, Telšiai   23 2:52:53
8Z-MIXKalvėnas Ginas
LTU
LTU
GIGI, Vilnius   23 2:52:54
9Z-MOTPaulauskienė Raminta
LTU
LTU
Gulbelis Lelijelis, Telšiai   23 2:52:55
9Z-MIXŠepetytė Gintarė
LTU
LTU
GIGI, Vilnius   23 2:52:55
11Z-MIXSmolyanka Olga
BLR
BLR
Barsikas, Minsk   23 2:54:13
12Z-MIXLitvinuk Roman
BLR
BLR
Barsikas, Minsk   23 2:54:14
13Z-MIXBessarabov Alexander
BLR
BLR
Dream team, Grodno   23 2:54:34
14Z-MIXPalyakova Hanna
BLR
BLR
Dream team, Grodno   23 2:54:35
15Z-MIXPetrauskaitė Rūta
LTU
LTU
23 ir 17, Elektrėnai   23 2:55:40
16Z-MIXStočkūnas Benas
LTU
LTU
23 ir 17, Elektrėnai   23 2:55:41
17Z-MIXŠakys Julius
LTU
LTU
Matai nepyk, Vilnius   23 2:59:46
18Z-MIXMacaitė Agnė
LTU
LTU
Matai nepyk, Vilnius   23 2:59:47
19Z-VYRJurkevičius Antanas
LTU
LTU
Cyclomaniacs, Vilnius   23 3:07:19
20Z-MOTKosač Marina
LTU
LTU
Košmar, Vilnius   23 3:07:34
21Z-MOTJautakienė Giedrė
LTU
LTU
Košmar, Vilnius   23 3:07:36
22Z-MOTRadavičiūtė Ieva
LTU
LTU
Daržovės, Vilnius   23 3:14:13
23Z-MOTKliukaitė Justina
LTU
LTU
Daržovės, Vilnius   23 3:14:15
24Z-MIXMirouse Fabien
FRA
FRA
Occitanie, Toulouse   23 3:17:12
25Z-MIXLaffitte Marie
FRA
FRA
Occitanie, Toulouse   23 3:17:14
26Z-VYRKarpovich Siarhei
BLR
BLR
12devs, Grodno   23 3:26:31
27Z-VYRStepanenko Igor
BLR
BLR
12devs, Grodno   23 3:26:32
28Z-MOTOldenburg Vesta
LTU
LTU
101, Vilnius   23 3:26:45
28Z-MOTStepšytė Emilija
LTU
LTU
101, Vilnius   23 3:26:45
30Z-MOTUmbrasaitė Julija
LTU
LTU
Bandytojos, Vilnius   23 3:28:41
31Z-MOTKazanavičiūtė Vaiva
LTU
LTU
Bandytojos, Vilnius   23 3:28:43
32Z-VYRMarkevičius Liudas
LTU
LTU
#unbreakable, Vilnius   23 3:30:05
32Z-VYRKameneckas Justinas
LTU
LTU
#unbreakable, Vilnius   23 3:30:05
34Z-MIXNaprys Ignas
LTU
LTU
1 vieta be abejonės, Vilnius   23 3:39:48
35Z-MIXGumbytė Ugnė
LTU
LTU
1 vieta be abejonės, Vilnius   23 3:39:49
36Z-MIXBabkauskas Šarūnas
LTU
LTU
ŠaLi, Vilnius   23 3:39:54
37Z-MIXBrazauskaitė Lina
LTU
LTU
ŠaLi, Vilnius   23 3:40:00
38Z-MIXKamandulytė Deimantė
LTU
LTU
Metras pem, Vilnius   23 3:40:52
39Z-MIXLiepuonius Laurynas
LTU
LTU
Metras pem, Vilnius   23 3:40:53
39Z-MIXKamandulytė Gintarė
LTU
LTU
Burundukai, Vilnius   23 3:40:53
41Z-MIXVeličko Jonas
LTU
LTU
Burundukai, Vilnius   23 3:40:54
42Z-MIXCibulskaitė Rimanta
LTU
LTU
Klasifikuoti vektoriai, Vilnius   23 3:44:21
42Z-MIXVaskela Mantas
LTU
LTU
Klasifikuoti vektoriai, Vilnius   23 3:44:21
44Z-MIXChabauty Grimaud
LTU
LTU
Chabichou, Vilnius   23 3:47:47
45Z-MIXXavier Vanessa
LTU
LTU
Chabichou, Vilnius   23 3:47:48
46Z-VYRYarmusik Viktar
BLR
BLR
Strong beavers, Grodno   23 3:52:53
47Z-VYRSavitski Siarhei
BLR
BLR
Strong beavers, Grodno   23 3:52:55
48Z-MIXSobal Kanstantsin
BLR
BLR
SK & SE, Mozyr   23 4:12:02
49Z-MIXSobal Alena
BLR
BLR
SK & SE, Mozyr   23 4:12:04
50Z-MIXStrakšys Ąžuolis
LTU
LTU
Pipiriukai, Vilnius   23 4:47:03
51Z-MIXPipiraitė Erika
LTU
LTU
Pipiriukai, Vilnius   23 4:47:04
52Z-VYRDzisevič Robert
LTU
LTU
Cyclomaniacs, Vilnius   19 3:07:18
53Z-MIXMatoryn Dzianis
BLR
BLR
Brave cats, Minsk   14 3:52:05
54Z-MIXBelanovich Ludmila
BLR
BLR
Brave cats, Minsk   14 3:52:07
55Z-VYRParabkovich Andrei
BLR
BLR
Ptushachki, Zhodino   13 3:15:21
56Z-VYRKatlerov Pavel
BLR
BLR
Ptushachki, Zhodino   13 3:15:23

Tarpiniai laikai