Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas estafetė
LTU, Ravų miškas, Vilniaus r., 2019-09-21

Rezultatai

Grupė V14

Trasa 3.9 km 11 KP

VietaKomandaŠalisLaikasEtapas Pavardė, VardasEtapePo etapo
D
1
SM Gaja, Kaunas LTU2:00:18 1Aukštuolis Edvardas39:03 (  1)39:03 (  1)
2Gineika Julius42:53 (  4)1:21:56 (  1)
3Murėnas Kasparas38:22 (  1)2:00:18 (  1)
D
2
Panevėžio KKSC, Panevėžys LTU2:05:38 1Burbulis Gvidas45:04 (  4)45:04 (  4)
2Strolė Salvijus41:12 (  1)1:26:16 (  2)
3Mackevičius Tadas39:22 (  2)2:05:38 (  2)
  BJC Jaunība/OK Stiga, Daugavpils LAT2:15:45 1Baļinskis Aleksejs39:12 (  2)39:12 (  2)
2Ivanovs Artjoms51:30 (  8)1:30:42 (  4)
3Ragožin Pavels45:03 (  4)2:15:45 (  3)
D
3
Vilniaus m. SC, Vilnius LTU2:34:17 1Rutkauskas Domantas48:11 (  6)48:11 (  6)
2Dienys Algirdas42:20 (  3)1:30:31 (  3)
3Kriukas Martynas1:03:46 (  7)2:34:17 (  4)
4
SM Gaja 3, Kaunas LTU2:35:36 1Čaplikas Herkus Pijus48:36 (  7)48:36 (  7)
2Maksimov Danielius50:09 (  7)1:38:45 (  5)
3Kreišmonas Gintaras56:51 (  5)2:35:36 (  5)
5
Vilniaus m. SC 2, Vilnius LTU2:39:24 1Tomaševskij Mantas43:58 (  3)43:58 (  3)
2Karašauskas Jokūbas54:58 (10)1:38:56 (  6)
3Aleksiejūnas Martynas1:00:28 (  6)2:39:24 (  6)
6
SM Gaja 2, Kaunas LTU2:40:49 1Ramanauskas Kristupas59:28 (  9)59:28 (  9)
2Račickas Matas1:00:52 (12)2:00:20 (11)
3Venckus Domas40:29 (  3)2:40:49 (  7)
7
Šiaulių JTC, Šiauliai LTU2:56:34 1Kapilovas Tomas1:02:24 (10)1:02:24 (10)
2Malakauskas Gabrielius44:34 (  5)1:46:58 (  9)
3Bernikas Domas1:09:36 (  8)2:56:34 (  8)
8
Alytaus SRC 2, Alytus LTU2:58:17 1Rutkauskas Pijus53:21 (  8)53:21 (  8)
2Jadeška Dagnius48:57 (  6)1:42:18 (  8)
3Sidaras Dovydas1:15:59 (10)2:58:17 (  9)
  Alytaus SRC 3, Alytus LTU4:05:53 1Kudarauskas Nojus1:09:36 (12)1:09:36 (12)
2Šinkūnas Gvidas1:14:52 (13)2:24:28 (12)
3Kalinauskas Aldas1:41:25 (11)4:05:53 (10)
  Vilniaus m. SC 3, Vilnius LTUdsq 1Kiela Simonas1:14:09 (13)1:14:09 (13)
2Temenkov Artur41:39 (  2)1:55:48 (10)
  Javonis OK, Marijampolės MKC, Marijampolė LTUdsq 1Razutis Edilijus46:14 (  5)46:14 (  5)
2Žiugžda Aidas53:48 (  9)1:40:02 (  7)
3Kardokas Nedasdsq 
  SM Gaja 4, Kaunas LTUdsq 1Grikšas Justasdsq 
2Pečiulis Simas55:07 (11) 
3Gražys Emilis1:13:21 (  9) 
  Alytaus SRC, Alytus LTUdsq 1Cibulskas Augustas1:02:27 (11)1:02:27 (11)
2Ščiučka Adomasdsq 
3Juška Rokas1:47:58 (12)