P. Karoblio ir P. Poškaus bėgimo taurė
LTU, Biržai, 2019-10-18

Rezultatai

Grupė BERN2

Trasa 0.3 km

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km Taip pat...
1
Remeika Ovidijus LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 1:04.6 3:35 B2-1 1
2
Labakojis Matas LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 1:08.7 3:49 B2-2 1
3
Martinkėnas Lukas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 1:09.2 3:50 B2-1 2
4
Kiaulėnas Gvidas LTUPačeriaukštės P.Poškaus 1:09.4 3:51 B2-1 3
5
Čiūdaras Aironas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 1:10.5 3:54 B2-1 4
6
Šulnis Martynas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:11.7 3:59 B2-2 2
7
Venclovas Arminas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:13.0 4:03 B2-2 3
8
Grigaliūnas Domantas LTUMedeikių pagr. mok. 1:16.1 4:13 B2-1 5
9
Bartaševičius Benas LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 1:17.8 4:19 B2-2 4
10
Baltrėnas Aironas LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 1:18.0 4:20 B2-2 5
11
Ivanauskas Tajus LTUPapilio pagr. mokykla 1:18.1 4:20 B2-1 6
12
Dubinas Pijus LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 1:19.3 4:24 B2-2 6
13
Gasiūnas Matas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:19.5 4:24 B2-1 7
14
Sakalauskas Pijus LTUMedeikių pagr. mok. 1:20.7 4:29 B2-1 8
15
Rakickas Paulius LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:20.8 4:29 B2-2 7
16
Kavaliauskas Nojus LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:22.1 4:33 B2-1 9
17
Ratkevičius Danielius LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 1:22.4 4:34 B2-1 10
18
Panasevičius Tomas LTUPačeriaukštės P.Poškaus 1:22.8 4:36 B2-1 11
19
Vyšniauskas Karolis LTUMedeikių pagr. mok. 1:24.7 4:42 B2-1 12
20
Stapulionis Domantas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:24.0 4:43 B2-2 8
21
Pavlauskas Justas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:25.1 4:43 B2-2 9
22
Ulianskas Ovidijus LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:25.8 4:46 B2-2 10
23
Kutra Faustas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:26.1 4:46 B2-1 13
24
Latonas Deivydas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:26.8 4:49 B2-2 11
25
Špokas Jokūbas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:27.1 4:50 B2-2 12
26
Venslovas Faustas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:27.7 4:52 B2-2 13
27
Rundėnas Pijus LTUPačeriaukštės P.Poškaus 1:27.0 4:53 B2-1 14
28
Žiūkas Erikas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:27.0 4:53 B2-2 14
29
Ragauskas Arijus LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 1:28.0 4:53 B2-1 15
30
Gasiūnas Renaldas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:28.1 4:53 B2-2 15
31
Mulokas Matas LTUMedeikių pagr. mok. 1:28.2 4:53 B2-1 16
32
Kairys Aurelijus LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 1:30.7 5:02 B2-2 16
33
Abeliūnas Kajus LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:31.6 5:05 B2-1 17
34
Tarvidas Augustas LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 1:31.9 5:06 B2-2 17
35
Lapinskas Emilis LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:33.6 5:11 B2-2 18
36
Bartuškevičius Domantas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:36.5 5:21 B2-1 18
37
Karosas Dominykas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 1:44.8 5:49 B2-1 19
38
Abromikas Kajus LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:45.6 5:52 B2-2 19
39
Krikščiūnas Naglis LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 1:53.8 6:19 B2-1 20