Gajos žiemos sprintų taurė
LTU, Kaunas, 2020-01-18

Rezultatai

Grupė M14

Trasa 1 d. 2.8 km 14 KP, 2 d. 3.3 km 16 KP, 3 d. 2.7 km 17 KP

Rinktis  suma  Senamiestis  Žaliakalnis  Palemonas  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Senamiestis Žaliakalnis Palemonas
1
Žiupkaitė Viltė LTUSM Gaja LČ 481:03:561823:29 (  1)1821:36 (  1)1218:51 (  4)
2
Skripkauskaitė Skaistė LTUO! Klaipėda 461:05:201424:42 (  3)1423:17 (  3)1817:21 (  1)
3
Dainytė Rugilė LTUSM Gaja LČ 421:06:031225:01 (  4)1623:09 (  2)1417:53 (  3)
4
Kalvaitytė Patricija LTUO! Klaipėda 391:07:061624:40 (  2)1223:26 (  4)1119:00 (  5)
5
Matulionytė Erika LTUSM Gaja AB 281:12:30927:48 (  7)1124:22 (  5)820:20 (  8)
6
Šimkutė Beatričė LTUO! Klaipėda 261:13:06828:12 (  8)925:05 (  7)919:49 (  7)
7
Mikšėnaitė Ugnė LTUSM Gaja LČ 251:14:481027:44 (  6)1024:53 (  6)522:11 (11)
8
Gerasimovaitė Viktorija LTUSM Gaja GD 221:16:38729:10 (  9)825:38 (  8)721:50 (  9)
9
Baltrušaitytė Rusnė LTUO! Klaipėda 1617:30dns dsq 1617:30 (  2)
10
Šimkonytė Greta LTUSM Gaja DŽ 141:25:22533:16 (11)727:58 (  9)224:08 (14)
11
Bajorinaitė Rugilė LTUSM Gaja LČ 1249:351125:14 (  5)dnf 124:21 (16)
12
Zdanevičiūtė Kamilė LTUPanevėžio KKSC 1019:32    1019:32 (  6)
13
Korolytė Emilė LTUSM Gaja LČ 753:41dns 629:28 (10)124:13 (15)
14
Koženiauskaitė Emilija LTUSM Gaja LČ 71:46:44139:05 (15)535:34 (11)132:05 (21)
15
Kisieliūtė Silvija LTUNeringos SM 622:01dnf dsq 622:01 (10)
16
Vaškytė Ugnė LTUSM Gaja LČ 632:56632:56 (10)dnf dnf 
17
Paulauskaitė Evelina LTUSM Gaja DŽ 51:18:34140:47 (17)437:47 (12)dnf 
18
Skupaitė Izabelė LTUOK Oriens 423:37dnf dnf 423:37 (12)
19
Juškevičiūtė Goda LTUSM Gaja LČ 434:39434:39 (12)dnf dnf 
20
Diedonytė Gabija LTUSM Gaja LČ 41:07:04143:06 (18)dsq 323:58 (13)
21
Petronė Meda LTUSM Gaja DŽ 335:30335:30 (13)dnf dnf 
22
Gerasimovič Emilija LTUSM Gaja JF 31:02:28237:04 (14)dsq 125:24 (17)
23
Konsevičiūtė Saulė LTUSM Gaja JS 21:13:00144:35 (19)dsq 128:25 (19)
24
Remendaitė Ema LTUSM Gaja AB 21:26:42155:12 (21)dnf 131:30 (20)
25
Dikčiūtė Emilija LTUŠilalės SM 126:37dnf dnf 126:37 (18)
26
Matulionytė Neda LTUSM Gaja AB 140:04140:04 (16)dnf dnf 
26
Mačiukūnienė Daina LTUind. 140:04dnf dnf 140:04 (22)
28
Kamantauskaitė Goda LTUSM Gaja LČ 147:06147:06 (20)dnf dnf 
29
Šulekauskaitė Akvilė LTUSM Gaja IM   dnf dnf dnf 
29
Libaitė Lėja LTUSM Gaja JS   dnf dnf dnf 
29
Azaravičiūtė Vika LTUAlytaus SRC   dns dnf dnf 
32
Kumpikevičiūtė Autėja LTUSM Gaja LČ  1:20:22 1:08:39 (24) 11:43 (15)dsq