Gajos žiemos sprintų taurė
LTU, Kaunas, Šilainiai, 2020-02-08

Rezultatai

Grupė M16

Trasa 1 d. 3.2 km 21 KP, 2 d. 3.9 km 20 KP, 3 d. 2.9 km 20 KP

Rinktis  suma  Senamiestis  Žaliakalnis  Palemonas  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Senamiestis Žaliakalnis Palemonas
  Skundaitė Augustė LTUSM Gaja GD   1432:54 (  3)929:03 (  7)422:04 (12)
  Sapižovaitė Skaiva LTUSM Gaja GD   240:35 (14)dsq 125:30 (17)
  Šelkovskytė Viltė LTUSM Gaja GD   437:10 (12)dsq dnf 
  Babianskaitė Nida LTUSM Gaja AB   1233:08 (  4)1225:47 (  4)124:03 (15)
  Davidavičiūtė Neda LTUSM Gaja AB   1826:30 (  1)1821:05 (  1)1816:57 (  1)
  Deveikytė Benedikta LTUSM Gaja AB   dns dns 1617:39 (  2)
  Dovidavičiūtė Luka LTUSM Gaja AB   dnf dns dnf 
  Mačiulytė Gabrielė LTUSM Gaja AB   1133:22 (  5)dnf 622:03 (10)
  Zasčiurinskaitė Elada LTUSM Gaja AB   735:06 (  9)dnf dnf 
  Keraišytė Emilija LTUSM Gaja IM   834:51 (  8)dns dnf 
  Džiaugytė Greta LTUSM Gaja IM   635:19 (10)1126:42 (  5)721:18 (  9)
  Šaliūnaitė Viktorija LTUSM Gaja JF   143:08 (16)dnf 127:39 (21)
  Stankevičiūtė Rusnė LTUSM Gaja JS   158:33 (17)657:10 (10)dnf 
  Goftaitė Emilija LTUSM Gaja LČ   934:25 (  7)dsq 920:46 (  7)
  Žemaitytė Emilija LTUSM Gaja LČ   142:26 (15)dnf dnf 
  Vaitkunskaitė Smiltė LTUSM Gaja LČ   338:49 (13)dns 125:42 (18)
  Tėvelytė Eidvilė LTUO! Klaipėda   1034:23 (  6)1425:04 (  3)821:06 (  8)
  Denisovaitė Rugilė LTUO! Klaipėda   537:00 (11)1028:47 (  6)222:51 (14)
  Mereckaitė Estela LTUSM Gaja AB   dns dnf dsq 
  Ziaziulytė Goda LTUOK Perkūnas   1627:32 (  2)1623:13 (  2)1119:51 (  5)
  Ptakaitė Elija LTUOK Lėvuo   dnf 734:40 (  9)126:19 (19)
  Činčikaitė Miglė LTUPanevėžio KKSC/OK Oriens   dnf dnf 1418:40 (  3)
  Gabreliūnaitė Ugnė LTUPanevėžio KKSC/OK Oriens   dnf dnf 622:03 (10)
  Staišiūnaitė Emilija LTUOK Ąžuolas   dnf dnf 1219:25 (  4)
  Drazdauskaitė Brigita LTUOK Lėvuo   dnf dnf 1020:44 (  6)
  Kevėnaitė Agilė LTUOK Oriens   dnf dnf 322:43 (13)
  Uksaitė Ugnė LTUOK Oriens   dnf dnf 133:21 (22)
  Celskytė Ieva LTUSM Gaja LČ   dnf dnf dns 
  Žiūraitė Simona LTUOK Oriens   dnf dnf 126:26 (20)
  Leonaitė Austėja LTUAlytaus SRC   dnf dnf dnf 
  Kuprytė Gabrielė LTUPanevėžio kksc       124:42 (16)