login
SM Gaja sprinto taurė → Rezultatai

LTU, Kaunas, 2019-11-10

Grupė V14

Trasa 1 d. 2.7 km 15 KP, 2 d. 3.3 km 16 KP, 3 d. 2.7 km 17 KP, 4 d. 2.9 km 20 KP, 5 d. 3.4 km 13 KP

Rinktis  suma  Senamiestis  Žaliakalnis  Palemonas  Šilainiai  Kauko laiptai  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Senamiestis Žaliakalnis Palemonas Šilainiai Kauko laiptai
1
Čaplikas Herkus Pijus LTUSM Gaja 641:18:54 1822:31 (  1)  dns 1616:07 (  2) 1221:01 (  4) 1819:15 (  1)
2
Sausaitis Arnas LTUO! Klaipėda 641:23:23 1624:26 (  2) 1819:08 (  1)  dns 1819:55 (  1) 1219:54 (  4)
3
Jadeška Dagnius LTUAlytaus SRC 481:25:06 1225:35 (  4)  dns 1117:22 (  5) 1620:31 (  2) 921:38 (  7)
4
Pečiulis Simas LTUSM Gaja 451:26:24 1425:00 (  3) 1420:36 (  3) 1117:22 (  5) 128:55 (19) 623:26 (10)
5
Maksimov Danielius LTUSM Gaja 441:30:34 726:19 (  9) 1620:16 (  2) 120:02 (17) 1122:46 (  5) 1021:13 (  6)
6
Biržinis Lukas LTUSM Gaja 391:26:48 427:51 (12) 1121:38 (  5) 817:54 (  8)  dns 1619:25 (  2)
7
Koroliovas Joris LTUSM Gaja 351:34:16 1025:42 (  6) 622:58 (10) 120:04 (18) 525:55 (11) 1419:41 (  3)
8
Ramanauskas Kristupas LTUSM Gaja 341:28:08 626:23 (10) 922:35 (  7) 1216:38 (  4)  dsq 722:32 (  9)
9
Sidaras Dovydas LTUAlytaus SRC 311:04:12 825:49 (  8)  dns 917:46 (  7) 1420:37 (  3)  dns
10
Janavičius Matas LTUSM Gaja 291:32:20 925:45 (  7) 822:41 (  8) 518:28 (11) 725:26 (  9) 125:30 (15)
11
Vainikevičius Markus LTUSM Gaja 251:28:35 128:59 (16) 424:19 (12) 120:29 (21) 923:16 (  7) 1120:31 (  5)
12
Drūlia Aras LTUSM Gaja 241:33:39 427:51 (12) 127:42 (19) 717:59 (  9) 525:55 (11) 821:54 (  8)
13
Kudarauskas Nojus LTUAlytaus SRC 2147:18 1125:37 (  5) 1021:41 (  6)  dns  dns  dns
14
Kriukas Martynas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC 1816:02  dns  dns 1816:02 (  1)  dns  dns
15
Bindokas Ignas LTUSM Gaja 171:32:35 129:20 (17) 524:03 (11) 418:37 (12) 625:38 (10) 224:17 (14)
16
Vilutis Karolis LTUSM Gaja 161:39:23 129:21 (18)  dns 618:21 (10) 824:12 (  8) 127:29 (20)
17
Litvaitis Ignas LTUSM Gaja 161:40:36 133:07 (24)  dsq 120:35 (22) 1023:12 (  6) 423:42 (12)
18
Mackevičius Tadas LTUPanevėžio KKSC, Oriens OK 1416:32  dns  dns 1416:32 (  3)  dns  dns
19
Gedminas Teodoras LTUO! Klaipėda 1221:10  dns 1221:10 (  4)  dns  dns  dns
20
Keleckas Šarūnas LTUSM Gaja 121:43:43 135:27 (29) 722:44 (  9) 218:47 (14) 226:45 (14)  dns
21
Budrys Džiugas LTUSM Gaja 101:36:08 228:19 (14) 225:08 (14) 119:02 (15) 137:31 (28) 523:39 (11)
22
Litvaitis Simas LTUSM Gaja 81:39:54 527:13 (11) 127:15 (18) 119:53 (16) 131:18 (23) 125:33 (16)
23
Beržinis Linas LTUMarijampolės MKC 647:06  dns  dsq 121:11 (26) 525:55 (11)  dns
24
Unikas Joris LTUSM Gaja 61:41:21  dns 324:36 (13) 120:40 (23) 129:21 (20) 126:44 (18)
25
Dubinka Titas LTUSM Gaja 61:42:48 130:52 (21) 125:59 (15) 318:45 (13) 134:50 (27) 127:12 (19)
26
Belickas Gaudenis LTUSM Gaja 51:21:36  dns  dns 129:14 (37) 128:36 (16) 323:46 (13)
27
Pasiaura Tadas LTUSM Gaja 41:43:32 129:57 (20) 126:13 (16) 121:19 (27) 134:37 (25) 126:03 (17)
28
Jumatovas Eimantas LTUSM Gaja 41:48:48 131:23 (22) 128:15 (22) 120:47 (24) 129:28 (21) 130:18 (25)
29
Morkūnas Pijus LTUSM Gaja 41:49:19 135:38 (30) 127:46 (20) 121:45 (28) 131:57 (24) 127:51 (22)
30
Petrauskas Kipras LTUSM Gaja 41:52:18 128:55 (15) 133:00 (27) 122:43 (29) 157:04 (30) 127:40 (21)
31
Švaikauskas Vilius LTUSM Gaja 41:53:30 134:15 (26) 128:09 (21) 123:33 (30) 130:00 (22) 131:48 (26)
32
Tarėla Eimantas LTUSM Gaja 41:57:28 134:34 (27) 129:52 (24) 123:49 (31)  dns 129:13 (23)
33
Babarskas Danielius LTUMarijampolės MKC 41:58:26 140:27 (32) 129:33 (23) 120:51 (25) 127:35 (15)  dns
34
Bogužinskas Kasparas LTUSM Gaja 41:58:39 132:13 (23) 131:52 (26) 125:03 (33)  dns 129:31 (24)
35
Kazlauskas Dovydas LTUSM Gaja 42:25:13 144:27 (36) 140:53 (29) 125:44 (35)  dsq 134:09 (28)
36
Skirka Robertas LTUSM Gaja 42:45:49 143:27 (34) 155:16 (32) 132:27 (38) 134:39 (26)  dns
37
Kėvelaitis Erikas LTUMarijampolės MKC 31:15:20  dns 126:23 (17) 120:13 (20) 128:44 (18)  dns
38
Burneikis Simonas LTUSM Gaja 31:58:40 143:31 (35) 139:05 (28)  dns  dns 136:04 (29)
39
Grašys Algirdas LTUSM Gaja 250:40  dns 130:29 (25) 120:11 (19)  dsq  dns
40
Arcišauskis Orestas LTUŠilalės SM 252:49  dns  dns 124:06 (32) 128:43 (17)  dns
41
Mikalauskas Naglis LTUSM Gaja 21:17:56  dns  dns 128:18 (36) 149:38 (29)  dns
42
Tamošiūnas Paulius LTUSM Gaja 21:26:31 142:28 (33) 144:03 (30)  dns  dns  dsq
43
Tenikaitis Karolis LTUŠilalės SM 125:24  dns  dns 125:24 (34)  dsq  dns
44
Juška Vasaris LTUO! Klaipėda 129:52 129:52 (19)  dns  dns  dns  dns
45
Gražys Emilis LTUSM Gaja 133:44 133:44 (25)  dns  dns  dns  dns
46
Jurkša Simeonas LTUSM Gaja 133:56  dns  dns  dns  dns 133:56 (27)
47
Žemgulys Neilas LTUO! Klaipėda 134:45 134:45 (28)  dns  dns  dns  dns
48
Krutulis Mantas LTUAlytaus SRC 138:44 138:44 (31)  dns  dns  dns  dns
49
Drasutis Eimantas LTUSM Gaja 148:24  dns 148:24 (31)  dns  dns  dns
50
Mockus Jonas LTUSM Gaja     dns  dns  dns  dns  dsq