Gajos žiemos sprintų taurė
LTU, Kaunas, 2020-01-18

Rezultatai

Grupė V35

Trasa 1 d. 3.8 km 22 KP, 2 d. 5.2 km 27 KP, 3 d. 4.2 km 27 KP

Rinktis  suma  Senamiestis  Žaliakalnis  Palemonas  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Senamiestis Žaliakalnis Palemonas
1
Matonis Audrūnas LTUKauno maratono klubas 421:16:381626:29 (  2)1027:48 (  6)1622:21 (  2)
2
Grikšas Rolandas LTUOK Takas 381:17:251028:51 (  6)1625:52 (  2)1222:42 (  4)
3
Drūlia Mantas LTUMedeina OK 371:17:341227:31 (  4)1427:20 (  3)1122:43 (  5)
4
Jusas Mantas LTUOK Javonis 3651:171825:35 (  1)1825:42 (  1)dnf 
5
Časas Ramūnas LTUOK Perkūnas 341:18:481427:24 (  3)1127:30 (  5)923:54 (  7)
6
Murėnas Aurimas LTUMedeina OK 2550:251127:57 (  5)dnf 1422:28 (  3)
7
Mikolavičius Gintaras LTUOK Devyni 241:23:08730:06 (  9)729:26 (  9)1023:36 (  6)
8
Šimkonis Andrius LTUMedeina OK 211:23:49430:42 (12)1227:25 (  4)525:42 (11)
9
Bogužinskas Tomas LTUMedeina OK 211:23:56929:32 (  7)529:41 (11)724:43 (  9)
10
Arlauskas Rimvydas LTUOK Šilas 201:24:28829:39 (  8)828:53 (  8)425:56 (12)
11
Čaplikas Laimonas LTUOK Takas 191:23:32231:17 (14)928:11 (  7)824:04 (  8)
12
Pajaujis Svajūnas LTUind. 1821:47dnf dnf 1821:47 (  1)
13
Aleksiejūnas Vytis LTUind. 181:25:05630:10 (10)629:38 (10)625:17 (10)
14
Vaitiekus Artūras LTUMedeina OK 71:01:24530:26 (11)230:58 (14)dnf 
15
Stankevičius Saulius LTUOK Javonis 51:41:54136:04 (25)138:26 (24)327:24 (13)
16
Juozulevičius Mantas LTUMedeina OK 430:09dnf 430:09 (12)dnf 
17
Džiaugys Algirdas LTUMedeina OK 41:03:28331:10 (13)132:18 (17)dnf 
18
Drazdauskas Laimis LTUOK Lėvuo 41:12:46dnf 330:38 (13)142:08 (28)
19
Pečiulis Rimantas LTUind. 41:33:55134:21 (21)131:56 (15)227:38 (14)
20
Budrys Raimondas LTUind. 31:41:42136:40 (27)134:44 (21)130:18 (21)
21
Ramanauskas Linas LTUMedeina OK 31:42:08136:30 (26)134:16 (19)131:22 (23)
22
Brazys Remigijus LTUBSS IT 31:42:19136:46 (28)135:34 (22)129:59 (20)
23
Plečkaitis Tomas LTUOK Takas 31:55:58139:39 (29)139:48 (25)136:31 (25)
24
Mantas Algis LTUind. 32:09:17146:21 (30)141:12 (26)141:44 (27)
25
Rinkevičius Darius LTUind. 21:02:08dnf 134:19 (20)127:49 (15)
26
Šamanskas Sigitas LTUOK Takas 21:05:09133:12 (19)131:57 (16)dnf 
27
Diedonis Žydrūnas LTUind. 21:07:41dsq 136:37 (23)131:04 (22)
28
Mockus Giedrius LTUClimbing Club Kaunas 21:08:27134:23 (22)134:04 (18)dnf 
29
Jumatovas Anatolijus LTUind. 21:17:04147:59 (31)dnf 129:05 (19)
30
Mačiukūnas Gediminas LTUind. 21:23:41dnf 143:36 (27)140:05 (26)
31
Tirlikas Audrius LTUOK Karšuva 128:11dnf dnf 128:11 (16)
32
Stankūnas Mindaugas LTUO! Klaipėda 128:16dnf dnf 128:16 (17)
33
Ševeliovas Artūras LTUind. 128:41dnf dnf 128:41 (18)
34
Janonis Saulius LTUOK Dainava 131:32131:32 (15)dnf dnf 
35
Kalvaitis Romandas LTUO! Klaipėda 131:45131:45 (16)dnf dnf 
36
Šegžda Donatas LTUOK Takas 132:04132:04 (17)dnf dnf 
37
Žičkis Rolandas LTUOK Takas 132:13132:13 (18)dnf dnf 
38
Šimanskas Ramūnas LTUOK Takas 134:15134:15 (20)dnf dnf 
39
Zinkevičius Vaidotas LTUOK Takas 134:40134:40 (23)dns dnf 
40
Vaškys Giedrius LTUOK Takas 135:35135:35 (24)dnf dns 
41
Styra Darius LTULittle Fuse 135:46dnf dnf 135:46 (24)
42
Kvedaravičius Mindaugas LTUOK Lėvuo   dns dnf dnf 
42
Šinkūnas Rimvydas LTUind.   dsq dnf dnf 
42
Gaižutis Ramūnas LTUMedeina OK   dnf dsq dnf 
42
Sokolovas Jevgenijus LTUind.   dsq dnf dnf 
42
Jokubauskis Kęstutis LTUTelšiai OK   dnf dns dnf 
42
Balčiūnaitis Vytautas LTUOK Takas   dnf dsq dsq 
42
Valatka Andrius LTUOK Šilas   dnf dsq dnf 
42
Masilionis Remigijus LTUind.   dnf dsq dnf