Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2020-09-18

Rezultatai

Grupė M14

Trasa 1 d. 2.6 km 16 KP, 2 d. 3.7 km 11 KP, 3 d. 3.1 km 12 KP

Rinktis  suma  Trumpa trasa  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Trumpa trasa Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1
Dienys Algirdas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:10:5114:13 (  1)32:27 (  1)24:11 (  2)
2
Kriukas Martynas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:12:2614:47 (  2)34:24 (  3)23:15 (  1)
3
Mackevičius Tadas LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 1:14:1815:14 (  3)34:16 (  2)24:48 (  3)
4
Čaplikas Herkus Pijus LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:19:0915:22 (  4)36:24 (  4)27:23 (  5)
5
Jadeška Dagnius LTUDainava OK, Alytaus SRC, Alytus 1:26:3316:39 (  6)43:31 (  8)26:23 (  4)
6
Ramanauskas Kristupas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 1:30:0417:49 (12)41:55 (  5)30:20 (  7)
7
Rutkauskas Domantas LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:31:5816:04 (  5)42:58 (  6)32:56 (  9)
8
Aleksiejūnas Martynas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:37:0618:36 (14)43:29 (  7)35:01 (12)
9
Bindokas Ignas LTUSM Gaja, Kaunas 1:37:1717:36 (  9)45:34 (11)34:07 (11)
10
Maksimov Danielius LTUSM Gaja, Kaunas 1:41:3320:31 (21)47:35 (13)33:27 (10)
11
Unikas Joris LTUSM Gaja, Kaunas 1:42:5519:53 (19)46:04 (12)36:58 (15)
12
Kudarauskas Nojus LTUDainava OK, Alytaus SRC, Alytus 1:43:0917:42 (11)48:34 (15)36:53 (14)
13
Sidaras Dovydas LTUAlytaus SRC, Alytus 1:43:1219:21 (16)45:33 (10)38:18 (18)
14
Pečiulis Simas LTUSM Gaja, Kaunas 1:47:4318:14 (13)57:35 (21)31:54 (  8)
15
Kučejevas Nojus LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:59:0116:50 (  7)52:27 (17)49:44 (24)
16
Subatkis Vitas LTUArboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 1:59:3919:17 (15)1:01:41 (22)38:41 (19)
17
Miežinis Dominykas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:05:3519:37 (17)1:05:39 (25)40:19 (22)
18
Petrauskas Kipras LTUSM Gaja, Kaunas 2:05:3621:47 (24)1:04:33 (23)39:16 (20)
19
Litvaitis Ignas LTUSM Gaja, Kaunas 2:05:4220:18 (20)1:05:13 (24)40:11 (21)
20
Koroliovas Joris LTUSM Gaja, Kaunas 2:11:2117:24 (  8)1:16:27 (31)37:30 (16)
21
Dubinka Titas LTUSM Gaja, Kaunas 2:11:3021:38 (23)1:09:11 (27)40:41 (23)
22
Pasiaura Tadas LTUSM Gaja, Kaunas 2:24:1021:47 (24)1:06:14 (26)56:09 (28)
23
Litvaitis Simas LTUSM Gaja, Kaunas 2:25:3422:04 (26)1:12:44 (30)50:46 (26)
24
Trečiokas Vilius LTULabirintas OK, Vilnius 2:29:2326:37 (29)1:12:14 (29)50:32 (25)
25
Miknys Simonas LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 3:01:1024:12 (28)1:24:59 (32)1:11:59 (32)
26
Tarėla Eimantas LTUSM Gaja, Kaunas 3:03:0728:06 (31)1:35:11 (33)59:50 (30)
27
Dovgerd Lukas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:26:4043:44 (35)1:45:05 (34)57:51 (29)
  Biržinis Lukas LTUSM Gaja, Kaunas 1:09:0917:38 (10)51:31 (16)dsq
  Juknevičius Domas LTUArboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 1:16:52dsq48:00 (14)28:52 (  6)
  Adomaitis Mykolas LTUKlajūnas OK, Molėtai 1:17:1819:46 (18)57:32 (20)dns
  Učkuronis Aleksandras LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:23:08dsq45:27 (  9)37:41 (17)
  Keleckas Šarūnas LTUSM Gaja, Kaunas 1:32:2920:58 (22)1:11:31 (28)dns
  Drūlia Aras LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 1:33:19dsq56:53 (18)36:26 (13)
  Urnikis Tadas LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 1:50:15dsq56:56 (19)53:19 (27)
  Švaikauskas Vilius LTUSM Gaja, Kaunas 22:3222:32 (27)dnsdns
  Dusevičius Titas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 27:0727:07 (30)dnsdns
  Belickas Gaudenis LTUSM Gaja, Kaunas 28:4728:47 (32)dnsdns
  Skirka Robertas LTUSM Gaja, Kaunas 37:1437:14 (33)dnsdns
  Tamošiūnas Paulius LTUSM Gaja, Kaunas 41:5741:57 (34)dnsdns
  Jumatovas Eimantas LTUSM Gaja, Kaunas 1:03:02dsqdsq1:03:02 (31)
  Vasilevičius Simas LTUKlajūnas OK, Vilnius  dsqdnsdns
  Jankas Jokūbas LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys  dnsdsqdsq