login
Daugiadienės VILNIUS → Rezultatai

LTU, Vilnius, 2020-09-18

Grupė M14

Trasa 1 d. 2.6 km 16 KP, 2 d. 3.7 km 11 KP, 3 d. 3.1 km 12 KP

Rinktis  suma  Trumpa trasa  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Trumpa trasa Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1
Dienys Algirdas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:10:51 14:13 (  1) 32:27 (  1) 24:11 (  2)
2
Kriukas Martynas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:12:26 14:47 (  2) 34:24 (  3) 23:15 (  1)
3
Mackevičius Tadas LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 1:14:18 15:14 (  3) 34:16 (  2) 24:48 (  3)
4
Čaplikas Herkus Pijus LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:19:09 15:22 (  4) 36:24 (  4) 27:23 (  5)
5
Jadeška Dagnius LTUDainava OK, Alytaus SRC, Alytus 1:26:33 16:39 (  6) 43:31 (  8) 26:23 (  4)
6
Ramanauskas Kristupas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 1:30:04 17:49 (12) 41:55 (  5) 30:20 (  7)
7
Rutkauskas Domantas LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:31:58 16:04 (  5) 42:58 (  6) 32:56 (  9)
8
Aleksiejūnas Martynas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:37:06 18:36 (14) 43:29 (  7) 35:01 (12)
9
Bindokas Ignas LTUSM Gaja, Kaunas 1:37:17 17:36 (  9) 45:34 (11) 34:07 (11)
10
Maksimov Danielius LTUSM Gaja, Kaunas 1:41:33 20:31 (21) 47:35 (13) 33:27 (10)
11
Unikas Joris LTUSM Gaja, Kaunas 1:42:55 19:53 (19) 46:04 (12) 36:58 (15)
12
Kudarauskas Nojus LTUDainava OK, Alytaus SRC, Alytus 1:43:09 17:42 (11) 48:34 (15) 36:53 (14)
13
Sidaras Dovydas LTUAlytaus SRC, Alytus 1:43:12 19:21 (16) 45:33 (10) 38:18 (18)
14
Pečiulis Simas LTUSM Gaja, Kaunas 1:47:43 18:14 (13) 57:35 (21) 31:54 (  8)
15
Kučejevas Nojus LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:59:01 16:50 (  7) 52:27 (17) 49:44 (24)
16
Subatkis Vitas LTUArboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 1:59:39 19:17 (15) 1:01:41 (22) 38:41 (19)
17
Miežinis Dominykas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:05:35 19:37 (17) 1:05:39 (25) 40:19 (22)
18
Petrauskas Kipras LTUSM Gaja, Kaunas 2:05:36 21:47 (24) 1:04:33 (23) 39:16 (20)
19
Litvaitis Ignas LTUSM Gaja, Kaunas 2:05:42 20:18 (20) 1:05:13 (24) 40:11 (21)
20
Koroliovas Joris LTUSM Gaja, Kaunas 2:11:21 17:24 (  8) 1:16:27 (31) 37:30 (16)
21
Dubinka Titas LTUSM Gaja, Kaunas 2:11:30 21:38 (23) 1:09:11 (27) 40:41 (23)
22
Pasiaura Tadas LTUSM Gaja, Kaunas 2:24:10 21:47 (24) 1:06:14 (26) 56:09 (28)
23
Litvaitis Simas LTUSM Gaja, Kaunas 2:25:34 22:04 (26) 1:12:44 (30) 50:46 (26)
24
Trečiokas Vilius LTULabirintas OK, Vilnius 2:29:23 26:37 (29) 1:12:14 (29) 50:32 (25)
25
Miknys Simonas LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 3:01:10 24:12 (28) 1:24:59 (32) 1:11:59 (32)
26
Tarėla Eimantas LTUSM Gaja, Kaunas 3:03:07 28:06 (31) 1:35:11 (33) 59:50 (30)
27
Dovgerd Lukas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:26:40 43:44 (35) 1:45:05 (34) 57:51 (29)
  Biržinis Lukas LTUSM Gaja, Kaunas 1:09:09 17:38 (10) 51:31 (16) dsq
  Juknevičius Domas LTUArboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 1:16:52 dsq 48:00 (14) 28:52 (  6)
  Adomaitis Mykolas LTUKlajūnas OK, Molėtai 1:17:18 19:46 (18) 57:32 (20) dns
  Učkuronis Aleksandras LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:23:08 dsq 45:27 (  9) 37:41 (17)
  Keleckas Šarūnas LTUSM Gaja, Kaunas 1:32:29 20:58 (22) 1:11:31 (28) dns
  Drūlia Aras LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 1:33:19 dsq 56:53 (18) 36:26 (13)
  Urnikis Tadas LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 1:50:15 dsq 56:56 (19) 53:19 (27)
  Švaikauskas Vilius LTUSM Gaja, Kaunas 22:32 22:32 (27) dns dns
  Dusevičius Titas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 27:07 27:07 (30) dns dns
  Belickas Gaudenis LTUSM Gaja, Kaunas 28:47 28:47 (32) dns dns
  Skirka Robertas LTUSM Gaja, Kaunas 37:14 37:14 (33) dns dns
  Tamošiūnas Paulius LTUSM Gaja, Kaunas 41:57 41:57 (34) dns dns
  Jumatovas Eimantas LTUSM Gaja, Kaunas 1:03:02 dsq dsq 1:03:02 (31)
  Vasilevičius Simas LTUKlajūnas OK, Vilnius   dsq dns dns
  Jankas Jokūbas LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys   dns dsq dsq