dbtopas login
Daugiadienės VILNIUS → Rezultatai racesults.lt

LTU LTU, Vilnius, 2020-09-18

Grupė W12

Trasa 1 d. 2.0 km 12 KP, 2 d. 2.7 km 7 KP, 3 d. 2.3 km 8 KP

Rinktis  suma  Trumpa trasa  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Trumpa trasa Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1
Traubaitė SaulėLTU LTUFortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:01:40 13:55 (  2) 25:16 (  1) 22:29 (  2)
2
Biržinytė ŽemynaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 1:12:14 14:37 (  5) 34:17 (  3) 23:20 (  4)
3
Balčiūnaitė BarboraLTU LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:17:16 13:58 (  3) 44:38 (12) 18:40 (  1)
4
Motiejūnaitė UgnėLTU LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:19:24 16:01 (  9) 36:06 (  5) 27:17 (10)
5
Bislytė UgnėLTU LTUSM Gaja, Kaunas 1:19:41 15:24 (  8) 34:48 (  4) 29:29 (13)
6
Cibulskaitė ViktorijaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 1:19:45 14:37 (  5) 38:10 (  8) 26:58 (  7)
7
Subatkytė RugilėLTU LTUArboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 1:20:55 24:11 (19) 32:25 (  2) 24:19 (  5)
8
Gudelytė SaulėLTU LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:22:50 19:07 (12) 36:31 (  6) 27:12 (  9)
9
Barzdžiūtė AistėLTU LTUŠiaulių JTC, Sakas OK, Šiauliai 1:25:49 21:33 (15) 37:05 (  7) 27:11 (  8)
10
Kučejevaitė GodaLTU LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:32:02 14:22 (  4) 55:07 (17) 22:33 (  3)
11
Stankevičiūtė GabijaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 1:34:58 15:23 (  7) 54:35 (16) 25:00 (  6)
12
Mockaitytė ŽemynaLTU LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 1:34:59 13:35 (  1) 52:21 (14) 29:03 (12)
13
Mačinskaitė MėtaLTU LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 1:35:37 22:20 (17) 43:27 (10) 29:50 (14)
14
Milašiūtė SofijaLTU LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:35:38 21:14 (14) 44:11 (11) 30:13 (15)
15
Janulytė AidaLTU LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 1:35:58 17:32 (10) 50:04 (13) 28:22 (11)
16
Veselytė GabrielėLTU LTUPlungės SRC, Plungė 1:46:34 19:12 (13) 52:26 (15) 34:56 (16)
  Novičenko NedaLTU LTUŠiurpys OK, Zarasai 2:28:54 23:14 1:02:38 1:03:02
17
Šinkūnaitė ViltėLTU LTURASKK SK, Vilnius 2:29:12 26:29 (20) 1:20:03 (20) 42:40 (17)
18
Miknytė UrtėLTU LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 2:35:01 32:29 (22) 1:10:28 (19) 52:04 (19)
  Mikalauskaitė GerdaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 1:09:45 27:09 (21) 42:36 (  9) dsq
  Šalnaitė EglėLTU LTUFortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:44:39 dsq 58:40 (18) 45:59 (18)
  Vainoriūtė ElzėLTU LTUO! Klaipėda, Klaipėda 18:03 18:03 (11) dsq dsq
  Mačiulskytė MartynaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 22:11 22:11 (16) dns dns
  Jurevičiūtė UrtėLTU LTUSM Gaja, Kaunas 22:59 22:59 (18) dns dns
  Dalamaikaitė DominykaLTU LTUVilnius 1:06:16 1:06:16 (23) dns dns