Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2020-09-18

Rezultatai

Grupė W12

Trasa 1 d. 2.0 km 12 KP, 2 d. 2.7 km 7 KP, 3 d. 2.3 km 8 KP

Rinktis  suma  Trumpa trasa  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Trumpa trasa Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1
Traubaitė Saulė LTUFortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:01:4013:55 (  2)25:16 (  1)22:29 (  2)
2
Biržinytė Žemyna LTUSM Gaja, Kaunas 1:12:1414:37 (  5)34:17 (  3)23:20 (  4)
3
Balčiūnaitė Barbora LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:17:1613:58 (  3)44:38 (12)18:40 (  1)
4
Motiejūnaitė Ugnė LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:19:2416:01 (  9)36:06 (  5)27:17 (10)
5
Bislytė Ugnė LTUSM Gaja, Kaunas 1:19:4115:24 (  8)34:48 (  4)29:29 (13)
6
Cibulskaitė Viktorija LTUSM Gaja, Kaunas 1:19:4514:37 (  5)38:10 (  8)26:58 (  7)
7
Subatkytė Rugilė LTUArboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 1:20:5524:11 (19)32:25 (  2)24:19 (  5)
8
Gudelytė Saulė LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:22:5019:07 (12)36:31 (  6)27:12 (  9)
9
Barzdžiūtė Aistė LTUŠiaulių JTC, Sakas OK, Šiauliai 1:25:4921:33 (15)37:05 (  7)27:11 (  8)
10
Kučejevaitė Goda LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:32:0214:22 (  4)55:07 (17)22:33 (  3)
11
Stankevičiūtė Gabija LTUSM Gaja, Kaunas 1:34:5815:23 (  7)54:35 (16)25:00 (  6)
12
Mockaitytė Žemyna LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 1:34:5913:35 (  1)52:21 (14)29:03 (12)
13
Mačinskaitė Mėta LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 1:35:3722:20 (17)43:27 (10)29:50 (14)
14
Milašiūtė Sofija LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:35:3821:14 (14)44:11 (11)30:13 (15)
15
Janulytė Aida LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 1:35:5817:32 (10)50:04 (13)28:22 (11)
16
Veselytė Gabrielė LTUPlungės SRC, Plungė 1:46:3419:12 (13)52:26 (15)34:56 (16)
  Novičenko Neda LTUŠiurpys OK, Zarasai 2:28:5423:141:02:381:03:02
17
Šinkūnaitė Viltė LTURASKK SK, Vilnius 2:29:1226:29 (20)1:20:03 (20)42:40 (17)
18
Miknytė Urtė LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė 2:35:0132:29 (22)1:10:28 (19)52:04 (19)
  Mikalauskaitė Gerda LTUSM Gaja, Kaunas 1:09:4527:09 (21)42:36 (  9)dsq
  Šalnaitė Eglė LTUFortūna OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:44:39dsq58:40 (18)45:59 (18)
  Vainoriūtė Elzė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 18:0318:03 (11)dsqdsq
  Mačiulskytė Martyna LTUSM Gaja, Kaunas 22:1122:11 (16)dnsdns
  Jurevičiūtė Urtė LTUSM Gaja, Kaunas 22:5922:59 (18)dnsdns
  Dalamaikaitė Dominyka LTUVilnius 1:06:161:06:16 (23)dnsdns