dbtopas login
Daugiadienės VILNIUS → Rezultatai racesults.lt

LTU LTU, Vilnius, 2020-09-18

Grupė W14

Trasa 1 d. 1.8 km 13 KP, 2 d. 2.8 km 10 KP, 3 d. 2.6 km 8 KP

Rinktis  suma  Trumpa trasa  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Trumpa trasa Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1
Baltrušaitytė RusnėLTU LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:17:33 14:21 (  1) 36:30 (  1) 26:42 (  2)
2
Skripkauskaitė SkaistėLTU LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:20:59 15:23 (  3) 40:09 (  3) 25:27 (  1)
3
Bajorinaitė RugilėLTU LTUSM Gaja, Kaunas 1:30:22 15:34 (  4) 39:54 (  2) 34:54 (  9)
4
Žiupkaitė ViltėLTU LTUSM Gaja, Kaunas 1:32:41 15:39 (  5) 40:18 (  4) 36:44 (11)
5
Paukštytė IevaLTU LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:32:57 16:59 (  6) 46:20 (  7) 29:38 (  5)
6
Abukaitytė BrigitaLTU LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:37:56 14:32 (  2) 42:39 (  5) 40:45 (15)
7
Venckavičiūtė ElžbietaLTU LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:38:14 18:15 (10) 49:54 (  9) 30:05 (  6)
8
Dienytė MargaritaLTU LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:38:27 22:10 (15) 45:12 (  6) 31:05 (  7)
9
Jasūdaitė KarinaLTU LTUArboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 1:38:56 19:26 (12) 50:36 (10) 28:54 (  3)
10
Matulionytė ErikaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 1:43:55 17:15 (  7) 48:19 (  8) 38:21 (13)
11
Gerasimovaitė ViktorijaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 1:45:57 18:47 (11) 51:07 (11) 36:03 (10)
12
Tamoševičiūtė JogailėLTU LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:52:41 20:12 (14) 51:43 (12) 40:46 (16)
13
Preibytė MonikaLTU LTUPlungės SRC, Plungė 1:52:53 18:03 (  9) 1:01:08 (16) 33:42 (  8)
14
Danilaitė IevaLTU LTURudamina OK, Vilnius 2:05:27 25:19 (20) 1:01:07 (15) 39:01 (14)
15
Batalova ViktorijaLTU LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 2:08:06 17:41 (  8) 59:58 (14) 50:27 (17)
16
Dokučiajeva AuksėLTU LTUO! Klaipėda, Klaipėda 2:12:25 23:19 (18) 1:11:12 (17) 37:54 (12)
17
Remendaitė EmaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 2:57:14 22:28 (16) 1:20:23 (18) 1:14:23 (18)
  Dainytė RugilėLTU LTUSM Gaja, Kaunas 1:21:35 dsq 52:16 (13) 29:19 (  4)
  Mikšėnaitė UgnėLTU LTUSM Gaja, Kaunas 20:05 20:05 (13) dns dns
  Matulionytė NedaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 22:54 22:54 (17) dns dns
  Diedonytė GabijaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 23:34 23:34 (19) dns dns
  Koženiauskaitė EmilijaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 25:24 25:24 (21) dns dns