Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2020-09-18

Rezultatai

Grupė W16

Trasa 1 d. 2.8 km 16 KP, 2 d. 4.5 km 11 KP, 3 d. 3.8 km 14 KP

Rinktis  suma  Trumpa trasa  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Trumpa trasa Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1
Ziaziulytė Goda LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:46:1714:23 (  1)52:39 (  3)39:15 (  1)
2
Skučaitė Ugnė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:46:2715:14 (  2)50:41 (  1)40:32 (  2)
3
Davidavičiūtė Neda LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:52:0616:28 (  4)51:30 (  2)44:08 (  4)
4
Činčikaitė Miglė LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 1:53:5116:05 (  3)55:12 (  4)42:34 (  3)
5
Dementavičiūtė Aistė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 2:00:5516:40 (  5)58:45 (  5)45:30 (  5)
6
Leonaitė Austėja LTUDainava OK, Alytaus SRC, Alytus 2:12:2117:07 (  7)1:00:31 (  6)54:43 (  8)
7
Staišiūnaitė Emilija LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:15:5318:22 (10)1:05:48 (  9)51:43 (  7)
8
Deveikytė Benedikta LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 2:17:1817:34 (  8)1:04:46 (  8)54:58 (  9)
9
Masiliūnaitė Martyna LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 2:17:2116:57 (  6)1:14:33 (11)45:51 (  6)
10
Mačiulytė Gabrielė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 2:31:3518:29 (12)1:14:09 (10)58:57 (11)
11
Skundaitė Augustė LTUSM Gaja, Kaunas 2:52:4219:36 (19)1:18:02 (13)1:15:04 (15)
12
Drazdauskaitė Brigita LTULėvuo OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:03:3318:05 (  9)1:36:12 (16)1:09:16 (14)
13
Žiūraitė Simona LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 3:03:3523:41 (27)1:30:44 (15)1:09:10 (13)
14
Sapižovaitė Skaiva LTUSM Gaja, Kaunas 3:15:1420:43 (20)1:45:40 (20)1:08:51 (12)
15
Adomonytė Emilija LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:19:3619:00 (16)2:03:31 (22)57:05 (10)
16
Goftaitė Emilija LTUSM Gaja, Kaunas 3:23:2918:22 (10)1:43:36 (19)1:21:31 (16)
17
Milašauskaitė Morta LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 4:15:2424:46 (28)2:05:41 (23)1:44:57 (17)
  Bajorinaitė Gabija LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 1:21:4718:50 (14)1:02:57 (  7)dns
  Gabreliūnaitė Ugnė LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 1:36:3618:54 (15)1:17:42 (12)dsq
  Stūrytė Gabija LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:41:3422:04 (25)1:19:30 (14)dsq
  Masionytė Smiltė LTUDainava OK, Domeikava 1:57:1919:27 (17)1:37:52 (17)dns
  Kevėnaitė Agilė LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 2:00:0821:54 (23)1:38:14 (18)dsq
  Džiaugytė Greta LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 2:20:2618:40 (13)2:01:46 (21)dns
  Kuprytė Gabrielė LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 19:3119:31 (18)dsqdsq
  Ptakaitė Elija LTULėvuo OK, Panevėžys 20:5520:55 (21)dnsdns
  Keraišytė Emilija LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 21:1321:13 (22)dnfdns
  Uksaitė Ugnė LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 21:5621:56 (24)dsqdns
  Vaitkunskaitė Smiltė LTUSM Gaja, Kaunas 22:5422:54 (26)dnsdns
  Žemaitytė Emilija LTUSM Gaja, Kaunas 25:3825:38 (29)dnsdns
  Misiūnaitė Augustė LTUKlajūnas OK, Vilnius 32:2832:28 (30)dnsdns
  Žylevičiūtė Goda LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė  dsqdsqdns