login
Daugiadienės VILNIUS → Rezultatai

LTU, Vilnius, 2020-09-18

Grupė W16

Trasa 1 d. 2.8 km 16 KP, 2 d. 4.5 km 11 KP, 3 d. 3.8 km 14 KP

Rinktis  suma  Trumpa trasa  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Trumpa trasa Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1
Ziaziulytė Goda LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:46:17 14:23 (  1) 52:39 (  3) 39:15 (  1)
2
Skučaitė Ugnė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:46:27 15:14 (  2) 50:41 (  1) 40:32 (  2)
3
Davidavičiūtė Neda LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:52:06 16:28 (  4) 51:30 (  2) 44:08 (  4)
4
Činčikaitė Miglė LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 1:53:51 16:05 (  3) 55:12 (  4) 42:34 (  3)
5
Dementavičiūtė Aistė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 2:00:55 16:40 (  5) 58:45 (  5) 45:30 (  5)
6
Leonaitė Austėja LTUDainava OK, Alytaus SRC, Alytus 2:12:21 17:07 (  7) 1:00:31 (  6) 54:43 (  8)
7
Staišiūnaitė Emilija LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:15:53 18:22 (10) 1:05:48 (  9) 51:43 (  7)
8
Deveikytė Benedikta LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 2:17:18 17:34 (  8) 1:04:46 (  8) 54:58 (  9)
9
Masiliūnaitė Martyna LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 2:17:21 16:57 (  6) 1:14:33 (11) 45:51 (  6)
10
Mačiulytė Gabrielė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 2:31:35 18:29 (12) 1:14:09 (10) 58:57 (11)
11
Skundaitė Augustė LTUSM Gaja, Kaunas 2:52:42 19:36 (19) 1:18:02 (13) 1:15:04 (15)
12
Drazdauskaitė Brigita LTULėvuo OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:03:33 18:05 (  9) 1:36:12 (16) 1:09:16 (14)
13
Žiūraitė Simona LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 3:03:35 23:41 (27) 1:30:44 (15) 1:09:10 (13)
14
Sapižovaitė Skaiva LTUSM Gaja, Kaunas 3:15:14 20:43 (20) 1:45:40 (20) 1:08:51 (12)
15
Adomonytė Emilija LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:19:36 19:00 (16) 2:03:31 (22) 57:05 (10)
16
Goftaitė Emilija LTUSM Gaja, Kaunas 3:23:29 18:22 (10) 1:43:36 (19) 1:21:31 (16)
17
Milašauskaitė Morta LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 4:15:24 24:46 (28) 2:05:41 (23) 1:44:57 (17)
  Bajorinaitė Gabija LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 1:21:47 18:50 (14) 1:02:57 (  7) dns
  Gabreliūnaitė Ugnė LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 1:36:36 18:54 (15) 1:17:42 (12) dsq
  Stūrytė Gabija LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:41:34 22:04 (25) 1:19:30 (14) dsq
  Masionytė Smiltė LTUDainava OK, Domeikava 1:57:19 19:27 (17) 1:37:52 (17) dns
  Kevėnaitė Agilė LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 2:00:08 21:54 (23) 1:38:14 (18) dsq
  Džiaugytė Greta LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 2:20:26 18:40 (13) 2:01:46 (21) dns
  Kuprytė Gabrielė LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 19:31 19:31 (18) dsq dsq
  Ptakaitė Elija LTULėvuo OK, Panevėžys 20:55 20:55 (21) dns dns
  Keraišytė Emilija LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 21:13 21:13 (22) dnf dns
  Uksaitė Ugnė LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 21:56 21:56 (24) dsq dns
  Vaitkunskaitė Smiltė LTUSM Gaja, Kaunas 22:54 22:54 (26) dns dns
  Žemaitytė Emilija LTUSM Gaja, Kaunas 25:38 25:38 (29) dns dns
  Misiūnaitė Augustė LTUKlajūnas OK, Vilnius 32:28 32:28 (30) dns dns
  Žylevičiūtė Goda LTUVersmė OK, Plungės SRC, Plungė   dsq dsq dns