dbtopas login
Daugiadienės VILNIUS → Rezultatai racesults.lt

LTU LTU, Vilnius, 2020-09-18

Grupės M45, M50, MS, W18, W20

Trasa 1 d. 3.2 km 17 KP, 2 d. 7.3 km 14 KP, 3 d. 4.6 km 15 KP

Rinktis  suma  Trumpa trasa  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Trumpa trasa Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1M45Bertašius RimvydasLTU LTUKlajūnas OK, Vilnius 2:05:19 16:47 (13) 1:05:20 (  1) 43:12 (  3)
2M45Čaplikas LaimonasLTU LTUTakas OK, Kaunas 2:06:04 15:48 (  7) 1:08:51 (  3) 41:25 (  1)
3M50Voveris EdgarasLTU LTUDevyni OK, Vilnius 2:07:33 17:41 (23) 1:06:29 (  2) 43:23 (  4)
4M45Jokubauskis KęstutisLTU LTUTelšiai OK, Vilnius 2:10:52 18:17 (25) 1:09:11 (  4) 43:24 (  5)
5MSStankevič RobertasLTU LTUO! Klaipėda, Vilnius 2:11:44 15:26 (  5) 1:14:19 (  7) 41:59 (  2)
6MSBuožys EgidijusLTU LTUTelšiai OK, Vilnius 2:16:30 14:21 (  2) 1:15:50 (  9) 46:19 (  6)
7MSRadzivonas BenasLTU LTUŠilas OK, Prienai 2:18:37 14:01 (  1) 1:13:10 (  5) 51:26 (12)
8M45Drazdauskas LaimisLTU LTULėvuo OK, Vilnius 2:20:37 17:13 (17) 1:14:46 (  8) 48:38 (  7)
9MSUrbonas VytautasLTU LTUSakas OK, Šiauliai 2:27:38 16:41 (12) 1:21:42 (11) 49:15 (  8)
10W18Tamoševičiūtė EmilijaLTU LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:28:20 16:37 (10) 1:22:16 (12) 49:27 (  9)
11M45Vaitiekus ArtūrasLTU LTUMedeina OK, Kaunas 2:33:36 16:28 (  9) 1:25:03 (13) 52:05 (13)
12M45Jasinskas LinasLTU LTUDainava OK, Alytus 2:35:42 15:08 (  3) 1:27:11 (15) 53:23 (15)
13MSJokūbaitis GiedriusLTU LTUKaršuva OK, Kaunas 2:37:43 15:34 (  6) 1:31:49 (16) 50:20 (10)
14M45Šimkonis AndriusLTU LTUMedeina OK, Šlienava 2:47:28 17:23 (19) 1:32:45 (17) 57:20 (17)
15M45Rutkauskas ArvydasLTU LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:50:37 17:38 (21) 1:39:52 (23) 53:07 (14)
16MSBalčiūnas TomasLTU LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:54:47 18:50 (28) 1:37:14 (20) 58:43 (19)
17W18Girinskytė MalvinaLTU LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 2:57:14 16:56 (14) 1:39:04 (22) 1:01:14 (21)
18MSTalandis Augustas PauliusLTU LTUDainava OK, Alytus 3:04:39 17:49 (24) 1:42:25 (24) 1:04:25 (24)
19MSBanėnas JustinasLTU LTUSM Gaja, Kaunas 3:07:45 18:21 (26) 1:37:14 (20) 1:12:10 (31)
20MSStadalius VaidasLTU LTU  3:11:22 18:51 (29) 1:54:21 (32) 58:10 (18)
21W18Vilniūtė SaulėLTU LTUPlungės SRC, Plungė 3:12:30 18:32 (27) 1:48:58 (27) 1:05:00 (25)
22M50Baltušis DariusLTU LTUTakas OK, Kaunas 3:16:17 17:07 (16) 1:36:27 (19) 1:22:43 (37)
23M50Bakutis AlgimantasLTU LTURudamina OK, Vilnius 3:16:34 25:52 (46) 1:47:45 (26) 1:02:57 (23)
24M45Gaižutis RamūnasLTU LTUMedeina OK, Kaunas 3:21:33 19:39 (31) 1:52:09 (30) 1:09:45 (28)
25M50Mickevičius OvidijusLTU LTUDevyni OK, Vilnius 3:29:41 17:21 (18) 1:58:43 (34) 1:13:37 (33)
26M50Sabataitis KristijonasLTU LTUVilnius 3:34:51 22:33 (40) 1:52:45 (31) 1:19:33 (36)
27MSJakštys TomasLTU LTUKaršuva OK, Kaunas 3:45:20 19:57 (32) 1:51:23 (29) 1:34:00 (38)
28M50Navalinskas TomasLTU LTUDevyni OK, Vilnius 3:46:13 23:00 (41) 2:11:51 (37) 1:11:22 (29)
29W20Abukaitytė RugilėLTU LTUSakas OK, Šiauliai 3:52:31 21:26 (37) 2:19:19 (39) 1:11:46 (30)
30W18Žvirzdinaitė VikaLTU LTUPlungės SRC, Plungė 3:57:03 20:52 (35) 2:01:10 (35) 1:35:01 (39)
31MSVachteris GediminasLTU LTUConnect pay, Vilnius 3:59:11 19:32 (30) 1:58:38 (33) 1:41:01 (40)
32MSVidugiris ModestasLTU LTUOriens OK, Panevėžys 1:11:39 16:19 (  8) dsq 55:20 (16)
33W18Kanapinskaitė ViltėLTU LTULėvuo OK, Vilnius deaf team, Vilnius 1:26:15 23:49 (43) dsq 1:02:26 (22)
34W20Traubaitė JuditaLTU LTUFortūna OK, Vilnius 1:28:38 15:09 (  4) 1:13:29 (  6) dns
35W18Peldžiūtė ErnestaLTU LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:39:10 20:13 (33) dnf 1:18:57 (35)
36W18Karlonaitė BeatričėLTU LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:43:40 16:37 (10) 1:27:03 (14) dns
37M45Mikalauskas RobertasLTU LTULėvuo OK, Trakai 1:50:42 17:05 (15) 1:33:37 (18) dns
38W20Liegutė UgnėLTU LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 2:07:58 dns 1:17:30 (10) 50:28 (11)
39M50Maciulevičius GintarasLTU LTUŠilas OK, Prienai 2:37:46 22:09 (39) 2:15:37 (38) dsq
40W18Tautvydaitė NeringaLTU LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:41:56 20:45 (34) 2:21:11 (40) dns
41M50Kilda ArtūrasLTU LTUKaunas 2:46:56 dns 1:46:01 (25) 1:00:55 (20)
42W18Gedgaudaitė NatalijaLTU LTUArboro OK, Šilalės SM, Šilalė 3:02:33 dsq 1:50:20 (28) 1:12:13 (32)
43W20Venckutė MiglėLTU LTUSM Gaja, Kaunas 3:05:28 24:12 (44) 2:41:16 (41) dsq
44MSŠinkūnas RimvydasLTU LTURASKK SK, Vilnius 3:11:07 dsq 2:05:17 (36) 1:05:50 (26)
45MSGrabauskas EdgarasLTU LTUConnect pay, Vilnius 17:31 17:31 (20) dns dns
46MSKeraišis MariusLTU LTUMedeina OK, Kaunas 17:39 17:39 (22) dns dns
47W18Konopliova KarinaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 21:22 21:22 (36) dns dns
48W20Babušytė GintarėLTU LTUSM Gaja, Kaunas 22:04 22:04 (38) dns dns
49M45Traubas MichailasLTU LTUFortūna OK, Vilnius 23:27 23:27 (42) dns dns
50W18Masytė EvelinaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 24:55 24:55 (45) dns dns
51M50Januškevičius RegimantasLTU LTUFortūna OK, Vilnius 1:06:18 dsq dns 1:06:18 (27)
52MSMiklovas ViliusLTU LTUConnect pay, Vilnius 1:12:57 1:12:57 (47) dns dns
53M50Sušinskas ŽilvinasLTU LTUFortūna OK, Vilnius 1:17:56 dns dns 1:17:56 (34)
54W18Balaganskaja AugustinaLTU LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius   dsq dns dns