Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2020-09-18

Rezultatai

Grupės M45, M50, MS, W18, W20

Trasa 1 d. 3.2 km 17 KP, 2 d. 7.3 km 14 KP, 3 d. 4.6 km 15 KP

Rinktis  suma  Trumpa trasa  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Trumpa trasa Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1M45Bertašius Rimvydas LTUKlajūnas OK, Vilnius 2:05:19 16:47 (13)1:05:20 (  1)43:12 (  3)
2M45Čaplikas Laimonas LTUTakas OK, Kaunas 2:06:04 15:48 (  7)1:08:51 (  3)41:25 (  1)
3M50Voveris Edgaras LTUDevyni OK, Vilnius 2:07:33 17:41 (23)1:06:29 (  2)43:23 (  4)
4M45Jokubauskis Kęstutis LTUTelšiai OK, Vilnius 2:10:52 18:17 (25)1:09:11 (  4)43:24 (  5)
5MSStankevič Robertas LTUO! Klaipėda, Vilnius 2:11:44 15:26 (  5)1:14:19 (  7)41:59 (  2)
6MSBuožys Egidijus LTUTelšiai OK, Vilnius 2:16:30 14:21 (  2)1:15:50 (  9)46:19 (  6)
7MSRadzivonas Benas LTUŠilas OK, Prienai 2:18:37 14:01 (  1)1:13:10 (  5)51:26 (12)
8M45Drazdauskas Laimis LTULėvuo OK, Vilnius 2:20:37 17:13 (17)1:14:46 (  8)48:38 (  7)
9MSUrbonas Vytautas LTUSakas OK, Šiauliai 2:27:38 16:41 (12)1:21:42 (11)49:15 (  8)
10W18Tamoševičiūtė Emilija LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:28:20 16:37 (10)1:22:16 (12)49:27 (  9)
11M45Vaitiekus Artūras LTUMedeina OK, Kaunas 2:33:36 16:28 (  9)1:25:03 (13)52:05 (13)
12M45Jasinskas Linas LTUDainava OK, Alytus 2:35:42 15:08 (  3)1:27:11 (15)53:23 (15)
13MSJokūbaitis Giedrius LTUKaršuva OK, Kaunas 2:37:43 15:34 (  6)1:31:49 (16)50:20 (10)
14M45Šimkonis Andrius LTUMedeina OK, Šlienava 2:47:28 17:23 (19)1:32:45 (17)57:20 (17)
15M45Rutkauskas Arvydas LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:50:37 17:38 (21)1:39:52 (23)53:07 (14)
16MSBalčiūnas Tomas LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:54:47 18:50 (28)1:37:14 (20)58:43 (19)
17W18Girinskytė Malvina LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 2:57:14 16:56 (14)1:39:04 (22)1:01:14 (21)
18MSTalandis Augustas Paulius LTUDainava OK, Alytus 3:04:39 17:49 (24)1:42:25 (24)1:04:25 (24)
19MSBanėnas Justinas LTUSM Gaja, Kaunas 3:07:45 18:21 (26)1:37:14 (20)1:12:10 (31)
20MSStadalius Vaidas LTU  3:11:22 18:51 (29)1:54:21 (32)58:10 (18)
21W18Vilniūtė Saulė LTUPlungės SRC, Plungė 3:12:30 18:32 (27)1:48:58 (27)1:05:00 (25)
22M50Baltušis Darius LTUTakas OK, Kaunas 3:16:17 17:07 (16)1:36:27 (19)1:22:43 (37)
23M50Bakutis Algimantas LTURudamina OK, Vilnius 3:16:34 25:52 (46)1:47:45 (26)1:02:57 (23)
24M45Gaižutis Ramūnas LTUMedeina OK, Kaunas 3:21:33 19:39 (31)1:52:09 (30)1:09:45 (28)
25M50Mickevičius Ovidijus LTUDevyni OK, Vilnius 3:29:41 17:21 (18)1:58:43 (34)1:13:37 (33)
26M50Sabataitis Kristijonas LTUVilnius 3:34:51 22:33 (40)1:52:45 (31)1:19:33 (36)
27MSJakštys Tomas LTUKaršuva OK, Kaunas 3:45:20 19:57 (32)1:51:23 (29)1:34:00 (38)
28M50Navalinskas Tomas LTUDevyni OK, Vilnius 3:46:13 23:00 (41)2:11:51 (37)1:11:22 (29)
29W20Abukaitytė Rugilė LTUSakas OK, Šiauliai 3:52:31 21:26 (37)2:19:19 (39)1:11:46 (30)
30W18Žvirzdinaitė Vika LTUPlungės SRC, Plungė 3:57:03 20:52 (35)2:01:10 (35)1:35:01 (39)
31MSVachteris Gediminas LTUConnect pay, Vilnius 3:59:11 19:32 (30)1:58:38 (33)1:41:01 (40)
32MSVidugiris Modestas LTUOriens OK, Panevėžys 1:11:39 16:19 (  8)dsq55:20 (16)
33W18Kanapinskaitė Viltė LTULėvuo OK, Vilnius deaf team, Vilnius 1:26:15 23:49 (43)dsq1:02:26 (22)
34W20Traubaitė Judita LTUFortūna OK, Vilnius 1:28:38 15:09 (  4)1:13:29 (  6)dns
35W18Peldžiūtė Ernesta LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:39:10 20:13 (33)dnf1:18:57 (35)
36W18Karlonaitė Beatričė LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:43:40 16:37 (10)1:27:03 (14)dns
37M45Mikalauskas Robertas LTULėvuo OK, Trakai 1:50:42 17:05 (15)1:33:37 (18)dns
38W20Liegutė Ugnė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 2:07:58 dns1:17:30 (10)50:28 (11)
39M50Maciulevičius Gintaras LTUŠilas OK, Prienai 2:37:46 22:09 (39)2:15:37 (38)dsq
40W18Tautvydaitė Neringa LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:41:56 20:45 (34)2:21:11 (40)dns
41M50Kilda Artūras LTUKaunas 2:46:56 dns1:46:01 (25)1:00:55 (20)
42W18Gedgaudaitė Natalija LTUArboro OK, Šilalės SM, Šilalė 3:02:33 dsq1:50:20 (28)1:12:13 (32)
43W20Venckutė Miglė LTUSM Gaja, Kaunas 3:05:28 24:12 (44)2:41:16 (41)dsq
44MSŠinkūnas Rimvydas LTURASKK SK, Vilnius 3:11:07 dsq2:05:17 (36)1:05:50 (26)
45MSGrabauskas Edgaras LTUConnect pay, Vilnius 17:31 17:31 (20)dnsdns
46MSKeraišis Marius LTUMedeina OK, Kaunas 17:39 17:39 (22)dnsdns
47W18Konopliova Karina LTUSM Gaja, Kaunas 21:22 21:22 (36)dnsdns
48W20Babušytė Gintarė LTUSM Gaja, Kaunas 22:04 22:04 (38)dnsdns
49M45Traubas Michailas LTUFortūna OK, Vilnius 23:27 23:27 (42)dnsdns
50W18Masytė Evelina LTUSM Gaja, Kaunas 24:55 24:55 (45)dnsdns
51M50Januškevičius Regimantas LTUFortūna OK, Vilnius 1:06:18 dsqdns1:06:18 (27)
52MSMiklovas Vilius LTUConnect pay, Vilnius 1:12:57 1:12:57 (47)dnsdns
53M50Sušinskas Žilvinas LTUFortūna OK, Vilnius 1:17:56 dnsdns1:17:56 (34)
54W18Balaganskaja Augustina LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius   dsqdnsdns