dbtopas login
Klaipėda Challenge → Rezultatai racesults.lt

LTU LTU, Klaipėda, 2020-07-18

Grupės M-MIX, M-MOT, M-VYR

Trasa 21.0 km

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Taškai Laikas
1M-VYRDulskis MarijusLTU LTURealistai 59 2:50:24
2M-VYRRačkauskas VaidasLTU LTURealistai 59 2:50:28
3M-MIXVaičius KęstutisLTU LTUJaunystė OK 59 2:51:58
4M-MIXŽalimienė RedaLTU LTUJaunystė OK 59 2:52:01
5M-VYRStražinskas MindaugasLTU LTULėčiau, bet stabiliai! 59 3:06:44
6M-VYRDrublionis TomasLTU LTULėčiau, bet stabiliai! 59 3:06:58
7M-VYRPranckaitis DovidasLTU LTUCheckmate 59 3:09:32
8M-VYRPečkys ArtūrasLTU LTUO! Klaipėda / Gandriukai 59 3:10:22
9M-VYRPečkys DonatasLTU LTUO! Klaipėda / Gandriukai 59 3:10:25
10M-MIXKuzminas OvidijusLTU LTUPewpewpew 59 3:14:00
11M-MIXKuzminienė ViktorijaLTU LTUPewpewpew 59 3:14:01
12M-MOTZigmantaitė IevaLTU LTURunning issues 59 3:20:19
12M-MOTGembutaitė SandraLTU LTURunning issues 59 3:20:19
14M-VYRMilkintas GvidasLTU LTURobinzonada adventure team 59 3:29:04
15M-MIXDžiuvenienė JovitaLTU LTUJoVi 59 3:29:27
16M-MIXDžiuvenis VitalijusLTU LTUJoVi 59 3:29:29
17M-VYRJariomenko DaliusLTU LTUŽemaitijos lokiai 59 3:30:12
18M-VYRPaltovskij AleksejLTU LTUŽemaitijos lokiai 59 3:30:13
19M-VYRŠukys LaimonasLTU LTUTeamBros 59 3:30:49
20M-VYRŠukys EdvinasLTU LTUTeamBros 59 3:30:51
21M-MIXParnarauskienė AušraLTU LTURaumenys 59 3:40:24
21M-MIXParnarauskas JuliusLTU LTURaumenys 59 3:40:24
23M-MIXPerskaudas DeividasLTU LTUŽvejų 7-2 59 3:40:29
23M-MIXSaikevičiūtė IngridaLTU LTUŽvejų 7-2 59 3:40:29
25M-VYRKamarevcevas ViktorasLTU LTUSmart-ID 59 3:50:06
25M-VYRStonys DaugirdasLTU LTUSmart-ID 59 3:50:06
27M-MIXPetreikė LinaLTU LTUTelšiai OK 59 3:53:40
27M-MIXRimkus JonasLTU LTUTelšiai OK 59 3:53:40
29M-VYRGaldikas LiutaurasLTU LTUGreitesni už internetą 59 3:59:11
30M-VYRJančauskas ŠarūnasLTU LTUGreitesni už internetą 59 3:59:14
31M-MOTLakickaitė AušraLTU LTUNepasiruošusios 59 4:02:09
32M-MOTGedminaitė UrtėLTU LTUNepasiruošusios 59 4:02:11
33M-MIXDenisovas DomantasLTU LTUPalaidabala 59 4:06:47
34M-MIXDenisovaitė AustėjaLTU LTUPalaidabala 59 4:06:48
35M-VYRJurkus EvaldasLTU LTUArrows 59 4:18:03
35M-VYRDapšauskas SigitasLTU LTUArrows 59 4:18:03
37M-MIXGiedraitis PijusLTU LTUPiau Piau 59 4:33:12
38M-MIXJankauskaitė JurgitaLTU LTUPiau Piau 59 4:33:13
39M-MIXSelskienė DainoraLTU LTUTadas ir Dainora 59 4:35:50
40M-MIXBanevičiūtė EglėLTU LTUUnagi 53 3:09:19
41M-MIXVainauskas JustinasLTU LTUUnagi 53 3:09:21
42M-MOTSkripkauskaitė SkaistėLTU LTUKlaipėdos uogytės 42 3:49:10
42M-MOTSkripkauskienė DovilėLTU LTUKlaipėdos uogytės 42 3:49:10
44M-VYRRukštelė EdvinasLTU LTUPo du alaus 30 3:34:06
45M-VYRStanys RamūnasLTU LTUPo du alaus 30 3:34:07
46M-MOTEigelė LinaLTU LTULiJo 30 4:38:56
47M-MOTPaulienė JolantaLTU LTULiJo 30 4:38:57
48M-MIXGrublys MariusLTU LTUFamylija 29 3:30:11
49M-MOTKazanavičiūtė JulijaLTU LTULaukais palaidais plaukais 20 3:06:39
50M-MOTAbukaitytė RugilėLTU LTULaukais palaidais plaukais 20 3:06:40
51M-MIXSelskis TadasLTU LTUTadas ir Dainora 14 4:35:48
52M-VYRNairanauskas PauliusLTU LTUCheckmate 13 3:09:35
53M-VYRAvelis NerijusLTU LTUStegozaurai 13 3:59:54
54M-VYRStega MartynasLTU LTUStegozaurai 13 3:59:55
55M-VYRBukauskas VidasLTU LTUVėžlys 13 4:26:18
56M-VYRŠikšnius MindaugasLTU LTUVėžlys 13 4:26:23
57M-VYRPučkorius EgidijusLTU LTUKosuliai 12 3:20:34
58M-VYRDonėla MatasLTU LTUKosuliai 12 3:20:37
59M-VYRVarna ArtūrasLTU LTUKubos pabėgeliai 11 3:13:14
60M-VYRMockus GvidasLTU LTUKubos pabėgeliai 11 3:13:16
61M-VYRDaujotas NerijusLTU LTUStrong D 11 3:53:43
62M-VYRDaujotas RimantasLTU LTUStrong D 11 3:53:48
63M-VYRStumbrys TomasLTU LTURobinzonada adventure team 8 3:29:04
64M-MIXViršilaitė KristinaLTU LTUFamylija 4 3:30:11

Tarpiniai laikai