dbtopas login
Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas sprinto estafetė → Rezultatai racesults.lt

LTU LTU, Panemunė, 2021-02-13

Grupė M18

Trasa 1, 2, 3 etapai 2.0 km 7 KP; 4, 5, 6 etapai 2.1 km 8 KP

Vieta,
Etapas
Komanda,
Pavardė, Vardas
ŠalisLaikas,
Etape
Po etapo
1 DSM Gaja, KaunasLTU LTU 1:41:58
1Skučaitė Ugnė14:52 (  1)14:52 (  1)
2Davidavičiūtė Neda18:30 (  2)33:22 (  1)
3Dementavičiūtė Aistė13:42 (  1)47:04 (  1)
4Skučaitė Ugnė16:32 (  2)1:03:36 (  1)
5Davidavičiūtė Neda18:30 (  2)1:22:06 (  1)
6Dementavičiūtė Aistė19:52 (  3)1:41:58 (  1)
2 DŠiaulių JTC, ŠiauliaiLTU LTU 2:09:16
1Kulikauskaitė Gytė21:33 (  2)21:33 (  2)
2Gapšytė Gintarė17:34 (  1)39:07 (  2)
3Abukaitytė Brigita24:24 (  4)1:03:31 (  2)
4Kulikauskaitė Gytė23:19 (  5)1:26:50 (  2)
5Gapšytė Gintarė16:28 (  1)1:43:18 (  2)
6Abukaitytė Brigita25:58 (  5)2:09:16 (  2)
3 DPanevėžio sporto centras, PanevėžysLTU LTU 2:21:49
1Gabreliūnaitė Ugnė21:35 (  3)21:35 (  3)
2Uksaitė Ugnė27:55 (  3)49:30 (  3)
3Činčikaitė Miglė18:49 (  3)1:08:19 (  3)
4Gabreliūnaitė Ugnė21:40 (  3)1:29:59 (  3)
5Uksaitė Ugnė34:48 (  6)2:04:47 (  3)
6Činčikaitė Miglė17:02 (  1)2:21:49 (  3)
4 O! Klaipėda 2, KlaipėdaLTU LTU 2:33:19
1Siudikaitė Junda23:29 (  5)23:29 (  5)
2Siudikaitė Morta28:03 (  4)51:32 (  4)
3Kalvaitytė Patricija25:40 (  5)1:17:12 (  4)
4Siudikaitė Junda22:35 (  4)1:39:47 (  4)
5Siudikaitė Morta30:09 (  5)2:09:56 (  4)
6Kalvaitytė Patricija23:23 (  4)2:33:19 (  4)
5 O! Klaipėda, KlaipėdaLTU LTU 2:47:49
1Denisovaitė Rugilė26:13 (  6)26:13 (  6)
2Skripkauskaitė Skaistė29:06 (  6)55:19 (  5)
3Tėvelytė Eidvilė29:08 (  6)1:24:27 (  5)
4Denisovaitė Rugilė29:29 (  6)1:53:56 (  5)
5Skripkauskaitė Skaistė24:39 (  3)2:18:35 (  5)
6Tėvelytė Eidvilė29:14 (  7)2:47:49 (  5)
6 SM Gaja 2, KaunasLTU LTU 3:30:11
1Deveikytė Benedikta30:17 (  7)30:17 (  7)
2Stankevičiūtė Gabija28:29 (  5)58:46 (  6)
3Šimkonytė Greta47:27 (  7)1:46:13 (  6)
4Deveikytė Benedikta34:40 (  7)2:20:53 (  6)
5Stankevičiūtė Gabija41:35 (  7)3:02:28 (  6)
6Šimkonytė Greta27:43 (  6)3:30:11 (  6)
  Vilniaus m. SC, VilniusLTU LTU dsq
1Traubaitė Saulė21:58 (  4)21:58 (  4)
2Stūrytė Gabijadsq 
3Dienytė Margarita15:48 (  2) 
4Traubaitė Saulė15:35 (  1) 
5Stūrytė Gabija25:29 (  4) 
6Dienytė Margarita19:05 (  2)