dbtopas login
Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas sprinto estafetė → Rezultatai racesults.lt

Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas sprinto estafetė

LTU
LTU, Panemunė, 2021-02-13

Grupė V18

Trasa 1, 2, 3 etapai 2.3 km 9 KP; 4, 5, 6 etapai 2.3 km 11 KP

Vieta,
Etapas
Komanda,
Pavardė, Vardas
ŠalisLaikas,
Etape
Po etapo
1 DVilniaus m. SC, Vilnius
LTU
LTU
1:14:41
1Lapinskas Andojas11:11 (  1)11:11 (  1)
2Dienys Algirdas16:21 (  2)27:32 (  1)
3Traubas Adomas11:33 (  1)39:05 (  1)
4Lapinskas Andojas10:46 (  1)49:51 (  1)
5Dienys Algirdas13:43 (  1)1:03:34 (  1)
6Traubas Adomas11:07 (  1)1:14:41 (  1)
2 DSM Gaja, Kaunas
LTU
LTU
1:27:58
1Dementavičius Tadas13:36 (  2)13:36 (  2)
2Kazlauskas Osvaldas18:39 (  5)32:15 (  2)
3Murėnas Kasparas15:30 (  3)47:45 (  2)
4Dementavičius Tadas12:49 (  2)1:00:34 (  2)
5Kazlauskas Osvaldas14:39 (  2)1:15:13 (  2)
6Murėnas Kasparas12:45 (  2)1:27:58 (  2)
3 DŠiaulių JTC, Šiauliai
LTU
LTU
1:55:16
1Malakauskas Gabrielius21:43 (  7)21:43 (  7)
2Sungaila Kajus18:03 (  4)39:46 (  4)
3Klevinskas Justas19:20 (  4)59:06 (  3)
4Malakauskas Gabrielius19:06 (  7)1:18:12 (  3)
5Sungaila Kajus18:08 (  4)1:36:20 (  3)
6Klevinskas Justas18:56 (  5)1:55:16 (  3)
4 SM Gaja 2, Kaunas
LTU
LTU
2:28:22
1Čaplikas Herkus Pijus20:06 (  4)20:06 (  4)
2Zemeckas Vytautas27:34 (  7)47:40 (  5)
3Murėnas Aleksas31:35 (  7)1:19:15 (  4)
4Čaplikas Herkus Pijus17:06 (  5)1:36:21 (  4)
5Zemeckas Vytautas26:16 (  7)2:02:37 (  4)
6Murėnas Aleksas25:45 (  6)2:28:22 (  5)
5 Vilniaus m. SC 2, Vilnius
LTU
LTU
2:22:40
1Časas Adomas17:38 (  3)17:38 (  3)
2Aleksiejūnas Martynas50:43 (  9)1:08:21 (  8)
3Kiela Simonas20:17 (  5)1:28:38 (  7)
4Časas Adomas14:44 (  3)1:43:22 (  5)
5Aleksiejūnas Martynas22:40 (  5)2:06:02 (  5)
6Kiela Simonas16:38 (  4)2:22:40 (  4)
6 O! Klaipėda, Klaipėda
LTU
LTU
2:42:09
1Gedminas Teodoras20:52 (  5)20:52 (  5)
2Sausaitis Arnas18:01 (  3)38:53 (  3)
3Kalvaitis Oskaras42:59 (  8)1:21:52 (  5)
4Gedminas Teodoras28:02 (  9)1:49:54 (  6)
5Sausaitis Arnas23:50 (  6)2:13:44 (  6)
6Kalvaitis Oskaras28:25 (  8)2:42:09 (  6)
7 Dainava OK, Alytus
LTU
LTU
2:48:24
1Tervydavičius Domas29:32 (  8)29:32 (  8)
2Jadeška Dagnius25:03 (  6)54:35 (  6)
3Rutkauskas Pijus31:25 (  6)1:26:00 (  6)
4Tervydavičius Domas27:24 (  8)1:53:24 (  7)
5Jadeška Dagnius28:38 (  8)2:22:02 (  7)
6Rutkauskas Pijus26:22 (  7)2:48:24 (  7)
  Panevėžio sporto centras, Panevėžys
LTU
LTU
dsq
1Strolė Salvijusdsq 
2Mackevičius Tadas15:05 (  1) 
3Jaloveckas Pijus14:56 (  2) 
4Strolė Salvijus14:49 (  4) 
5Mackevičius Tadas14:52 (  3) 
6Jaloveckas Pijus15:15 (  3) 
  Panevėžio sporto centras 2, Panevėžys
LTU
LTU
dsq
1Karvelis Džiugas20:54 (  6)20:54 (  6)
2Kevėnaitė Agilė39:10 (  8)1:00:04 (  7)
3Janulytė Aida45:47 (  9)1:45:51 (  8)
4Karvelis Džiugas18:33 (  6)2:04:24 (  8)
5Kevėnaitė Agilėdsq 
6Janulytė Aidadsq 

Spausdinimui