dbtopas login
Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė → Rezultatai racesults.lt

Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė

LTU
LTU, Panevėžys, 2021-05-09

Grupė MV12

Trasa 1, 4 etapai 1.4 km 15 KP; 2, 3 etapai 1.4 km 15 KP

Vieta,
Etapas
Komanda,
Pavardė, Vardas
ŠalisLaikas,
Etape
Po etapo
1 DVilniaus m. SC, Vilnius
LTU
LTU
43:50
1Sriubaitė Eva12:17 (  1)12:17 (  1)
2Balčiūnas Vincas11:10 (  3)23:27 (  2)
3Papreckis Povilas9:55 (  1)33:22 (  1)
4Motiejūnaitė Ugnė10:28 (  1)43:50 (  1)
2 DO! Klaipėda, Klaipėda
LTU
LTU
47:28
1Barvydaitytė Ugnė12:33 (  2)12:33 (  2)
2Mikalajūnas Matas10:29 (  2)23:02 (  1)
3Stankūnas Matas12:10 (  2)35:12 (  2)
4Vainoriūtė Elzė12:16 (  3)47:28 (  2)
3 DSM Gaja 2, Kaunas
LTU
LTU
59:43
1Borusevičiūtė Emilija13:24 (  4)13:24 (  4)
2Marcinkevičius Nojus16:16 (  7)29:40 (  4)
3Radvilavičius Nauris12:19 (  3)41:59 (  4)
4Stašinskaitė Viktorija17:44 (  7)59:43 (  3)
4 Šiaulių JTC 2, Šiauliai
LTU
LTU
1:05:34
1Juodeikytė Emilija14:23 (  6)14:23 (  6)
2Petrauskas Aivaras20:31 (13)34:54 (  6)
3Milašauskas Kristijonas13:41 (  6)48:35 (  6)
4Avlosevičiūtė Ieva16:59 (  5)1:05:34 (  4)
  Panevėžio sporto centras, Panevėžys
LTU
LTU
1:06:51
1Mačinskaitė Mėta15:05 (  8)15:05 (  8)
2Paužas Emilis15:09 (  6)30:14 (  5)
3Krapauskaitė Gustė14:16 (  8)44:30 (  5)
4Šimaitė Armantė22:21 (10)1:06:51 (  5)
5 Telšiai OK, Telšiai
LTU
LTU
1:10:13
1Jankauskaitė Martyna19:48 (12)19:48 (12)
2Narkevičius Aleksas20:18 (12)40:06 (  8)
3Jokubauskis Tijus12:36 (  4)52:42 (  8)
4Skirmantaitė Gabrielė17:31 (  6)1:10:13 (  6)
6 Rudamina OK, Rudamina
LTU
LTU
1:25:43
1Siudikaitė Dangė25:33 (13)25:33 (13)
2Danila Vilius20:06 (10)45:39 (  9)
3Cicėnas Benas21:46 (10)1:07:25 (  9)
4Šinkūnaitė Viltė18:18 (  9)1:25:43 (  7)
  Telšiai OK 3, Telšiai
LTU
LTU
1:35:57
1Skirmantaitė Justė31:05 (14)31:05 (14)
2Urbonaitė Gabija17:30 (  9)48:35 (10)
3Girdvainis Benas22:41 (11)1:11:16 (10)
4Skirmantaitė Vakarė24:41 (11)1:35:57 (  8)
  SM Gaja 3, Kaunas
LTU
LTU
dsq
1Raugaitė Vytautėdsq 
2Raugas Jogaila13:01 (  4) 
3Andriušis Deimas13:55 (  7) 
4Karčiauskaitė Eva32:06 (13) 
  O! Klaipėda 2, Klaipėda
LTU
LTU
dsq
1Andrijauskaitė Eglė19:22 (11)19:22 (11)
2Denisovas Eimantasdsq 
3Zubavičius Rokas24:04 (12) 
4Lukšaitė Elzė11:19 (  2) 
  Šiaulių JTC, Šiauliai
LTU
LTU
dsq
1Gimbutaitė Austėja13:30 (  5)13:30 (  5)
2Bernikas Titas14:11 (  5)27:41 (  3)
3Limantas Gvidas12:59 (  5)40:40 (  3)
4Minčinauskytė Gabijadsq 
  Šiaulių JTC 3, Šiauliai
LTU
LTU
dsq
1Pušinytė Deimantė19:10 (10)19:10 (10)
2Garnys Tautvydas16:47 (  8)35:57 (  7)
3Pocevičius Matas16:40 (  9)52:37 (  7)
4Norkaitytė Vanesadsq 
  O! Klaipėda 3, Klaipėda
LTU
LTU
dsq
1Damulevičiūtė Vytautėdsq 
2Sobeckis Joris20:16 (11) 
3Paulius Mantasdsq 
4Sobeckis Agnius17:45 (  8) 
  Vilniaus m. SC 2, Vilnius
LTU
LTU
dsq
1Juzėnaitė Gabijadsq 
2Rudys Adrijus9:50 (  1) 
3Stankevičius Rytasdsq 
4Strumskytė Liepa27:50 (12) 
  SM Gaja, Kaunas
LTU
LTU
dsq
1Mikalauskaitė Gerda18:40 (  9)18:40 (  9)
2Murėnas Aleksasdsq 
3Drūlia Taurasdsq 
4Naruševičiūtė Anelė13:39 (  4) 
  Telšiai OK 2, Telšiai
LTU
LTU
dsq
1Andrijauskaitė Gabrielė13:22 (  3)13:22 (  3)
2Kundrotas Pauliusdsq 
3Žvirzdinas Justasdsq 
4Lenkauskaitė Andželadsq 
  Lėvuo OK, Panevėžys
LTU
LTU
dsq
1Drazdauskas Feliksas14:54 (  7)14:54 (  7)

Spausdinimui