dbtopas login
Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė → Rezultatai racesults.lt

Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė

LTU
LTU, Panevėžys, 2021-05-09

Grupė MV

Trasa 1, 4 etapai 2.4 km 22 KP; 2, 3 etapai 2.8 km 23 KP

Vieta,
Etapas
Komanda,
Pavardė, Vardas
ŠalisLaikas,
Etape
Po etapo
1 DIgtisa SK, Šiauliai
LTU
LTU
53:02
1Aleliūnienė Vesta13:32 (  1)13:32 (  1)
2Olišauskis Kevinas13:24 (  1)26:56 (  1)
3Aleliūnas Vilius13:24 (  4)40:20 (  1)
4Ražaitytė-Saunorienė Gabija12:42 (  2)53:02 (  1)
2 DMedeina OK, Kaunas
LTU
LTU
53:05
1Gvildienė Vilija13:45 (  3)13:45 (  3)
2Gipas Marijonas14:24 (  7)28:09 (  4)
3Gvildys Jonas Vytautas12:28 (  2)40:37 (  2)
4Gvildytė Teklė Emilija12:28 (  1)53:05 (  2)
3 DSakas OK, Šiauliai
LTU
LTU
56:51
1Mickuvienė Kristina14:27 (  5)14:27 (  5)
2Nakvosas Mindaugas13:41 (  4)28:08 (  3)
3Mickus Donatas13:45 (  5)41:53 (  3)
4Nakvosė Nadežda14:58 (  6)56:51 (  3)
4 Ąžuolas OK, Vilnius
LTU
LTU
57:20
1Rutkauskaitė Kastė13:39 (  2)13:39 (  2)
2Germanavičius Pranas13:57 (  5)27:36 (  2)
3Velde Augusts14:57 (11)42:33 (  4)
4Valaitė Indrė14:47 (  4)57:20 (  4)
5 Perkūnas OK, Vilnius
LTU
LTU
1:00:26
1Sakalauskaitė Karolina16:06 (12)16:06 (12)
2Ralys Vytautas14:11 (  6)30:17 (  7)
3Zaliauskas Povilas14:55 (10)45:12 (  7)
4Mickuvienė Algirda15:14 (  7)1:00:26 (  5)
6 Versmė OK 1, Plungė
LTU
LTU
1:01:44
1Domarkaitė Giedrė15:43 (10)15:43 (10)
2Stanys Martynas14:34 (  9)30:17 (  7)
3Alminas Rimvydas13:23 (  3)43:40 (  6)
4Gembutaitė Sandra18:04 (13)1:01:44 (  6)
7 Sakas OK 2, Šiauliai
LTU
LTU
1:03:41
1Veikutytė Gerda15:29 (  8)15:29 (  8)
2Vidžiūnas Paulius13:36 (  3)29:05 (  6)
3Mažulis Marius17:53 (20)46:58 (  9)
4Špukaitė Karolina16:43 (  9)1:03:41 (  7)
8 Takas OK 2, Kaunas
LTU
LTU
1:04:15
1Skaisgirytė Justė16:53 (15)16:53 (15)
2Krėpšta Simonas14:28 (  8)31:21 (11)
3Saulėnas Paulius14:48 (  8)46:09 (  8)
4Skaisgirytė Austė18:06 (14)1:04:15 (  8)
9 Lėvuo OK, Panevėžys
LTU
LTU
1:04:49
1Diržiūtė Gedvilė15:21 (  6)15:21 (  6)
2Kantautas Marius15:27 (16)30:48 (10)
3Makutėnas Mikalojus16:59 (17)47:47 (12)
4Atgalainė Adrija17:02 (11)1:04:49 (  9)
10 Ąžuolas OK 2, Vilnius
LTU
LTU
1:05:43
1Tomashava Olga15:41 (  9)15:41 (  9)
2Kuzminskis Tomas15:01 (14)30:42 (  9)
3Volungevičius Mantas16:38 (16)47:20 (10)
4Drazdauskaitė Viktorija18:23 (16)1:05:43 (10)
11 O! Klaipėda, Klaipėda
LTU
LTU
1:05:58
1Baltrušaitytė Rusnė18:36 (24)18:36 (24)
2Koveckis Rokas14:40 (10)33:16 (17)
3Riauka Simonas14:52 (  9)48:08 (13)
4Tėvelytė Eidvilė17:50 (12)1:05:58 (11)
12 Šiaulių JTC, Šiauliai
LTU
LTU
1:07:33
1Gapšytė Ieva16:07 (13)16:07 (13)
2Jaseliūnas Kajus16:50 (20)32:57 (16)
3Saročka Martynas17:39 (19)50:36 (15)
4Katvova Martina16:57 (10)1:07:33 (12)
13 Telšiai OK, Telšiai
LTU
LTU
1:08:21
1Riaukaitė Šarūnė17:50 (20)17:50 (20)
2Stupelis Rimvydas14:43 (11)32:33 (13)
3Griškonis Tomas15:57 (14)48:30 (14)
4Kavaliauskienė Kristina19:51 (19)1:08:21 (13)
  Oriens OK 2, Panevėžys
LTU
LTU
1:12:34
1Auštrienė Giedrė16:58 (16)16:58 (16)
2Melaika Kazimieras16:52 (21)33:50 (19)
3Stunža Domas18:11 (22)52:01 (17)
4Trybytė Gerda20:33 (22)1:12:34 (14)
14 Medeina OK 2, Kaunas
LTU
LTU
1:12:57
1Bogužinskienė Audra16:47 (14)16:47 (14)
2Mockaitis Rėjus14:48 (12)31:35 (12)
3Juozulevičius Mantas20:51 (25)52:26 (18)
4Murėnienė Agnė20:31 (21)1:12:57 (15)
15 Arboro OK, Krekenava
LTU
LTU
1:13:09
1Banaitytė Gintarė18:24 (23)18:24 (23)
2Mitrikas Darius14:56 (13)33:20 (18)
3Kaušakys Dovydas14:18 (  7)47:38 (11)
4Garbaliauskaitė Rugilė25:31 (27)1:13:09 (16)
  Oriens OK, Panevėžys
LTU
LTU
1:13:09
1Girinskytė Malvina15:50 (11)15:50 (11)
2Šalkauskas Martynas16:47 (18)32:37 (14)
3Petkevičius Paulius18:10 (21)50:47 (16)
4Maižvilaitė Sandra22:22 (25)1:13:09 (16)
  KTU, Kaunas
LTU
LTU
1:16:29
1Laurutytė Vaiva17:51 (21)17:51 (21)
2Banėnas Justinas18:43 (22)36:34 (21)
3Dechtiar Viktoras17:28 (18)54:02 (19)
4 22:27 (26)1:16:29 (18)
16 O! Klaipėda 2, Klaipėda
LTU
LTU
1:16:30
1Denisovaitė Rugilė18:45 (25)18:45 (25)
2Stankevič Robertas16:49 (19)35:34 (20)
3Pečkys Artūras19:15 (23)54:49 (20)
4Kisieliūtė Silvija21:41 (23)1:16:30 (19)
17 SM Gaja, Kaunas
LTU
LTU
1:17:30
1Masytė Evelina21:30 (27)21:30 (27)
2Karčiauskas Jonas20:58 (25)42:28 (24)
3Paišys Gytis16:25 (15)58:53 (21)
4Babušytė Gintarė18:37 (17)1:17:30 (20)
18 Jaunystė OK, Klaipėda
LTU
LTU
1:27:18
1Baltriukaitė Ieva17:34 (17)17:34 (17)
2Pabrėža Ramūnas23:28 (26)41:02 (23)
3Petrovas Vitalijus28:04 (27)1:09:06 (23)
4Černeckytė Milda18:12 (15)1:27:18 (21)
  Fortūna OK, Vilnius
LTU
LTU
dsq
1Traubaitė Juditadsq 
2Ščerbavičius Edvardas15:43 (17) 
3Petrevičius Aras15:48 (13) 
4Sušinskaitė Miglė14:55 (  5) 
  Takas OK, Kaunas
LTU
LTU
dsq
1Liegutė Ugnė14:20 (  4)14:20 (  4)
2Dementavičius Tadasdsq 
3Bartkevičius Algirdas12:16 (  1) 
4Gineikaitė Ugnė13:59 (  3) 
  Sakas OK 3, Šiauliai
LTU
LTU
dsq
1Abukaitytė Rugilė17:38 (18)17:38 (18)
2Juknevičius Simonasdsq 
3Gabšys Ignas15:29 (12) 
4Levickytė Emilija18:40 (18) 
  Sakas OK 4, Šiauliai
LTU
LTU
dsq
1Astrauskienė Raimonda17:54 (22)17:54 (22)
2Vaitkus Rokasdsq 
3Stonys Daugirdas19:54 (24) 
4Urbaitytė Goda20:26 (20) 
  Versmė OK, Dainava OK, Perkūnas OK, Plungė
LTU
LTU
dsq
1Valatkaitė Julija17:40 (19)17:40 (19)
2Vaitkus Lukas15:06 (15)32:46 (15)
3Mendelevičius Mantasdsq 
4Miliūtė Raimonda15:42 (  8) 
  Telšiai OK 2, Telšiai
LTU
LTU
dsq
1Valauskė Loreta18:47 (26)18:47 (26)
2Malūkas Arūnas19:34 (24)38:21 (22)
3Rimkus Jonasdsq 
4Kontautaitė Rūta22:04 (24) 
  Šilas OK, Prienai
LTU
LTU
dsq
1Beliūnė Indrė15:24 (  7)15:24 (  7)
2Martinkus Mantas13:35 (  2)28:59 (  5)
3Beliūnas Vytautas13:52 (  6)42:51 (  5)
4Žigilėjienė Mildadsq 
  Oriens OK 3, Panevėžys
LTU
LTU
dsq
1Kurnickaitė Medeinė26:53 (28)26:53 (28)
2Cicėnas Povilas19:23 (23)46:16 (25)
3Gaižiūnas Ignas21:11 (26)1:07:27 (22)
4Gaižiūnaitė Tomadsq 

Spausdinimui