dbtopas login
Šiaulių plento dviračių lenktynės → Rezultatai racesults.lt

LTU LTU, Šiauliai, 2021-07-25

Grupė A

Trasa 98.0 km 14 ratai

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas km/h Taip pat...
1
Kelmelis AristidasLTU LTUKaunas Cycling Team, Kaunas 14 2:20:45.0 41.8 VE 1
2
Beniušis JustasLTU LTULviv cycling team, Viesulo SC, Klaipėda 14 2:21:09.0 41.7 VE 2
3
Gudiškis EimantasLTU LTUColibri Cycling, Vilnius 14 2:21:14.0 41.6 VE 3
4
Džervus DarijusLTU LTUMemel cycling team, Klaipėda 14 2:21:14.0 41.6 VE 4
5
Rubenis PaulsLAT LATAmpler development team, Rīga 14 2:21:14.0 41.6 VE 5
6
Vosekalns AndrisLAT LATEvelo team, RRS, Aluksne 14 2:21:16.0 41.6 VE 6
7
Knops KristapsLAT LATEvelo team, RRS, Carnikava 14 2:21:16.0 41.6 VM 1
8
Bitinas MantasLTU LTUAmpler development team, PRSSG, Panevėžys 14 2:21:16.0 41.6 VE 7
9
Andersons RobertsLAT LATEvelo team, RRS, Rīga 14 2:21:21.0 41.6 VE 8
10
Vindecs AgrisLAT LATEvelo team, RRS, Rīga 14 2:21:23.0 41.6 VE 9
11
Šiškevičius PauliusLTU LTUTop team cycling 14 2:21:25.0 41.6 VE 10
12
Tamulis MartynasLTU LTUBLITZ, Vilnius 14 2:21:33.0 41.5 VM 2
13
Zdanevičius JokūbasLTU LTUMemel cycling team, Klaipėda 14 2:22:55.0 41.1 VE 11
14
Kaupas GediminasLTU LTUVelonova - Bioracer Cycling Team 14 2:23:02.0 41.1 VE 12
15
Venckus JomantasLTU LTUKvėdarna DK, Šilalė 14 2:23:05.0 41.1 VE 13
16
Grigas LaurynasLTU LTUKaunas Cycling Team, Kaunas 14 2:23:06.0 41.1 VE 14
17
Ratkevičius MariusLTU LTUColibri Cycling, Vilnius 14 2:23:15.0 41 VM 3
18
Ansons KristersLAT LATAmpler development team, Riga 14 2:23:19.0 41 VE 15
19
Šertvytis DonatasLTU LTUKaunas Cycling Team, Kaunas 14 2:24:58.0 40.6 VE 16
20
Veikšra EdgarasLTU LTUSM Gaja, Kaunas 14 2:29:02.0 39.5 VE 17
21
Grundulis Kārlis ValtersLAT LATEvelo team, RRS, Riga 14 2:29:05.0 39.4 VE 18
22
Češulienė IngaLTU LTUAromitalia Basso bike Vaiano, Ignalina 14 2:29:07.0 39.4 ME 1
22
Balčiūnas MantasLTU LTUKaunas Cycling Team, Kaunas 14 2:29:07.0 39.4 VE 19
24
Ivanovas OlegasLTU LTUKaunas 14 2:29:08.0 39.4 VE 20
25
Visockis JurisLAT LATEvelo team, RRS, Rīga 14 2:29:08.0 39.4 VM 4
26
Venckus JustinasLTU LTUKvėdarna DK, Šilalė 14 2:29:08.0 39.4 VE 21
27
Lelekauskas PauliusLTU LTUDviratai - Daistatus, Kaunas 14 2:29:08.0 39.4 VM 5
28
Levickis DariusLTU LTUMemel cycling team, Klaipėda 14 2:29:09.0 39.4 VM 6
29
Sokolovas KarolisLTU LTUSM Gaja, Kaunas 14 2:29:09.0 39.4 VE 22
30
Sankauskis AdolfasLTU LTUVelo Šiauliai, Šiauliai 14 2:29:09.0 39.4 VM 7
31
Mockevičius TomasLTU LTUTop team cycling, Trakai 14 2:29:09.0 39.4 VE 23
32
Kuncaitis NerijusLTU LTUCEO cycling club, Vilnius 14 2:29:10.0 39.4 VM 8
33
Petrusevičius RimasLTU LTUUltrabike, Vilnius 14 2:29:10.0 39.4 VM 9
34
Baleišytė OlivijaLTU LTUNSPORT - Nikeliuotas špykis, Alytus 14 2:29:10.0 39.4 ME 2
35
Buivydas ArtūrasLTU LTUVelo Šiauliai, Šiauliai 14 2:29:11.0 39.4 VM 10
36
Krekovskis MārtiņšLAT LATEvelo team, RRS, Grobiņa 14 2:29:13.0 39.4 VE 24
37
Manikas DomasLTU LTUS-Sportas SK 14 2:29:13.0 39.4 VE 25
38
Nizevičius LinasLTU LTUDviratai - Daistatus, Kaunas 14 2:29:14.0 39.4 VM 11
39
Žekas EdgarasLTU LTUKvėdarna DK, Šilalė 14 2:29:21.0 39.4 VE 26
40
Bagdonas GediminasLTU LTUMemel cycling team, Klaipėda 14 2:29:40.0 39.3 VE 27
41
Binovskis Bruno MārtiņšLAT LATEvelo team, RRS, Rīga 9 1:38:56.0 38.2 VE 28

Tarpiniai laikai