dbtopas login
Šiaulių plento dviračių lenktynės → Rezultatai racesults.lt

LTU LTU, Šiauliai, 2021-07-25

Grupė B

Trasa 63.0 km 9 ratai

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas km/h Taip pat...
1
Gludavs DavisLAT LATMSĢ, Liepaja 9 1:33:36.0 40.4 VB 1
2
Mikutis KristupasLTU LTUKvėdarna DK, Šilalės SM, Šilalė 9 1:33:38.0 40.4 VB 2
2
Meškauskas AivarasLTU LTUVelopeak hunters, Klaipėda 9 1:33:38.0 40.4 VB 2
4
Laurinavičius TitasLTU LTUSM Gaja, Kaunas 9 1:33:41.0 40.3 VB 4
5
Vilinauskas VilmantasLTU LTUVelo Ghost Veloma, Klaipėda 9 1:33:41.0 40.3 VB 5
6
Kyguolis MantasLTU LTUAlytus 9 1:33:41.0 40.3 VB 6
7
Dailidonis AurelijusLTU LTUCEO cycling club, Vilnius 9 1:33:41.0 40.3 VB 7
8
Simonavičius DainiusLTU LTUVelomanai team, Kaunas 9 1:33:42.0 40.3 VB40 1
9
Mingėla MariusLTU LTU  9 1:33:43.0 40.3 VB 8
10
Knieža PranasLTU LTUVelo Ghost Veloma, Klaipėda 9 1:33:44.0 40.3 VB40 2
11
Stankevičius VytautasLTU LTUVelopeak hunters, Palanga 9 1:33:44.0 40.3 VB 9
12
Januška SauliusLTU LTUDviratai - Daistatus, Kaunas 9 1:33:44.0 40.3 VB 10
13
Gedminas KęstutisLTU LTUVelo Šiauliai, Vilnius 9 1:33:45.0 40.3 VB40 3
14
Meskys AudriusLTU LTUVelomanai team, Kaunas 9 1:33:45.0 40.3 VB40 4
15
Jocys VykintasLTU LTUVelo Šiauliai, Šiauliai 9 1:33:45.0 40.3 VB 11
16
Jurkevičius VladasLTU LTUFakelai 9 1:33:46.0 40.3 VB 12
17
Ganulevics RihardsLAT LATKS Sportaklubs, Riga 9 1:33:51.0 40.3 VB 13
18
Kondrotas SimasLTU LTUVelo Ghost Veloma, Klaipėda 9 1:33:52.0 40.3 VB 14
19
Ramanauskas IgnasLTU LTUVelo Ghost Veloma, Vilnius 9 1:34:25.0 40 VB 15
20
Bogavičius PauliusLTU LTUVitus DK, VMSC, Vilnius 9 1:34:26.0 40 VB 16
21
Venskus AlgirdasLTU LTUFakelai, Klaipėda 9 1:34:29.0 40 VB 17
22
Maculevičius ViktorasLTU LTUKaunas 9 1:34:33.0 40 VB 18
23
Čepauskas ArūnasLTU LTUVelo Ghost Veloma, Gargždai 9 1:35:05.0 39.8 VB 19
24
Skinkys AudriusLTU LTUImpuls racing team, Kaunas 9 1:40:03.0 37.8 VB40 5
25
Klimavičius SauliusLTU LTUVelopeak hunters, Klaipėda 9 1:40:07.0 37.8 VB40 6
26
Martūzas MantasLTU LTUbikko.lt, Radviliškis 9 1:42:18.0 37 VB 20
27
Beržanskis MindaugasLTU LTUVelo Ghost Veloma, Klaipėda 9 1:42:19.0 36.9 VB 21
28
Švenčionis MindaugasLTU LTUDviratai - Daistatus, Kaišiadorys 9 1:42:19.0 36.9 VB 22
29
Frankas GiedriusLTU LTUVelonova - Bioracer Cycling Team, Vilnius 9 1:42:19.0 36.9 VB40 7
30
Vinskas AlgisLTU LTUVelomanai team, Kaunas 9 1:42:20.0 36.9 VB40 8
31
Prokarenka ArtūrasLTU LTUVelo Šiauliai, Šiauliai 9 1:42:20.0 36.9 VB40 9
32
Knyšius JustasLTU LTUImpuls racing team, Kaunas 9 1:42:20.0 36.9 VB 23
33
Bičius ArūnasLTU LTU  9 1:42:21.0 36.9 VB 24
34
Balčiūnas ErnestasLTU LTU  9 1:42:23.0 36.9 VB 25
35
Abečiūnas IgnasLTU LTUFakelai 9 1:42:24.0 36.9 VB 26
36
Kaupas GvidasLTU LTUVelo Šiauliai, Šiauliai 9 1:42:24.0 36.9 VB40 10
37
Nauronis GintautasLTU LTUVelo Šiauliai, Kelmė 9 1:42:28.0 36.9 VB 27
38
Parfionovas ErikasLTU LTUAntaris team, Vilnius 9 1:42:33.0 36.9 VB 28
39
Petkevičius ErnestasLTU LTUVilnius 9 1:47:26.0 35.2 VB 29
40
Strainytė AuksėLTU LTUKvėdarna DK, Kvėdarna 9 1:47:33.0 35.1 MB 1
41
Kilijonas ArtūrasLTU LTUVilnius 9 1:48:32.0 34.8 VB40 11
42
Mačiulis DainiusLTU LTUTakas OK 9 1:48:33.0 34.8 VB40 12
43
Šlikas RokasLTU LTUDubysos SM, Šiauliai 9 1:48:34.0 34.8 VB 30
44
Sabeckis TadasLTU LTUMažeikiai 9 1:48:37.0 34.8 VB40 13
45
Raugala VaidasLTU LTUImpuls racing team, Vilnius 9 1:52:40.0 33.6 VB 31
46
Laucius TautvydasLTU LTUElektrėnai 9 1:56:07.0 32.6 VB40 14
47
Paulauskas ArūnasLTU LTUMažeikiai 9 2:00:54.0 31.3 VB40 15
48
Severovas RytisLTU LTUVelo Šiauliai, Šiauliai 7 1:16:38.0 38.4 VB 32
49
Christiaensen HansBEL BELVelopeak hunters, Flanders 7 1:21:19.0 36.2 VB40 16
50
Redeckis RokasLTU LTUVelopeak hunters, Klaipėda 7 1:21:20.0 36.1 VB 33
51
Sankauskienė RamintaLTU LTUVelo Šiauliai, Šiauliai 6 1:17:36.0 32.5 MB 2
52
Benkevičius ArūnasLTU LTUAntaris team, Vilnius 6 1:19:28.0 31.7 VB 34
53
Meduneckij ViktorLTU LTUImpuls racing team, Kaunas 5 51:57.0 40.4 VB 35
54
Repšys RolandasLTU LTUVB 5 51:58.0 40.4 VB 36
55
Fiodorovas MarkasLTU LTUVelo Ghost Veloma, Klaipėda 5 51:59.0 40.4 VB40 17
56
Banys VidmantasLTU LTUImpuls racing team, Kaunas 5 53:47.0 39 VB 37
57
Dambrauskas RamūnasLTU LTUVelo Šiauliai, Šiauliai 5 58:03.0 36.2 VB 38
58
Sankauskas DonatasLTU LTUVelomanai team, Kaunas 4 44:28.0 37.8 VB 39
59
Litinskas TadasLTU LTUImpuls racing team, Kaunas 4 53:04.0 31.7 VB 40
60
Jankauskas DariusLTU LTUAntaris team, Vilnius 3 30:54.0 40.8 VB 41
61
Černeckas LaurynasLTU LTUFakelai 3 38:44.0 32.5 VB 42

Tarpiniai laikai