dbtopas login
Šiaulių plento dviračių lenktynės → Rezultatai racesults.lt

Šiaulių plento dviračių lenktynės

LTU
LTU, Šiauliai, 2021-07-25

Grupė C

Trasa 35.0 km 5 ratai

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Ratai Laikas km/h Taip pat...
1
Vilūnas Vytautas
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 5 55:43 37.7 V16 1
2
Lipnevičius Arūnas
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 5 55:44 37.7 VC50 1
3
Vaičiūnas Lukas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 5 55:44 37.7 V16 2
4
Noreika Mantas
LTU
LTU
LVYCC, Vilnius 5 55:45 37.7 V16 3
5
Laurenčikas Domas
LTU
LTU
Kaunas 5 55:45 37.7 VC 1
6
Šaltupis Rolandas
LTU
LTU
Panevėžio klubas Dviračiai, Panevėžys 5 55:45 37.7 VC 2
7
Bukauskas Vakaris
LTU
LTU
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius 5 55:46 37.7 V16 4
8
Ganiprauskas Linas
LTU
LTU
Šiauliai 5 55:46 37.7 VC50 2
9
Norkus Linas
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 5 55:46 37.7 VC 3
10
Kalvaitis Renatas
LTU
LTU
Velomanai team, Virbalis 5 55:46 37.7 VC50 3
11
Buivydas Deividas
LTU
LTU
Šiauliai 5 55:47 37.6 VC 4
12
Zaleskis Aurimas
LTU
LTU
Velopeak hunters, Klaipėda 5 55:47 37.6 VC50 4
13
Kalashnikovs Viktors
LAT
LAT
Daugavpils 5 55:47 37.6 VC50 5
14
Andruška Vytautas
LTU
LTU
Velopeak hunters, Klaipėda 5 55:48 37.6 VC60 1
15
Budreckis Antanas
LTU
LTU
Greitis 5 55:48 37.6 VC 5
16
Jankauskas Povilas
LTU
LTU
Utena Cycling Team, Utena 5 55:48 37.6 VC 6
17
Mackevičius Žydrūnas
LTU
LTU
Karčema Ružava 5 55:48 37.6 VC 7
18
Žekaitė Austėja
LTU
LTU
Kvėdarna DK, Šilalė 5 55:49 37.6 M16 1
19
Šinkūnas Gvidas
LTU
LTU
Bernatonio akademija 5 55:50 37.6 V16 5
20
Bartašius Mažvydas
LTU
LTU
Tinklas, Šiauliai 5 55:50 37.6 VC 8
21
Samokišina Karina
LTU
LTU
PRSSG, Panevėžys 5 55:50 37.6 MC 1
22
Kavaliauskas Egidijus
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 5 55:51 37.6 VC50 6
23
Žibaitis Remigijus
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 5 55:55 37.6 VC 9
24
Paršeliūnas Marius
LTU
LTU
Alytus 5 55:55 37.6 VC 10
25
Mudėnas Giedrius
LTU
LTU
Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centras, Ignalina 5 55:56 37.5 V16 6
26
Gedminas Andrius
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 5 56:14 37.3 VC 11
27
Mažeika Vytautas
LTU
LTU
NSPORT - Nikeliuotas špykis, Alytus 5 58:47 35.7 VC60 2
28
Valinčius Justas
LTU
LTU
Šiauliai 5 59:50 35.1 VC 12
29
Klicner Tomas
LTU
LTU
S-Sportas SK, Šiauliai 5 59:51 35.1 VC50 7
29
Kiušas Petras
LTU
LTU
Dviratai - Daistatus, Kaišiadorys 5 59:51 35.1 VC70 1
31
Valkavičius Artūras
LTU
LTU
  5 1:00:06 34.9 VC 13
32
Veikšra Sigitas
LTU
LTU
IDV, Kaunas 5 1:00:09 34.9 VC 14
33
Dubauskaitė Eglė
LTU
LTU
PRSSG, Panevėžys 5 1:00:12 34.9 MC 2
34
Jarmoška Leonas
LTU
LTU
Scania, Klaipėda 5 1:00:14 34.9 VC60 3
35
Severovas Vytas
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 5 1:00:18 34.8 VC60 4
36
Jokubonis Vytautas
LTU
LTU
LTZ racing team, Vilnius 5 1:00:19 34.8 VC50 8
37
Petrauskas Ričardas
LTU
LTU
Kaunas 5 1:01:29 34.2 VC50 9
37
Palubinskas Tadas
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:01:29 34.2 VC 15
39
Ogunauskas Audrius
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 5 1:01:38 34.1 VC 16
40
Kavaliauskas Pijus
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 5 1:01:56 33.9 VC 17
41
Lekavičiūtė Auksė
LTU
LTU
Kvėdarna DK, Kvėdarna 5 1:01:57 33.9 M16 2
42
Oftas Nerijus
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 5 1:02:01 33.9 VC 18
43
Augustinas Žilvinas
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 5 1:02:03 33.8 VC 19
43
Urniežius Alvidas
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:02:03 33.8 VC60 5
45
Petrauskas Kęstutis
LTU
LTU
Gargždai 5 1:03:59 32.8 VC 20
46
Paleckas Andrius
LTU
LTU
Kaunas 5 1:05:57 31.8 VC 21
47
Poškevičienė Irma
LTU
LTU
Velo Šiauliai, Šiauliai 5 1:06:36 31.5 MC 3
48
Žukov Jurij
LTU
LTU
Top team cycling, Vilnius 5 1:06:38 31.5 VC60 6
49
Balčaitis Algirdas
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:06:44 31.5 VC 22
50
Kavaliauskas Rūtenis
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 5 1:06:46 31.5 VC 23
51
Razgaitis Adomas
LTU
LTU
Jonava 5 1:06:50 31.4 VC70 2
52
Kvekšas Juozas
LTU
LTU
Palanga 5 1:06:59 31.4 VC50 10
53
Markaitis Vaclovas
LTU
LTU
Skuodas 5 1:07:00 31.3 VC70 3
54
Klemas Darius
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:07:39 31 VC 24
55
Teišerskis Benas
LTU
LTU
Mad, Šiauliai 5 1:07:40 31 VC 25
56
Račkauskas Vismantas
LTU
LTU
S-Sportas SK, Šiauliai 5 1:07:42 31 VC 26
57
Dabrila Vaidas
LTU
LTU
Panevėžys 5 1:07:57 30.9 VC50 11
58
Patvainis Domantas
LTU
LTU
  5 1:08:25 30.7 VC 27
59
Kuolas Giedrius
LTU
LTU
Joniškis 5 1:09:36 30.2 VC50 12
59
Ruminas Antanas
LTU
LTU
S-Sportas SK, Šiauliai 5 1:09:36 30.2 VC 28
59
Raudonius Gytis
LTU
LTU
Klaipėda 5 1:09:36 30.2 VC 28
59
Lipnevičienė Ilma
LTU
LTU
Veloratai DK, Kėdainiai 5 1:09:36 30.2 MC40 1
63
Tamošauskas Tomas
LTU
LTU
Gargždai 5 1:10:25 29.8 VC 30
64
Grackaitė Austėja
LTU
LTU
Kvėdarna DK, Kvėdarna 5 1:11:11 29.5 M16 3
65
Juodis Tadas
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:13:36 28.5 VC 31
66
Bačianskas Matas
LTU
LTU
Dubysos SM, Šiauliai 5 1:13:42 28.5 V16 7
67
Bartkus Tomas
LTU
LTU
Sportomanas, Šiauliai 5 1:16:01 27.6 VC 32
68
Tamošaitis Donatas
LTU
LTU
Drym team, Šiauliai 5 1:17:05 27.2 VC 33
69
Jegorenko Valerija
LTU
LTU
Antaris team, Vilnius 5 1:17:28 27.1 MC 4
70
Čepaitis Benas
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:20:40 26 VC 34
71
Sakeris Rimantas
LTU
LTU
Victoria, Gargždai 5 1:22:26 25.5 VC50 13
72
Bartašius Kęstutis
LTU
LTU
Šiauliai 5 1:25:18 24.6 VC50 14
73
Šišovas Lukas
LTU
LTU
Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centras, Ignalina 4 58:57 28.5 V16 8
73
Skabeikis Mantas
LTU
LTU
S-Sportas SK, Šiauliai 4 58:57 28.5 VC 35
75
Granickienė Birutė
LTU
LTU
Kaunas 4 59:01 28.5 MC 5
76
Baškys Audrius
LTU
LTU
  4 1:02:43 26.8 VC 36
77
Blėdienė Daina
LTU
LTU
Kėdainių r. 4 1:03:28 26.5 MC40 2
78
Bilius Mantas
LTU
LTU
  4 1:05:45 25.6 VC 37
79
Butnorius Raimondas
LTU
LTU
Šiauliai 4 1:08:37 24.5 VC 38
80
Songaila Ričardas
LTU
LTU
Gargždai 4 1:10:19 23.9 VC 39
81
Bručaitė Barbora
LTU
LTU
PRSSG, Panevėžys 4 1:11:17 23.6 MC 6
82
Linkevičius Simonas
LTU
LTU
  3 34:22 36.7 VC 40
83
Prokopovic Mazvydas
LTU
LTU
Šiauliai 2 25:06 33.5 VC 41

Tarpiniai laikai

Spausdinimui