dbtopas login
Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas ilgoje trasoje → Rezultatai racesults.lt

Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas ilgoje trasoje

LTU
LTU, Vilnius, 2022-05-06

Grupė M16

Trasa 1 d. 2.8 km 20 KP, 2 d. 6.3 km 13 KP, 3 d. 4.8 km 12 KP

Rinktis  suma  Sprintas  Ilga  Persekiojimas / Bendras startas  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Sprintas Ilga Persekiojimas / Bendras startas
1
Dienys Algirdas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius 1:34:55 14:46 (  3) 44:34 (  1) 35:35 (  4)
2
Kriukas Martynas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius 1:37:38 14:54 (  4) 46:44 (  2) 36:00 (  5)
3
Mackevičius Tadas
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys 1:41:36 14:27 (  1) 51:49 (  8) 35:20 (  2)
4
Ramanauskas Kristupas
LTU
LTU
SM Gaja, Medeina OK, Kaunas 1:41:51 15:59 (  8) 50:18 (  7) 35:34 (  3)
5
Čaplikas Herkus Pijus
LTU
LTU
SM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:42:40 14:35 (  2) 49:45 (  5) 38:20 (  6)
6
Pečiulis Simas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:49:45 15:08 (  6) 49:52 (  6) 44:45 (13)
7
Subatkis Vitas
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 1:52:27 16:05 (  9) 49:17 (  4) 47:05 (16)
8
Gedminas Teodoras
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 1:54:01 15:10 (  7) 59:54 (12) 38:57 (  7)
9
Jadeška Dagnius
LTU
LTU
Dainava OK, Alytaus SRC, Alytus 1:54:10 17:13 (18) 57:54 (10) 39:03 (  8)
10
Adomaitis Mykolas
LTU
LTU
Klajūnas OK, Vilnius 2:03:50 17:02 (14) 1:02:25 (14) 44:23 (12)
11
Biržinis Lukas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:09:54 14:56 (  5) 56:11 (  9) 58:47 (23)
12
Kudarauskas Nojus
LTU
LTU
Dainava OK, Alytaus SRC, Alytus 2:09:55 21:23 (28) 1:05:37 (17) 42:55 (  9)
13
Petrauskas Kipras
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:10:01 16:37 (12) 1:09:18 (20) 44:06 (11)
14
Litvaitis Ignas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:13:39 17:04 (15) 1:11:42 (22) 44:53 (14)
15
Drūlia Aras
LTU
LTU
Medeina OK, SM Gaja, Kaunas 2:13:58 18:54 (22) 1:10:07 (21) 44:57 (15)
16
Bindokas Ignas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:14:32 19:08 (25) 1:08:06 (19) 47:18 (17)
17
Bogužinskas Kasparas
LTU
LTU
Medeina OK, Kaunas 2:14:39 18:57 (23) 1:00:16 (13) 55:26 (21)
18
Skulskis Ainis
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 2:18:20 19:33 (27) 1:04:55 (16) 53:52 (20)
19
Koroliovas Joris
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:24:35 16:28 (11) 1:14:59 (25) 53:08 (19)
20
Miknys Simonas
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 2:32:36 17:10 (17) 1:19:09 (27) 56:17 (22)
21
Balčiūnas Mantas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:44:32 19:22 (26) 1:12:52 (24) 1:12:18 (27)
22
Garbaliauskas Jonas
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 2:52:09 22:18 (30) 1:12:24 (23) 1:17:27 (28)
23
Aleksiejūnas Martynas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius 2:54:51 21:43 (29) 1:28:21 (28) 1:04:47 (25)
  Učkuronis Aleksandras
LTU
LTU
Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius 1:00:17 16:22 (10) dns 43:55 (10)
  Jumatovas Eimantas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:07:20 18:50 (21) dsq 48:30 (18)
  Pasiaura Tadas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:16:13 17:06 (16) 59:07 (11) dns
  Juknevičius Domas
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 1:21:52 dsq 47:22 (  3) 34:30 (  1)
  Keleckas Šarūnas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:23:56 16:55 (13) 1:07:01 (18) dns
  Tarėla Eimantas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:21:09 24:37 (32) 1:56:32 (30) dns
  Litvaitis Simas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:28:39 dsq 1:16:54 (26) 1:11:45 (26)
  Lukošius Julius
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 2:28:59 34:37 (34) 1:54:22 (29) dsq
  Rutkauskas Domantas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Vilnius 17:52 17:52 (19) dns dns
  Dubinka Titas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 17:52 17:52 (19) dns dns
  Vilutis Karolis
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 18:59 18:59 (24) dsq dns
  Mockus Jonas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 23:48 23:48 (31) dsq dns
  Dusevičius Titas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius 25:46 25:46 (33) dns dns
  Valinčius Domantas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 39:11 39:11 (35) dns dns
  Miežinis Dominykas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius 1:00:43 dns dns 1:00:43 (24)
  Unikas Joris
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:03:20 dns 1:03:20 (15) dns

Spausdinimui