dbtopas login
Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas ilgoje trasoje → Rezultatai racesults.lt

Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas ilgoje trasoje

LTU
LTU, Vilnius, 2022-05-06

Grupė W12

Trasa 1 d. 1.7 km 13 KP, 2 d. 2.4 km 5 KP, 3 d. 2.3 km 6 KP

Rinktis  suma  Sprintas  Ilga  Persekiojimas / Bendras startas  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Sprintas Ilga Persekiojimas / Bendras startas
1
Zhuravleva Margarita
LTU
LTU
Devyni OK, Vilnius 54:26 11:13 (  5) 24:01 (  1) 19:12 (  2)
2
Sriubaitė Eva
LTU
LTU
Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius 57:00 9:58 (  1) 29:35 (  5) 17:27 (  1)
3
Skirmantaitė Gabrielė
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 58:52 9:59 (  2) 28:01 (  2) 20:52 (  4)
4
Jieznytė Smiltė
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 1:04:09 12:22 (12) 28:29 (  4) 23:18 (  6)
5
Skirmantaitė Vakarė
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 1:04:10 14:23 (14) 30:10 (  6) 19:37 (  3)
6
Jankauskaitė Martyna
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 1:07:08 10:18 (  4) 35:31 (12) 21:19 (  5)
7
Jadevičiūtė Barbora
LTU
LTU
Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius 1:17:18 11:51 (  8) 37:02 (15) 28:25 (10)
8
Piličiauskaitė Lingė Kamanė
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius 1:17:55 12:07 (10) 34:19 (11) 31:29 (12)
9
Stankauskaitė Rugilė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:25:29 11:33 (  7) 38:50 (16) 35:06 (15)
10
Sazonova Žaneta
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius 1:29:36 14:13 (13) 40:48 (17) 34:35 (14)
11
Skirmantaitė Justė
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 1:31:37 12:08 (11) 35:40 (13) 43:49 (18)
12
Taparauskaitė Justė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:52:03 14:33 (15) 1:00:05 (19) 37:25 (16)
  Midvikytė Sofija
LTU
LTU
Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius 33:42 10:14 (  3) dsq 23:28 (  7)
  Baniulytė Deimilė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 42:19 11:19 (  6) 31:00 (  9) dns
  Dyšaitė Dovė
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 47:44 15:07 (16) dns 32:37 (13)
  Dominauskaitė Urtė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 48:13 12:00 (  9) 36:13 (14) dns
  Strumskytė Liepa
LTU
LTU
Perkūnas OK, Sostinės SC, Vilnius 50:13 19:57 (19) dsq 30:16 (11)
  Naruševičiūtė Anelė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 53:26 dns 28:07 (  3) 25:19 (  9)
  Šimaitė Armantė
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys 55:22 dsq 30:11 (  7) 25:11 (  8)
  Liudžiūtė Ieva
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:11:19 dsq 30:24 (  8) 40:55 (17)
  Judickaitė Goda
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 1:13:31 21:57 (21) 51:34 (18) dns
  Astrauskaitė Ainė
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 1:36:23 dsq 32:10 (10) 1:04:13 (19)
  Molokanovaitė Luka
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 16:30 16:30 (17) dns dns
  Maštaitytė Laura
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 19:49 19:49 (18) dns dns
  Eimontaitė Greta
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 20:07 20:07 (20) dns dns
  Čiuplytė Gabija
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 22:50 22:50 (22) dns dns
  Petrauskaitė Neda
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius   dns dns dsq
  Banėnaitė Rusnė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas   dsq dns dns
  Paplauskaitė Gytė
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas   dsq dns dns

Spausdinimui